galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy i niejasności - tworzymy erratę.
Autor Wiadomość
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Gru, 2008   

a wydawnictwo zamiast drukowac drugi raz to samo, niech lepiej drukuje cos nowego :) chocby kolejny duzy dodatek :D :D:D
 
 
zloty
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Gru, 2008   

Dokładnie niech kombinuja nastepny dodatek bo juz chce więcej...

żeby było do tematu...

W podstawce miałem 2 takie same figurki pisałem do galakty ale olali mnie ciepłym moczem
 
 
leaf427
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Gru, 2008   

Było im przesłać zdjęcia na maila. Reklamacje powinni uwzględnić.
 
 
moonman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

zloty napisał/a:
Dokładnie niech kombinuja nastepny dodatek bo juz chce więcej...

żeby było do tematu...

W podstawce miałem 2 takie same figurki pisałem do galakty ale olali mnie ciepłym moczem


:shock:
niemożliwe, napisz jeszcze raz lub zadzwoń
miałem kiedyś nieco podobną sytuację - Galakta zareagowała szybko i profesjonalnie
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

Generalnie mamy wiele wad typu strona WWW nieaktualna, brak odpisywania na maile itp. itd.
Ale nie dotyczy to na pewno ewentualnych braków. Tego staramy się pilnować.

Odnalazłem korespondencję o ile to ta i w pierwszy maili jest informacja o brakującej figurce. Na co prosimy o podanie adresu na jaki mamy wysłać brakującą figurkę. I Jest kolejny mail w którym jest podany adres.

Jako, że było to w sierpniu i po tym nie otrzymaliśmy żadnej informacji, że coś nie doszło sprawa poszła w zapomnienie. Teraz nie jestem wstanie sprawdzić co się stało. Ja mam odnotowane tylko, że sprawa załatwiona.

Mogło być tak:
1. Figurka z jakiś przyczyn nie została przez nas wysłana. Ktoś zapomniał itd.
2. Poczta nawaliła i przesyłka nie dotarła. Jest wysyłana w kopercie bąbelkowej dodatkowo zabezpieczonej tekturkami.

W każdym razie jeśli prosimy kogoś o podanie adresu na jaki mamy wysłać jakąś brakującą część to jeśli ona nie dochodzi przez jakiś czas należy zadzwonić albo napisać co się dzieje.
 
 
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

ja stawiam na poczte ;/ w wakacje w ogole przestały do mnie dochodzic numery prenumerowanego czasopisma, dobrze ze wydawnictwo uwzglednilo moja reklamacje, ale i tak, zlodzieje jedne na poczcie siedza ;/
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Znalazłem mały błąd(literówkę) na karcie:"ŻMIJOOGONOWY PEŁZACZ"..text:Przed walką:Test R10.Jeżeli test się powiedzie,za każdym razem kiedy PEŁACZ chyba powinno byc PEŁZACZ Very Happy
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lis, 2009   Re: Błędy i niejasności - tworzymy erratę.

moonman napisał/a:
Okazuje się, że słynny spryt/pomysłowość to nie wszystkie błędy

moglbys to wyjasnic?

poza tym, mam problem z ustaleniem jak wyglada walka z lordami olbrzymow (z dodatku "berlo kyrosa", ktorzy okupuja miasta w trakcie ostatecznego starcia. chodzi o zdanie:

instrukcja z dodatku, s. 11 napisał/a:
Dla potrzeb testów wartości (percepcja), (siła) i (magia) Lorda olbrzymów są równe jego (percepcji), (sile) i (magii) - 10.

czy "testy wartosci" oznaczaja rowniez testy walki? innymi slowy, czy gracz po lewej od nas ustanawia rzutem kostkami wartosci statystyk lorda olbrzymow, z ktorym walczymy, tak jak przy walce bohaterow?
mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno. z gory dzieki za odpowiedz.
 
 
Lord Agrael
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lis, 2009   

Co do testów u Lordów Olbrzymów t po prostu oznacza to, że aby pomyślnie wykonać test musisz rzucić co najmniej 10 (chyba, że twój bohater ma jakieś cechy zapewniające premie do różnych rodzajów testów).
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lis, 2009   

hm, ja to zrozumialem troche inaczej. sugerujesz, ze wszystkie olbrzymy broniace miast maja statystyki rowne 10? wedlug mnie znak"-" oznacza tutaj minus, czyli jezeli olbrzym ma 16 percepcji, to dla "potrzeb testow wartosci" jego percepcja wynosi 6 (plus rzut 2k10).

chcialem raczej zapytac, czy "testy wartosci" dotycza:
1. testow umiejetnosci - czyli jezeli olbrzym okupujacy miasto chce skorzystac z przedmiotu, ktory wymaga testu, odejmuje sobie najpierw 10.
2. testow walki - czyli w przypadku ataku gracza, statystyki olbrzyma wynosza (cecha minus 10 plus 2k10); rzuty, jak rozumiem, wykonuje gracz po lewej od atakujacego
3. obydwu opcji

instrukcja pisze o tym na tyle niejasno, ze naprawde trudno mi powiedziec jak powinno sie grac. a roznica w poziomie trudnosci jest ogromna.
 
 
Lord Agrael
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lis, 2009   

Również chodziło mi o to, że w instrukcji jest znaczek "minus", tylko może niejasno trochę napisałem. Więc w tym punkcie masz rację.

Co do Twojego drugiego pytania, to wydaje mi się, że w instrukcji brakuje przecinka. Powinno być:
"Dla potrzeb testów, wartości percepcji, siły, magii..."

Tak więc, według mnie słowo "wartości" odnosi się do tych trzech parametrów, a nie do słowa "test".

A tak ogólnie to w grze jako test ja rozumiem właśnie te rzuty przed walką, a w samej walce występują nie testy walki a rzuty walki.[/i]
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lis, 2009   

Lord Agrael napisał/a:
A tak ogólnie to w grze jako test ja rozumiem właśnie te rzuty przed walką, a w samej walce występują nie testy walki a rzuty walki.

masz racje. i tak bede gral.
w ogole, teraz to mysle, ze zacytowany fragment instrukcji dotyczy po prostu wykorzystania przedmiotow, ktore pozwalaja olbrzymom wykonac pojedynczy atak "przed walka".
dzieki za rozjasnienie sprawy
 
 
byku666
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   

Macius napisał/a:
A co do wielokrotnego "anulowania" ran Scorpion, to uważam coś wręcz przeciwnego: jeśli stoi "Raz na turę", to można użyć tej umiejętności do anulowania jednej rany, a nie np. pięciu ran w jednej fazie walki. Ale rzecz jest niejasna, więc dyskutujmy dalej ;-)

Kolejne opinie? ;-)


Uważam podobnie. jezeli tekst umiejetności na karcie jest pogrubiony to oznacza jakaś fazie walki bądź ruchu/tudzież tury. i wtedy trzeba go rozpatrzec właśnie w tej turze/rundzie walki. Oczywiście tylko raz(tak jak to jest z umiejętnościami przed walką !!!
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

mam problem w piaskach al-kalim. chodzi mianowicie o ekwipunek pustynny. instrukcja podaje:
Cytat:
odrzuc po rzucie koscmi za test umiejetnosci, aby otrzymac premie +3 do tego rzutu

natomiast na samych kafelkach pisze:
Cytat:
faza opowiesci: odrzuc po rzucie za test umiejetnosci, aby otrzymac premie do +3

w koncu mozna tego uzyc tylko w fazie opowiesci, czy w kazdej fazie gry?
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Skoro na kafelku pisze "Faza opowieści", tzn. że tylko w tej fazie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 12