galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja "Wzgórza Emyn Muil"
Autor Wiadomość
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   Misja "Wzgórza Emyn Muil"

Witam
Mam pytanie.
Kiedy należy położyć żeton postępu na karcie misji?
Jeśli podczas fazy wyprawy mam nadwyżkę punktów to mogę już w pierwszej turze położyć tam żeton postępu czy czekać aż będę miał 20 pkt zwycięstwa i nie będzie już żadnych obszarów Emyn Muil w grze? :cry:
Ostatnio zmieniony przez barteks Nie 10 Lut, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Możesz dołożyć żeton, ale nie przejdziesz bez 20 p-któw. Analogicznie jak z trollem i pierwszą kartą z 2 scenariusza z podstawki, możesz mieć i wszystkie żetony postępu na karcie, ale dopóki w grze siedzi troll, nie przejdziesz dalej.
 
     
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

JollyRoger1916 napisał/a:
Możesz dołożyć żeton, ale nie przejdziesz bez 20 p-któw. Analogicznie jak z trollem i pierwszą kartą z 2 scenariusza z podstawki, możesz mieć i wszystkie żetony postępu na karcie, ale dopóki w grze siedzi troll, nie przejdziesz dalej.


dzięki.

Ta misja więc, w porównaniu z misją z podstawki "Podróż w dół Anduiny" jest banalnie łatwa. A ma przecież ten sam stopień trudności -4. :smile:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Spoko.
Jeśli grasz duchem na Rohanie to banał, ale jeśli grasz mono taktyką to jest praktycznie nie do przejścia :)
 
     
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

JollyRoger1916 napisał/a:
Spoko.
Jeśli grasz duchem na Rohanie to banał, ale jeśli grasz mono taktyką to jest praktycznie nie do przejścia :)


...poważnie? Duch + karty Rohan i "Podróż w dół Anduiny" załatwiona?
Ja nie mogę jej przejść nawet bez kart cienia. Ale fakt; gram kartami z podstawki i z dwóch dodatków. No i taktyką :sad:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Nie Wyzgórza Emyn Muil :) Podróż ... załatwiłem solo:

- samą taktyką (karty z wszystkich dodatków jakie wyszły do tej pory, inaczej nie da rady co i jak napisałem w odpowiednim temacie dotyczącym "PwDA")
- przywództwo/duch kombinacje Aragorn(fioletowy)/Theodred/Dunhern i Aragorn(fioletowy)/Theodred/ Glorfindel (niebieski))
- wiedza/duch (Elrond/Aragorn(zielony)/Glorfindel(niebieski))

Wzgórza da się przejść samą taktyka za jakiś czas, jak wejdzie to wydarzenie dające wyprawom słowo kluczowe "bitwa".
 
     
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013   

Rozumiem. Dziękuję.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Wczoraj dwukrotnie przeszedłem scenariusz ekipą w składzie Denethor, Beravora i Eowina (za pierwszym razem nie doczytałem, że gdy nie ma w strefie przeciwności obszarów, to karta z talii dostaje mroczną falę ;) ). W mojej talii byli Zwiadowcy z Północy, którzy wychodzili nader często i byli bardzo pomocni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13