galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatek do Znaku Starszych Bogów
Autor Wiadomość
Yacekk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   Dodatek do Znaku Starszych Bogów

Kto nie widział ten niech zerknie!
Mamy zapowiedź dodatku do Znaku z nowymi kostkami, przebudową wejścia, nowymi Przedwiecznymi i bohaterami! :D

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3914

...teraz tylko pytanie kiedy i czy po polsku...
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

a ile kart lokacji.. masakra
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Normalnie jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć.
Już od takiego czasu patrze na strone FFG z utęsknieniem za jakimś dodatkiem i wrszcie cos.
Mam tylko nadzieje że Galakta będzie chciała to przetlumaczyć.
Zawsze sądziłem że Znak nie cieszy się jakimś większym uznaniem.
Przykładowo ten dział na tym forum dotyczący ZSB raczej ma mały ruch.
Ale po tym jak się wysypało w dziale Plany wydawnicze to stwierdzam że jednak ktoś w to gra.
Ale niestety grać sę mozna, ale niewiedomo jakie bilansy sprzedażowe tej gry ma Galakta.
No w każdym razie mam nadziej że to wydadzą.
Masakra, dwie nowe kości <tuptup> :)
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Nareszcie, w końcu pojawił się dodatek. Jeśli Galakta go wyda to napewno go kupie, bo jest uzupełnieniem wszystkiego czego brakuje w ZSB, a grę często odwiedzam.
 
     
Yacekk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

zvish napisał/a:
Normalnie jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć.
Już od takiego czasu patrze na strone FFG z utęsknieniem za jakimś dodatkiem i wrszcie cos.
Mam tylko nadzieje że Galakta będzie chciała to przetlumaczyć.
Zawsze sądziłem że Znak nie cieszy się jakimś większym uznaniem.

Ja mam taką samą nadzieje, i też miałem wrażenie, że to nie jest lubiany tytuł. Ba! po przeczytaniu postów na tym forum ociągałem się z zakupieniem tego tytułu dopóki nie zobaczyłem internetowego programu Wila Wheatona "Tabletop".
O ile Arkham uwielbiam za mnogość wszystkiego, o tyle "Znak..." za prostotę i szybkość gry no i łatwość wciągnięcia innych do rozgrywki (z Arkham już tak łatwo nie jest).

zvish napisał/a:
Przykładowo ten dział na tym forum dotyczący ZSB raczej ma mały ruch.
Ale po tym jak się wysypało w dziale Plany wydawnicze to stwierdzam że jednak ktoś w to gra.
Ale niestety grać sę mozna, ale niewiedomo jakie bilansy sprzedażowe tej gry ma Galakta.
No w każdym razie mam nadziej że to wydadzą.
Masakra, dwie nowe kości <tuptup> :)

Sam tu nie pisałem bo... dużo negatywnych postów tu znalazłem... A ta gra jest naprawdę świetna!
Wydaje mi się, że z bilansem nie będzie tak źle bo sam miałem kłopot ze znalezieniem tego tytułu w Poznaniu przez jakiś czas przed świętami, więc trzymam kciuki, że dobrze mi się wydaje i dostaniemy ten dodatek już, zaraz, natychmiast! :razz:

Wzmocnione mity! to będzie dopiero masakra :D
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

No wreszcie, ohhh yeaaah ! :grin: wygląda na syty dodatek.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Ja jaszcze lubie Znak za to że nie tylko na szybko idzie rozegrać partyjkę itd, Ale to dla mnie taka "mobilna gra planszowa", zajmuje mało miejsca, można ją w zasadzie wszędzie zagrać. W przeciwieństwie do innych gdzie wraz z dodatkami to się robi mega paka.
 
     
Yacekk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Z tego co zauważyłem na stronie FFG dodatek będzie kosztować 25$ czyli po przeliczeniu pewnie wyjdzie jakieś 80-90zł :D
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

No to teraz trzeba męczyć Galaktę! :twisted:
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

No to nie najgorzej było by jak by w granicach 100zł kosztował.
Tylko żeby wydali. Bo jak narazie z Call of the Wild do Posiadłości do cisza jak makiem zasiał z ich strony - chodź marudzimy.
Ale teraz trza będzie marudzić o obie te rzeczy :D
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Ja jeszcze męczę o dodatek do Blood Bowla :lol:
 
     
Sandking
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Czemu mam wrażenie, że ta gra jest jakimś fenomenem? W dziale gry prawie cisza. Pojawia się news o dodatku i odzew jak przy mało której grze. Sam oczywiście się przyłączam do tłumu.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Bo prawdopodobnie gra ta jest właśnie takim fenomenem.
Jak kupiłem jakis czas temu podstawkę to po pierwszych kilku partiach byłem nią zawiedziony - nie dorównała Arhamowi. A po dłuższym męczeniu właśnie odkryłem żę ta gra ma w sobie "to coś" i wydaje mi sie obligatoryjna :D
 
     
Xoth
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Kupuję! I mam nadzieję, że wyjdzie u nas... Jeśli nie to i tak kupuję. Dobra gra, znaczy ja i kilku innych ją lubię. Rzeczywiście dobra do wciągania nowych graczy. Galakto liczymy na na polską edycję. ;P I na dodatek do Runeage... I ostatni dodatek do Dungeeoner... I na miion innych... ;P
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

No i się doczekaliśmy pozytywnej informacji :D
W drugiej połowie 2013 ma się ukazać dodatek nakładem wydawnictwa Galakta :D
Pewnie termin itak sie będzie wahal i przesuwał, ale jak juz zapowiedzieli to chyba w końcu wydadzą, a tej to przyczyny znacznie się cieszę :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13