galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WOR: Lords of Middle Earth - Treebeard Mini-Expansion
Autor Wiadomość
TOm84
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Wrz, 2013   WOR: Lords of Middle Earth - Treebeard Mini-Expansion

Witam,
może ktoś z grających w Wojnę o Pierścień i znających angielski pomógłby mi w tłumaczeniu karty Drzewca, która stanowi mini dodatek do Lords of Middle Earth. Przetłumaczyłem jak umiałem, gdyby ktoś mógł potwierdzić moje tłumaczenie lub mnie poprawić. Dziękuję :D

Adres do zdjęcia karty (na Board Game Geek):


Tekst z karty:
Treebeard
Tree-herd

If Gandalf the White is in play and a Companion is in Fangorn, you may use a Muster Action Die result to play Treebeard in Fangorn.

Fangorn is my name.
Treebeard counts as a Companion for all Event and Combat Cards purposes if he is in Fangorn or in a Rohan region.

Earthborn.
If Treebeard is in a battle, and the defending Army is in Fangorn or in a Rohan region, add one to the Combat strength of the Free Peoples Army (you can still roll a maximum of 5 Combat dice).

Treebeard is Level 2 after you use any "The Ents Awake" Event Card or Combat Card effect, once he is in play.


Moje tłumaczenie:
"Drzewiec
Pasterz drzew

Jeśli Gandalf Biały jest w grze i Towarzysz jest w Fangornie, możnesz użyć wyniku kości akcji aby zagrać Drzewcem w Fangornie.

Nazywam się Fangorn.
Drzewiec liczy się jako towarzysz dla wszystkich Wydarzeń i Kart strategii, jeśli znajduje się w Fangornie lub jednej z prowincji Rohanu.

Earthborn.
Jeśli Drzewiec bierze udział w bitwie, a Armia broni się w fangornie lub w regionie Rohanu to siła Wolnych Ludów wzrasta o jeden (nadal możesz rzucać maksymalnie 5 kośćmi bitwy).


Drzewiec osiąga poziom 2 po użyciu każdej karty wydarzeń "Przebudzenie Entów" lub karty strategii, gdy jest ona w grze."
 
     
pol007
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

sprawdź proszę skrzynkę, wysłałem Ci PW.
pozdrawiam,
Filip
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13