galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: D.W.
Czw 13 Sty, 2011
Dodatki Karciane
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   Dodatki Karciane

Możecie tutaj wyrazić swoja opinie na temat tego, które dodatki karciane chcielibyście w następnej kolejności.

Tylko od razu mówię, że to nie jest referendum, które zadecyduje ale na pewno może mieć wpływ :)
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

skoro wydaliscie juz 12 dodatkow karcianych to moze dla odmiany wszystkie 6 class deckow (standardowo 2x3)? maja te przewage, ze mozna ich uzywac w calosci nawet w piaskach al-kalim, wyspie strachu czy mroznych pustkowiach (frozen wastes, na ktore zreszta tak bardzo czekam :) )
 
 
Kvachu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

Dotychczas Galakta wydawała gry z serii Runebound w tej samej kolejności co FFG (nie licząc CharacterDecków i Midnight).
Jeśli chodzi o dodatki karciane to wg mnie powinniście w następnej kolejności wydać te, które w 2008 roku wydało FFG.
Jeśli chodzi o duży dodatek to w następnej kolejności powinno być Frozen Wastes.
Już w 2006 r. FFG wydało Character-Decki ale ja nawet nie wiem dokładnie co to jest :) jak ktoś wie to niech opisze :)

Jestem pewien, że cokolwiek się nie pojawi (do Runebounda) to i tak to kupię.

Dzisiaj dotarły do mnie najnowsze dodatki, jak zwykle wyśmienite wykonanie :)
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

Ja tez się pod tym podpisuje!!Tylko"class deckow"oczekuje!!!!
 
 
Kvachu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

W takim razie ja też jestem za character-deckami... cokolwiek to jest, ważne, że przez FFG zostało wydane już w 2006 roku... czyli dosyć dawno (wtedy co pierwsze zwykłe dodatki karciane).
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

Kvachu napisał/a:
W takim razie ja też jestem za character-deckami... cokolwiek to jest, ważne, że przez FFG zostało wydane już w 2006 roku... czyli dosyć dawno (wtedy co pierwsze zwykłe dodatki karciane).


możecie wszystko o tych i innych deckach poczytać na :
http://www.fantasyflightg...&esem=2&esum=60
 
 
Kvachu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

Zwykłych dodatków karcianych jest jeszcze 6:
Rituals and Runes (dodatkowe przedmioty i sprzymierzeńcy)
Weapons of Legend (dodatkowe przedmioty i sprzymierzeńcy)
Beasts and Bandits (dodatkowe wyzwania i spotkania)
Traps and Terrors (dodatkowe wyzwania i spotkania)
The Cataclysm (nowa przygoda)
The Seven Scions (nowa przygoda)

Class-decków (vel. character-decków) FFG wydało 6:
Battlemage
Blade Dancer
Runemaster
Shadow Walker
Spiritbound
Wildlander

W każdy jest po 30 kart tak jak w normalnych dodatkach karcianych.

Oprócz tego FFG wydało jeszcze jeden duży dodatek Frozen Wastes. To najnowszy produkt z serii Runebound.

D.W. napisał tylko o dodatkach karcianych więc Frozes Wastes odpada. Nie wiem czy Galakta bierze pod uwagę również class-decki ale jeśli tak to jestem za.
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

Ja bym z chęcią chciał zobaczyć dodatek karciany "Traps and Terrors". Z tego co przeglądałem Boardgamegeeks wprowadza fajne zamieszanie. Reszta z 3 dodatków (czyli dodatkowych kart handlu oraz nowej przygody) już mnie tak nie interesują, chociaż Weapons of Legend też może być fajne.

Character decki są dla mnie tajemnicą (nie lubię się przesadnie zagłębiać w mechaniki nowych kart dopóki nie wypróbuję ich "w akcji") ale jakby się pojawiły jako następny dodatek karciany to nie miałbym absolutnie nic przeciwko temu ;).

