galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
klubz graczy w osadnikow
Autor Wiadomość
holling
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   klubz graczy w osadnikow

hej! jam tu nowy ale widze ze forum jakby spi. Mam pytanie. Czy tylko ja mam potrzebe grania z ludzmi? czy byloby zapotrzebowanie na na stronke www Klub Milosnikow Osadnikow z Catanu a tam baza danych tych co szukaja w poblizu swojej chaty innych graczy?
Prosye o licyne odpowiedzi i niech mi ktos pryz okayji ydradzi jak to jest ze litera z yamieniona jest z Z , niech to szlag!
holling
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

mysle, ze tu znajdziesz to, czego potrzebujesz:

http://www.gry-planszowe....ewforum.php?f=4
 
 
holling
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

dzieki za namiary. To juz cos, choc nie tego do konca szukam. Marzy mi sie konkretnie miejsce, gdzie wszyscy poczatkujacy gracze , a szczegolnie ci co ich dopadlo - gdzie mogliby znalezc sobie podobnych - i to nie tylko w duzych osrodkach typu Gdansk ale i w malych miastach.
Ale - dzieki za pomoc!
 
 
holling
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

sorki za ps. - zapomnialem dodac ze szczegolna rasa graczy a mianowicie uzalezniona od Osadnikow z Catanu, oczywiscie
 
 
Blue
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

Byłoby kompletna glupotą zakladac klub ograniczajac sie tylko do graczy początkujących[bo co ...zagram 10 razy w osadnikow zauwaze kilka dobrych strategii i juz grac nie moge?], a co dopiero do grajacych tylko w osadników :P . Naprawde jest tyle swietnych gier[nie ujmując niczego osadnikom], ze nie warto sie ograniczać do jednej. To nie szachy czy go, gdzie strategii mozna sie uczyc cale zycie ;].
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 14