galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kiedy?
Autor Wiadomość
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010   

Tak delikatnie przypominam:
"Postaram się w najbliższych dniach wrzucić trochę kart, pojawi się także w najbliższych dniach instrukcja"
:D
 
 
wookash966
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   

Postanowiłem przekroczyć próg działu Warhammer: INVASION aby zaczerpnąć informacji na temat projektu polonizacji interesującej mnie gry. Teraz wiem, że źle zrobiłem... Znając już przewidywaną datę premiery będę o niej myślał intensywniej a tak oczekiwałem niespodzianki na mailu... ehh, w głowie już czerwiec, czerwiec, czerwiec...już zaciskam portfel.
pozdrawiam oczekujących i pracujących nad projektem!

...Idę grać w Talizman :)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   

Sxk napisał/a:
Tak delikatnie przypominam:
"Postaram się w najbliższych dniach wrzucić trochę kart, pojawi się także w najbliższych dniach instrukcja"
:D


Żeby nie było, link do przykładowych kart znajduje się tutaj: http://www.forum.galakta....p?p=28195#28195
 
 
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

D.W. napisał/a:

Założenie jest takie, że podstawka pojawi się w czerwcu, może wcześniej ale wolę nie zapeszać.

Ja muszę mieć podstawkę na 15 czerwca - moja żonka ma urodziny. :) mam nadzieję, że się uda prezencik bez opóźnień :)
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Żadnych wieści, co się dzieje, co robić, co to będzie, aj jaj jaj! :)
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Ło cieniu co to będzi łolaboga :D
D.W. gimme some informationes :D
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Maj, 2010   

Nic nam nie powie, mrok przysłania dostęp do informacji. Orki rosną w siłę gdzieś pod Krakowem. :)
 
 
michub
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Cze, 2010   

Potwierdźcie chociaż informacje ,którą wcześniej tu przeczytałem, że premiera podstawki odbędzie się w czerwcu :D Pisaliście, że na początku kwietnia czekała już na druk. Pozdrawiam gorąco!!
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Cze, 2010   

D.W. napisał/a:
Co do podstawki Inwazji na dzień dzisiejszy mam informację, że gra gotowa do transportu będzie 11 czerwca, do tego jakis tydzień na różne organizacyjne sprawy, potem około 35 dni na aby kontener dotarł do nas.
Czyli przewiduje to po 15 lipca.

Równocześnie będziemy mieli dodatki z serii Enemy Cycle. I one będa pojawiały się równocześnie z angielskimi.

Rozpoczyna się także druk Szturmu na Ulthuan i on będzie troszkę później tak jak i wcześniejsze 6 dodatków. Dalej nie moge mówić bo nie ma podanych oficjalnych informacji.
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Zawsze chciałem mieć taką grę! Cieszy mnie fakt, że gra podoba się mojej Córce, a to oznacza że jest nadzieja na stałą partnerkę do gry. :D
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Ja z moją grałem w MiM, ale już jej się przejadło :D
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

U mnie to samo. Runebound jeszcze jakoś chodzi, choć ostatnio wolała Talizman. :)
 
 
michub
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Mam nadzieję że nie będzie już przekładania premiery i okolo 15 grę będzie można zakupić w sklepach? A swoją drogą będzie może jakaś przedsprzedaż gry?
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

No właśnie na pewno już wiecie ile gra będzie kosztować. Wrzućcie już przedsprzedaż, to bardzo pomoże rozplanować mój budżet :D
 
 
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Czy znana jest już dokładna data premiery W:I?
Połowa miesiąca dziś upływa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14