PS: Kvachu: Z dużych dodatków nie został przypadkiem jeszcze Midnight ? Bo jest CHYBA różnica między Midnight (RPG), a Runebound: Midnight. Jeżeli ktoś może rozwiać moje wątpliwości byłbym wdzięczny.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

Z tego co mi wiadomo to wyszły:
-Runebound
Runebound Board Expansions
-The Island of Dread
-Sands of Al-Kalim
-The Frozen Wastes
dodatki karciane:
Runebound Adventure Variant Expansions
-Avatars of Kelnov
-Crown of the Elder Kings
-Cult of the Rune
-The Cataclysm
-The Scepter of Kyros
-The Seven Scions
Runebound Challenge Card Expansions
-Beasts and Bandits
-Drakes and Dragonspawn
-The Dark Forest
-Shadows of Margath
-Traps and Terrors
-The Terrors of the Tomb
Runebound Class Deck Expansions
-Battlemage Class Deck
-Blade Dancer Class Deck
-Runemaster Class Deck
-Shadow Walker
-Spiritbound
-Wildlander
Runebound Items and Ally Expansions
-Artifacts and Allies
-Champions of Kellos
-Relics of Legend
-Rituals and Runes
-Walkers of the Wild
-Weapons of Legend
Także jak widzisz żadnego Runebound: Midnight nigdzie tu nie ma
:evil:
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

http://www.boardgamegeek....ebound-midnight

Kwestia często poruszana na tym forum: FFG nie drukuje niestety tego dodatku. Czy go wznowi: ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat teraz.
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

FFG nie wznowi krainy Midnight narazie, bo zawiesiło kompletnie ta serię. Także nie będzie od FFG żadnych publikacji odnośnie Midnight, a szkoda.

Jeśli chodzi o nastepne dodatki do Runebound to fajnie by było gdy Galakta wydała wszystkie jeszcze w tym roku. Np. niechaj wyda całośc karcianych co została to byłyby 4 paki po 3 w każdym. Za każdym razerm tak jak dotychczas mogliby wydac to w dwóch seriach po 2 paczki, a potem na Gwiazdkę wyda Frozen Wastes to byłoby coś. W ten sposób też Galakta zamkneła by i sokmpletowała całą linię Runebound i w przyszłym roku mogła skoncentrowa się na nowych tytułach.
 
 
Maddas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

Słuchajcie, a co myślicie o tym, żeby napisać list otwarty do FFG od miłośników serii Runebound, z prośbą o wznowienie druku dodatku Midnight?
Pod listem zebrać listę osób i może w ten sposób udałoby się?
Potrzebny byłby ktoś dobrze klecący pisma w ichniejszym języku i może napisanie maila, i załączenie zebranych podpisów (np. wykorzystując do tego jakąś witrynkę internetową) dałoby odpowiedni bodziec firmie FFG?
 
 
skipperka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Ja bede glosowala za class deckami, bo otwieraja duzo nowych mozliwosci, i mozna ich uzywac z innymi "duzymi" rozrzeszeniami.
Co prawda mozna je kupic po angielsku, ale nie ma to ja komplet kart po polsku, zwlaszcza ze sa wciaz tacy ktorzy go nie znaja :) )
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Właśnie dogrzebałem się do szafy gdzie znalazłem Runebound 2nd Edition,The Island of Dread oraz kilka dodatków,wszystkie w angielskojęzycznej wersji.I tak sobie dziś siadłem oglądam karty i zaczynam porównywać a tu wielkie zaskoczenie.Dorwałem na początek nowy dodatek który ostatnio wydała GALAKTA pt:Cienie Margatha a tam są(oczywiście chodzi o ang wydanie)2 czerwone karty w których nie ma PHRYNELYX,Władca Smoków jest natomiast fioletowy z charakterystykami 13/2,13/1,10/1 już nie napiszę ze ma inną nagrodę.Następny przykład DZINN BŁYSKAWIC ma 10/1-11/1-15/2 dla niewiedzących dodam że w polskiej wersji wygląda to tak:13/4-14/2-18/3.W wersji ang.np jest GHOX THE FERAL(fioletowe zdarzenie-smok) którego w pl nie ma !!!Kart w ang jest:2czerwone-9fioletowych-9zółtych-10zielonych polskim:3czerwone-6fiolrtowych-9zółych-12zielonych.Taka ciekawostka,narazie nie chce mi sie przeglądać innych,ale jak coś to napiszę.

ps:Czy GALATKA ma to uzgodnione z FFG czy jakaś korekta był o którym nie wiem nic:)Chyba że ktoś z Was wie coś na ten temat??[/img]
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Dodatek"Siedlisko smoków"zgadza sie co do joty.Przepraszam że piszę 2 razy,ale nie moge dodać do poprzedniego postu :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14