galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żeglarze dodatek 5/6
Autor Wiadomość
aPWa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   Żeglarze dodatek 5/6

Witam.

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem "Osadników z Catanu" wraz z dodatkiem "Żeglarzy" (chyba mój ulubiony). Tak się jednak składa, że wśród moich znajomych znalazło się więcej chętnych do gry, niż się spodziewałem :) . Tak więc mam pytanie: kiedy można będzie spodziewać się dodatku 5/6 dla "Żeglarzy"? Z tego, co rozumiem, wersja plastikowa dodatku jeszcze nie została wydana, natomiast chciałbym wiedzieć czy będzie można się jej spodziewać w najbliższym czasie?

I czy ew. gra w podstawkę z rozszerzeniem 5/6 i dodatek "Żeglarzy" bez rozszerzenia jest możliwy*?

*tzn na pewno jest możliwy, ale czy nie obniży to przyjemności z gry ;]
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

Jeśli masz podstawkę, podstawkę 5/6 i Żeglarzy, to musisz wybierać: albo Żeglarze 3/4, albo sama podstawka 5/6.
 
     
aPWa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

Dzięki, a wiadomo kiedy zostanie wypuszczony dodatek 5/6 dla żeglarzy?
 
     
neertoon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lut, 2013   

Podbijam temat. Kiedy jest planowane wydanie żeglarzy oraz miast i rycerzy na 5 i 6 osób? Dodatek coraz bardziej potrzebny :)
 
     
Pawelec123456
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

Również podbijam pytanie o następne rozszerzenia 5/6 (jak tak patrzę na moją półkę, to brakuje 3). Ukażą się one przed czy po Odkrywcach i piratach? Ostatnio mieliśmy 5 chętnych do gry i ktoś był zmuszony zrezygnować.
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

W sumie to trochę dziwne, że została wycofana wersja drewniana, podczas gdy nie wszystko zostało jeszcze wydane w plastiku..
 
     
Pawelec123456
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Czy Galakta w ogóle planuje wydać te rozszerzenia czy nie?
 
     
mac
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   5/6?

Jako, że jest nas w domu 5 osób chętnych do gry, mam interes w dołączeniu do zapytania o rozszerzenia 5/6 do dodatków.
 
     
nowygracz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Maj, 2013   

Witam, poszukuję drewnianego rozszerzenia do osadników z catanu !!! Czy ktoś wie gdzie można kupić ???
 
     
Pawelec123456
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

nowygracz napisał/a:
Witam, poszukuję drewnianego rozszerzenia do osadników z catanu !!! Czy ktoś wie gdzie można kupić ???
Chodzi o Żeglarzy czy wersję dla 5/6 graczy? Będzie ciężko to dostać, skoro już nawet Rebel nie ma na składzie, nie wiem jak z resztkami drewniaków stoi sama Galakta.

Osobiście polecam nie inwestować już w wersję drewnianą i przejść na plastiki, bo nic w drewnie już nie wyjdzie.
 
     
nowygracz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Chodzi o rozszerzenie dla 5/6 graczy do samych sadników z catanu. :-)
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Pawelec123456 napisał/a:
Osobiście polecam nie inwestować już w wersję drewnianą i przejść na plastiki, bo nic w drewnie już nie wyjdzie.


Trochę ciężko się nie interesować jak ktoś ma w drewnie wszystko co wyszło. :)
 
     
Pawelec123456
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Borg napisał/a:
Trochę ciężko się nie interesować jak ktoś ma w drewnie wszystko co wyszło. :)
My mieliśmy wszystkie 3 pudła drewniaków bez rozszerzeń 5/6 i podjęliśmy (bolesną finansowo) decyzję o przejściu na plastiki. Teraz mamy wszystko co wyszło w plastikach i modlimy się o to, żeby przez najbliższe parę ładnych lat Galakta obyła się bez kolejnych zmian w Osadnikach... Następnego przeskoku możemy nie znieść...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13