galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
faraon.
Autor Wiadomość
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

Ja zeskanowałem i zmajstrowałem sobie na kompie poprawioną wersję :) Jak ktoś używa koszulek na karty, to może wydrukować, wyciąć i wsunąć do koszulki razem z oryginalną kartą (dzięki temu nie będzie się odróżniała rewersem). To powinno rozwiązać problem z czytaniem ;) Smacznego.

http://arkhamhorror.dl.interia.pl/faraon.pdf
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

no ale Panowie, Panowie! Kurde. Tak nie może być! Skoro wydawca (czy. GALAKTYKA) dała ciała i nie sprawdziła jaki gruz pakuje do pudełka, który nie jest za darmo tylko, za który sowicie płacimy MY - to chyba powinni się wziąć w garść i przedrukować te zrypane karty! Czyż nie?? :(
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

http://www.forum.galakta....?t=2006&start=0
 
     
gregvip
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

Z tego co pamiętam to tam jedna karta była uwalona. Napisałem do Galakty i dostałem kartę porawnie wydrukowaną.
 
     
mathias999
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

poprawione karty do faraona znajdują się w dodatku król w żółci o ile się nie mylę
 
     
gregvip
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

mathias999 napisał/a:
poprawione karty do faraona znajdują się w dodatku król w żółci o ile się nie mylę

Mylisz się, była dołączana do zamówienia na Króla w Żółci składanego w sklepie Galakty
:wink:
 
     
goki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Maj, 2013   

gregvip napisał/a:
mathias999 napisał/a:
poprawione karty do faraona znajdują się w dodatku król w żółci o ile się nie mylę

Mylisz się, była dołączana do zamówienia na Króla w Żółci składanego w sklepie Galakty
:wink:


kupowalem krola w zolci w normalnym sklepie i dostalem poprawiona karte do faraona, wiec chyba jednak sie nie myli ;)
 
     
mathias999
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Maj, 2013   

Mój żółty król kupowany był w Krakowie, w sklepie Bard, bodajże na ul. Batorego. O ile dobrze pamiętam, wspomniane karty były do niego dołączone. Krakowski Bard na pewno zaopatrywał się u sąsiadów zza Wisły, więc i karty posiadał, ale jak inne sklepy spoza Krakowa, to nie mam pojęcia.
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Czy ktoś wie coś więcej na temat różnic miedzy nową wersja a starą poza karta herolda kóra można i tak dodrukować i jedną różnicą która była wspomniana wcześniej "znajdowanie przedmiotów w jednej dzielnicy" ?

Zastanawiam się za dokupieniem pierwszego dodatku a wydaje mi się że ten jest najlepszym wyborem bo wprowadza najmniej dodatkowych zasad co na początek jest ważnym argumentem :)

Czy wiadomo już coś czy kiedy będzie dodruk i czy będzie on poprawiony do najnowszej wersji ?

@Edit
Znalazłem dobry opis róznić:
http://boardgames.stackex...he-dark-pharaoh

Wydaje mi sie że różnice mają wiekszy wpływ przy dodatku Miskatonic Horror - którego nie moge się doczekać w PL wersji ;)
Więc myśle że można kupic na razie dopóki nie powstanie reedycja o ile powstanie :)
Ostatnio zmieniony przez myceK Pon 11 Lis, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Mam tylko jedno pytanie czy karty z faraona są oznaczone - wszystkie ? tak aby kiedyś wyrzućić wszystkie karty z tali i dodać nowe z reedycji ?
 
     
gwizdzius
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lis, 2013   

Oczywiście, jak z wszystkich dodatków.
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

Hmm Czyli rozumiem że mając Naszą starą wersję Faraona nie użyję kart z Uniwersytetu Miscatonic bo są one dedykowane Nowej wersji ???? Byłby jakiś zgrzyt ?? czy na dobrą sprawę da się z nimi grać ???
 
     
Teron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2014   

piwoslaw napisał/a:
Hmm Czyli rozumiem że mając Naszą starą wersję Faraona nie użyję kart z Uniwersytetu Miscatonic bo są one dedykowane Nowej wersji ???? Byłby jakiś zgrzyt ?? czy na dobrą sprawę da się z nimi grać ???

Ze starą wersją można użyć tylko nowych Przedmiotów Muzealnych. Aby użyć Spotkań Muzealnych (oraz nowej umiejętności Egiptolog) musimy poczekać do poprawionej wersji Faraona.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14