galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mansion of Madness: Forbidden Alchemy
Autor Wiadomość
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Owszem, czasami jest to zaletą. Ale przypadek Dunwich Horror tłumaczonym z błędnej wersji pokazuje, że i tak opóźnienie nie musi mieć wpływu na poprawność.

Problem z Forbidden Alchemy też mnie dotyczy. Ale szczerze mówiąc - mam to gdzieś. Rozdmuchanie tej sprawy to tak trochę z igły widły. Przecież wystarczy trochę użyć głowy, włączyć jakąś modyfikację, czy house rule i problem zniknie. Nie z takimi rzeczami musi sobie radzić Strażnik. ;-)

Choć oczywiście nie umniejsza to winy FFG, a osobiście chętnie przyjmę fix-pack.
 
     
groan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Michal napisał/a:
Właśnie to jest zaleta wydawania przez nas gier z pewnym przesunięciem czasowym (wspomniane przesuniecie nie zależy od nas - jest decyzją samego FFG i dotyczy także innych partnerów międzynarodowych) - możemy w naszych wydaniach uwzględnić poprawki i zmiany.

Tak też będzie i w tym wypadku :)

Czy mamy to rozumieć jako oficjalną deklarację wydania FA w języku polskim? :)
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

W ramach odpowiedzi zacytuję wypowiedź D.W. z tematu w którym odpowiadamy na pytania o nasze plany wydawnicze:

Cytat:

Dodatki do Civilization i Posiadłości Szaleństwa (Forbidden Alchemy Expansion)- Na razie brak konkretnych informacji poza tym, że są planowane na wiosnę 2012. Planujemy w nich uczestniczyć.


link: http://www.forum.galakta....p?p=55728#55728

;)
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Hehe! Nabrali wody w usta a jak się co sypnęło, to znowu dyplomatyczna odpowiedź =]. Patrząc jednak na zainteresowanie na forum oraz (chyba!) optymistyczne wyniki sprzedaży podstawki, śmiem twierdzić, że Galakta kupuje temat i dodatek dostaniemy w najbliższym możliwym terminie.
 
     
groan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   

A ja mam takie pytanie: czy historie z FA używają kart przeszukiwań z podstawki czy też mają własne komplety, podobnie jak w dodatkach PoD?
 
     
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   

Pisałem o tym.
Karty z FA są wydrukowane w tej samej jakości (grubość kart, rozmiar) i kolorystyce jak karty z podstawki. W związku z czym nie są przedrukowywane wszystkie karty potrzebne w przygodach.
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Sfaczyli co nie co
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=2944
 
     
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Z jednek strony "sfaczyli" (pierwszy raz słyszę to słowo ;) ), ale z drugiej strony - widziałem wiele uszkodzonych gier, z brakującymi elementami, z pomyłkami. I najczęściej jedyne co wydawca "poprawia" to... wydanie FAQ. Jedynie FFG bez problemu dosyła brakujące/błędne elementy.
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

sfaczyli czyli zrobili faka --> FAQ :mrgreen:
 
     
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Aaa to w takim razie bez sensu użyłem to słowo. :P
Mi to się skojarzyło ze "skrewili" i w taki kontekst miałem na myśli.
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Orientujecie się, czy polska wersja Zakazanej Alchemii ma poprawione błędy pierwszej wersji angielskiej (kafelek mapy, karty mitów, przedmiotów, wskazówek)?

Znalazłem już odpowiedź: "Polskie wydanie rozszerzenia Zakazana Alchemia zostanie przygotowane w oparciu o poprawioną wersję rozszerzenia, wolną od wad, które wystąpiły w pierwszym anglojęzycznym wydaniu."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13