galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2013 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
klawisz

Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   Descent Legowisko Jaszczura

Trochę rzadziej teraz śledzę forum a na głównej stronie żadnej nowej informacji - czy ktoś wie co znaczy dokładnie że dodatek wyjdzie w II kwartale ?

Pozdrawiam

JollyRoger1916 

Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

Tzn., że powinien wyjść do końca czerwca. Chyba, że chodzi Ci o III kwartał i zjadłeś I, wtedy do końca września.

Arbaal 

Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

Dziękuje za Call of the Wild!
kupię w przedsprzedarzy :)
Ja wiem, że z trzeciego kwartału zrobi się czwarty albo i styczeń ale to już nie ma znaczenia, można spokojnie czekać :)

Gott

Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Witam
Chciałem zapytać Kiedy będzie dodruk Posiadłości szaleństwa ?? polskiej wersji

Dodam że wydając duży dodatek do tej że gry i wiedząc że na rynku nigdzie nie można kupić polskiej wersji tej że gry(podstawki) , pozbywacie się dodatkowych potencjalnych nabywców.

Pozdrawiam.

clorox

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

Zalogowałem się tylko po to, żeby napisać, że jestem bardzo cierpliwy, ale na najbliższe wakacje chciałbym zabrać "Serce smoka". Jeżeli nie chcecie moich pieniędzy zabiorę "Dragonheart", albo "Drachenherz".

djedi gamer

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013   

Galron napisał/a:
Dla mnie również mile widziane:
-Znak Starszych Bogów: Unseen Forces
-Wojna o Pierścień SE: Lords of Middle-earth

Poprosimy o dodatek do Wojny o Pierścień w wersji PL.

Borwol

Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

Gdzie dodatki do Bitew Westeros? Szczerze zastanawia mnie jak to w Galakcie wszystko jest zorganizowane, bo w październiku mówili mi że trochę się opóźnia i będą w listopadzie. Potem, że w lutym, a mamy maj już za 2 tygodnie....

zvish 

Arbaal napisał/a:
Dziękuje za Call of the Wild!
kupię w przedsprzedarzy :)
Ja wiem, że z trzeciego kwartału zrobi się czwarty albo i styczeń ale to już nie ma znaczenia, można spokojnie czekać :)

Haha co prawda to prawda. Może będzie pod choinkę jak dobrze pójdzie:D Ale fakt to żę już wiadoomo że Galakta zdecydowała sie na wydanie jest satysfakcjonujące i pocieszające.

Treaz tylko jeszcze czekam na jakies info odnośnie dodatku do Znaku Starszych Bogów :D

Komimasa 

Dzień dobry. Na wstępie bardzo chciałbym podziękować Galakcie za Waszą prężną działalność, dzięki której nabyłem choćby takie tytuły jak Drakulę czy Wojnę o Pierścień w naszym rodowitym języku.

Z tego co widziałem dodruki Wojny o Pierścień planowane były na marzec, nie głupim więc zagraniem byłoby wydanie dodatku do tejże gry Wojna o Pierścień SE: Lords of Middle-earth.
Dodatek nie jest zbyt drogi, a zapewne korzystnie wpłynąłby na sprzedaż produktu, który przecież już jest w państwa ofercie, czyli Wojnę o Pierścień.
Branie nowego tytułu to jedno, ale o taki dodatek aż się prosi, do tak zacnej gry.
Miło by było wiedzieć, jak wygląda sytuacja z tym tytułem, o który jak już widziałem użytkownicy dopytywali się już rok temu.

djedi gamer

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Komimasa napisał/a:
Dzień dobry. Na wstępie bardzo chciałbym podziękować Galakcie za Waszą prężną działalność, dzięki której nabyłem choćby takie tytuły jak Drakulę czy Wojnę o Pierścień w naszym rodowitym języku.

Z tego co widziałem dodruki Wojny o Pierścień planowane były na marzec, nie głupim więc zagraniem byłoby wydanie dodatku do tejże gry Wojna o Pierścień SE: Lords of Middle-earth.
Dodatek nie jest zbyt drogi, a zapewne korzystnie wpłynąłby na sprzedaż produktu, który przecież już jest w państwa ofercie, czyli Wojnę o Pierścień.
Branie nowego tytułu to jedno, ale o taki dodatek aż się prosi, do tak zacnej gry.
Miło by było wiedzieć, jak wygląda sytuacja z tym tytułem, o który jak już widziałem użytkownicy dopytywali się już rok temu.

Chcemy, chcemy odpowiedzi.

Pawelec123456 
ekscentryk

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Coś już wiadomo w kwestii Odkrywców i Piratów? Amerykanie mają premierę za tydzień, a Francuzi w czerwcu.

Neoko

Wysłany: Wto 23 Kwi, 2013   

Droga Galakta

Wiadomo czy android netrunner doplynie w 1 polowie maja czy 2 ? prosze od odpowiedz

Dziobak 

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013   

Około 13 kwietnia na stronie FFG zmienił się status z 'w drukowaniu' na 'transport' - w miesiąc statek będzie miał ciężko, żeby dopłynąć do Polski, więc obstawiałbym drugą połowę, o ile się uda w maju :cry:
Plus na 2-3 tygodnie przed będzie instrukcja, co też lokuje netrunnera w drugiej połowie miesiąca

D.W.
Galakta

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013   

Odkrywcy i Piraci - pierwsza połowa maja.

Osadnicy z Catanu - szybka gra karciana - pierwsza połowa maja.

Star Wars LCG - połowy maja.

Descent: Legowisko Jaszczura - połowa maja

Dodruk Władca Pierścieni LCG - połowa maja

Dodruk Battlestar Galactica - Połowa Maja

Połowa maja oznacza w tym przypadku około 20 maja....

Netrunner nie wcześniej niż koniec maja /początek czerwca

Mitrel 

Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Właśnie, kiedy będzie dostępna instrukcja w języku polskim do Star Wars ? :)

Odpowiedz do tematu