galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy DNZ?
Autor Wiadomość
Ndl 

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019   Kiedy DNZ?

Kiedy ruszy najblizsza fala zbierania zamowien na Druk na Zadanie?
Czy moglibyscie zrobic jakas liste mailingowa, na ktora wysylalibyscie informacje o tym fakcie? Z checia bym sie na takie cos zapisal. To nie trudne, a wchodzenie codziennie na strone/forum jednak nie jest takie oczywiste jak codzienne odbieranie maila, zwazywszy na to, ze na telefonie pojawia sie informacja, ze pojawila sie nowa wiadomosc email.

alpha70 

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019   

Bardzo dobry pomysł. Ja bym to w ogóle rozszerzył na wszelkie powiadomienia ze strony Galakty, a nie tylko na DnŻ.

Nowe FAQ lub errata? Proszę o powiadomienie.
Wychodzi coś nowego? Powiadomienie.
Planowany dodruk? Powiadomienie.
Wyprzedaż? Powiadomienie.
Promocje? Powiadomienie.
DnŻ? Powiadomienie.

Wchodzę co jakiś czas i sprawdzam, ale przypomnienie z automatu bardzo mile widziane :)

Krzysiek

Wysłany: Czw 01 Sie, 2019   

Ja otrzymuję powiadomienia o wszystkich newsach ze strony Galakty za pośrednictwem RSS.
Sprawdza się bardzo dobrze.

Kanał RSS Galakty.
Jest mnóstwo sposobów by z niego skorzystać. Ja używam IFTTT ale kilka dni temu tak zmienili interfejs że jeszcze nie wiem czy jest sens nadal ich polecać.

alpha70 

Dzięki wielkie. Już sobie ustawiłem i przyszła nowa porcja wiadomości do czytnika :)

A powiedz jeszcze gdzie jest info, że mają RSS, bo patrzę teraz na ich stronę żeby zobaczyć gdzie tę informację przegapiłem, ale albo jestem ślepy, albo jej nie ma.

Krzysiek

alpha70 napisał/a:
A powiedz jeszcze gdzie jest info, że mają RSS, bo patrzę teraz na ich stronę żeby zobaczyć gdzie tę informację przegapiłem, ale albo jestem ślepy, albo jej nie ma.
Hmm, nie wszystkie strony mają tę informację gdziekolwiek na wierzchu i chyba Galakta nie ma.
Wiem że niektóre programy to wykrywają. Chyba np. Firefox wyświetla przycisk w pasku adresu.
Ja na ogół zaglądam w kod strony i szukam przez Ctrl+F po kolei "rss", "feed", i ewentualnie "atom".
Łatwiej mi to zrobić niż wypatrywać ikonek których użycie i umiejscowienie jest mało konsekwentne.

alpha70 

Aha, czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle.
W pasku Fx nie mam ikonki, ale nie drążę tematu :)

Odpowiedz do tematu