galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Hobbit: On the Doorstep
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   The Hobbit: On the Doorstep

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3563

http://fantasyflightgames...7&esem=1&epmi=s

Ciąg dalszy Hobbita ;) .
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Przeniesione z Q4/2012 na Q1/2013
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Nie powiem, by ta wiadomość mnie cieszyła :(
 
     
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Myślę że ma to też dobre strony, bo pozwoli się skoncentrować w grudniu tylko na Spadkobiercach Numenoru... A tak na marginesie to jestem dopiero w pierwszym scenariuszu Hobbita. Trudne trochę te trolle... :mrgreen:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Nareszcie będzie Pierścień, acz liczyłem na nieco inne zastosowanie. Dziś dokooptowałem Bilba do spółki krasnoludom na spacerku w Morii i przyznam, kiepski toż pomysł. Czekam niecierpliwie na rozszerzenie.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Ale Bilbo jest stworzony tylko z myślą o Hobbicie... A przynajmniej tak mi się wydaje.
A II część pudełka nadal jest fazie opracowywania....
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

balint napisał/a:
Ale Bilbo jest stworzony tylko z myślą o Hobbicie... A przynajmniej tak mi się wydaje.

O_o "tylko z myślą o Hobbicie"?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

kufel napisał/a:
balint napisał/a:
Ale Bilbo jest stworzony tylko z myślą o Hobbicie... A przynajmniej tak mi się wydaje.

O_o "tylko z myślą o Hobbicie"?

"Żółty" Bilbo ma zastosowanie tylko w Hobbicie :mrgreen:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Hmm napisałem jedno myślałem o czym innym :D
Zasugerowałem się, że Balint ma na myśli film Hobbit :)
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Mistrzu Kufel, zasada jest prosta: najpierw analizujemy tekst, potem na niego odpowiadamy, nigdy na odwrot!

pozdrawiam
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Kulgan napisał/a:
"Żółty" Bilbo ma zastosowanie tylko w Hobbicie :mrgreen:

Owszem, też wynotowałem ewidentnie, iżby to był karciany eksperyment. Nader nieudany, na starcie wręcz Bilbo zarobił podstęp, traktujący o losowaniu dodatkowej karty z talii Spotkań po wyczerpaniu hobbita. I tak ani na wyprawę z nim, ani do wali, ani do obrony. Stąd empirycznie sprawdzone, iż Złoty Bilbo nie odnajduje się pośród Gimliego w Morii, ani najpewniej nigdzie indziej :)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Nader nieudany? Jakaś kpina? Grałeś w ogóle w scenariusze z hobbita czy tylko próbujesz wbijać sobie posty? Tam dużo kart z strefy przeciwności współgra z bilbem... Ponadto nie oszukujmy się wyobrażasz sobie rozgrywanie scenariuszy opartych na hobbicie bez głównego bohatera?
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Ujmując grzeczność. Ciut za stary jestem na "nabijanie postów", nabić to mogę sobie najwyżej fajkę dobrym tytoniem. Zatem bądź łaskaw darować ludowi złośliwości i przypomnij sobie wartości netykiety.
Nie napisałem, iżbym grał w scenariusze z Hobbita bez Bilba. Zapędziłem go do kopalni Morii z rozszerzeniem Khazad-Dum w ramach kombinacji, frajdy i ciekawości. Dodam, dla całkowitej pewności, iż ciągle chodzi o Bilbo Bagginsa z rozszerzenia "Hobbit: Górą i Dołem", nie zaś bohatera Bilba z CMP :)
Hobbit bez Bilba to wszak byłaby nowina...
Za kpinę można jedynie uznać Twą pyszałkowatość.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

albo twoje kombinowanie wszak w instrukcji od scenariusza napisano wyraźnie że używa się go tylko i wyłącznie w scenariuszach z hobbita.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Berestaszek napisał/a:
albo twoje kombinowanie wszak w instrukcji od scenariusza napisano wyraźnie że używa się go tylko i wyłącznie w scenariuszach z hobbita.

Wystarczyło by zwykłe "przepraszam". Z mej strony koniec tematu, każdy gra jak lubi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14