galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy konwerujace
Autor Wiadomość
caireth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2018   Zestawy konwerujace

Widzę że zestawy konwertujace w wersji Polskiej zniknęły z planów wydawniczych. Galakta całkowicie się z nich wycofała czy po prostu temat przeniesiony na 2019 rok?
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2018   

FFG postanowiło nie wznawiać produkcji tych zestawów. Nie ma dodruku - nie ma wersji PL. Niezależne od Galakty.
 
     
caireth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2018   

No to mnie załamałeś tą informacją. Człowiek specjalnie wstrzymał się z zakupem wersji ang. w oczekiwaniu na naszą rodzimą a tu prosze. Ani Polskiej ani Angielskie :(
 
     
dwilu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sty, 2019   

Niestety, tak samo wstrzymałem się z kupnem, a teraz wychodzi na to, że jeśli w ogóle się uda kupić wersję angielską to za miliony monet. A czy ktoś znalazł jakąś informację na forach dlaczego ffg wstrzymała się od dalszej produkcji tych dodatków? Ciekawi mnie czy po prostu poszczególne elementy z tych zestawow zostaną wykorzystane do kolejnych dodatków czy gra całkowicie padła i kolejnych dodatków nie będzie?
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sty, 2019   

Co jakiś czas wychodzi nowe DLC, a ostatnio pojawiło się kolejne pudełkowe rozszerzenie "Horrific Journeys", więc jak na moje oko gra ma się całkiem dobrze.

Nie liczyłbym na pojawienie się tych figurek/kafli w przyszłych dodatkach. Elementy z pierwszej edycji mają sens tylko jako zestaw uzupełniający. Gdyby ludzie musieli kupić drugi raz to samo, żeby zagrać w nowy dodatek, to by się dopiero wkurzyli.

Może zestawy uzupełniające nie cieszyły się już wystarczającym zainteresowaniem, aby robić dodruk? Taki zestaw nie jest tani, a zawiera "tylko" figurki i kafle + 1 scenariusz. Zwykłe rozszerzenia są tańsze i wprowadzają jakieś nowe mechaniki/elementy + więcej scenariuszy, więc pewnie sprzedają się dużo lepiej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 14