galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wygląd
Autor Wiadomość
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2005   

Cytat:
A propos szczegolow - mam nadzieje, ze kosci tez beda drewniane?


mimo iż to nie ja jestem Wydawcą, pozwolę sobie jednak odpowiedzieć na to pytanie, bo takie samo zadałem kilka dni temu.

TAK, kości będą drewniane
 
 
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Maj, 2005   

Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Wychodzi świetna gra, a wszyscy marudzą, że kolory nie takie, że obrazki dziecinne. Jak wam się podoba stara, niemiecka wersja to sobie ją kupcie i czepcie się innego tranwaju. Często na forum znajduje jakieśmądre gatki, które prawie nic nie wnoszą, a jedynie służą aby pokazaćjaki "jaki ja jestem mądry". W sumie to Szept pisze konkrety (nie obrażając nikogo). Taka już mentalność Polaków, że cokolwiek się zrobi to i tak jest niedobrze. Chylęnisko głowę przed ludźmi z Galakty za pracę, którą wykonują, bo dzięki nim mogę pograć w fantastyczne gry i to po polsku.
 
 
Ja i reszta
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

Krionah, nie udawaj głupiego. Chodzi o to że, coś się nie pododoba i tyle. Zabronisz mi? Do Galakty pretensji żadnych MY MALKONTENCI nie mamy, ale, że "coś gdzieś jest ładniejsze" -np. dla mnie versja dla angoli. Idzie o kwestię estetyczną - a tu juz , wybacz - kazdy ma prawo do własnego sądu i co wiecej do tego sądu głoszenia. Akurat tak jest wadliwie skonstruowana ludzka świadomość i ludzki jezyk, że wypowiadając sie o czyms mówimy jakby dotyczyło to przedmiotu samego - a fakt , że dotyczy to jedynie naszego przedstawienia przedmiotu całkowicie nam umyka. Więc żeby nie było niejasności - Dla Mnie wersja inna niz ta wydawana jest po prostu ładniejsza, ciut sie rozczarowałem tym, ALE nie cierpię z tego powodu, a Pracę Wydawcy - doceniam.

Zachęcam innych do wypowiedzenie się - każdorazowo W Ramach Swego Subiektywnego Smaku - co i jak podoba sie lub nie.

Pozdrawiam

p.s. poniżej jako gośc to Ja i reszta :D
Ostatnio zmieniony przez Ja i reszta Pią 06 Maj, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

to ja sie wypowiem: mi bardzo podobaja sie drewniane kosci, jeszcze takich nie mam w swojej kolekcji. uwazam, ze dodanie takich kostek to swietny gest.
 
 
Gość

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

Nom, drewniane kości też mi sie podobają, plansza też mi sie podoba i co tu bede stękał - czekam i ciesze sie że dostanę juz niedługo.
 
 
Czajo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

Mnie też sie cała gra podoba, też czekam i mam nadzieję, że termin wysyłki "do 10 maja" jest aktualny.
 
 
Ja i reszta
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Maj, 2005   

Dostałem , pograłem, zero minusów, wszystko ok. Mam nauczke - nie mówić o smaku lizaka liżąc go przez papierek :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13