galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Porządki na forum
Autor Wiadomość
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

To jest oficjalne forum wydawnictwa Galakta więc każdy ma możliwość wypowiedzenia się bez przymusu rejestracji. Mam informację, że niedługo administrator jakoś zaradzi problemowi z botami.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Według mnie również przydałby się osobny temat typu Targowisko. Niestety rozumiem też stanowisko Wydawnictwa, któremu zależy na sprzedaży nowych tytułów, a nie na wspieraniu rynku wtórnego. Niemniej, również oddaję swój głos za takim działem :wink:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Kiedyś proponowałem ale odpowiedź była: nie, mooooże gdyby wypowiedziało się więcej użytkowników... ;)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

No ja sobie kiedyś zrobiłem temacik jak chciałem sprzedać karciankę Thorgal. To mnie z moim temacikiem usunięto :(

Na szczęście nikt nie banuje moim kupieckich podpisów :P
 
     
gregvip
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

balint napisał/a:
Ja proponuję jeszcze dodać temat "Targowisko", "Bazar" czy jakoś tak.
Tak, aby informacje kupię/sprzedam znajdowały się w osobnym worku, czyniąc dyskusję ogólną bardziej przejrzystą.

Na forum jest zakaz umieszczania ofert sprzedaży więc bazar raczej nie przejdzie.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Ano wiadomo, Galatka własnego interesa pilnuje, ale tak sie składa ze sprzedaje różne gry żeby właśnie kupowac ICH gry. Więc mogli by w tym pomóc - chodźby nieznacznie pozowleniem na uzycie w tym celu ich forum.
No ale trudno, na forum Galakty świat się nie kończy.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

zvish napisał/a:
Ano wiadomo, Galatka własnego interesa pilnuje, ale tak sie składa ze sprzedaje różne gry żeby właśnie kupowac ICH gry. Więc mogli by w tym pomóc - chodźby nieznacznie pozowleniem na uzycie w tym celu ich forum.
No ale trudno, na forum Galakty świat się nie kończy.


Pociągnę Twoją myśl dalej: 90% sprzedanych kart w obiegu wtórnym i tak idzie poprzez serwisy aukcyjne. Więc zakaz takiego tematu na forum to udawanie, że proceder (legalny przecież) nie istnieje.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Cze, 2014   Wielkie sprzątanie 2014

Szanowni Forumowicze,

W związku z prowadzonymi właśnie długofalowymi porządkami naszego forum prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Tematy nie odwiedzane przez okres dłużysz niż 1 rok (czyli te ze strony 2 i 3) z działu Dyskusja Ogólna wylądowały w nowym poddziale Archiwum i w dłuższym okresie czasu najbardziej pasujące do siebie zostaną scalone.

Otrzymaliśmy również nowy dział Twórczość fanowska znajdziecie tam wszystkie tematy dotyczące stworzonych dodatków dla zasad, kart, opracowań fabularnych oraz technicznych jak przechowywanie kart, nowe żetony itd.

Zgodnie z polityką Galakty dział Targowisko nie zostanie utworzony (padła niegdyś na forum takowa prośba/zapytanie), zgodnie z tym informuję, iż tematy dotyczące sprzedaży opatrzone znaczkiem [S] będą kasowane, natomiast do handlu i wymian znajdziecie dedykowane serwisy aukcyjne lub ogłoszeniowe.

Temat porządki na forum zostaje odświeżony w celach informacyjnych, po zapoznaniu się ze zmianami zostanie zamknięty.

Łączę pozdrowienia,
Lekt
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13