galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mists Of Zanaga!
Autor Wiadomość
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   Mists Of Zanaga!

Do Runebound właśnie zapowiedzieli nowy dodatek, a my daleko w lesie jesteśmy, pod linkiem szczegóły nowego dodatku:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1281

Może by tak w tym roku dogonić Runebound'em serię za oceanem aby być tylko w plecy o Mists of Zanaga?
To mój apel do D.W. i całej Galakty.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   Re: Mists Of Zanaga!

Tei-chan napisał/a:
Do Runebound właśnie zapowiedzieli nowy dodatek, a my daleko w lesie jesteśmy, pod linkiem szczegóły nowego dodatku:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1281

Może by tak w tym roku dogonić Runebound'em serię za oceanem aby być tylko w plecy o Mists of Zanaga?
To mój apel do D.W. i całej Galakty.


Dokładam się do Twojego APELU,ale myślę że walimy głową w mur :!:
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   Re: Mists Of Zanaga!

Pajhi napisał/a:
Tei-chan napisał/a:
Do Runebound właśnie zapowiedzieli nowy dodatek, a my daleko w lesie jesteśmy, pod linkiem szczegóły nowego dodatku:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1281

Może by tak w tym roku dogonić Runebound'em serię za oceanem aby być tylko w plecy o Mists of Zanaga?
To mój apel do D.W. i całej Galakty.


Dokładam się do Twojego APELU,ale myślę że walimy głową w mur :!:

Dołączam się :P
Kurde, to mi poprawiło humor na cały tydzień z góry :) Jest szansa że Runebound ożyje (już się bałem że po wszystkich spolonizowanych dodatkach nie będę miał co robić :P)
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010   

Według tego co napisał D.W. to zrobiłem się sceptyczny, że Runebound za granica będzie jeszcze hulał, a wersja pl może zaniknąć.
Oto odpowiedź D.W. odnośnie wydania w tym roku czegos do Runebound:
"Nowe dodatki zależą tylko od sprzedaży tych dodatków, które zostały wydane."
To właśnie zabija mój optymizm.
 
 
Kaktus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Mimo wszystko spodziewałbym się jeszcze przynajmniej Frozen Waste lub Class Decków. Bez tego, polska edycja na prawdę umrze. Powolne tempo wydawania nowych dodatków ma swoje podstawy ekonomiczne i strategiczne, to zrozumiałe. Olbrzymie opóźnienie wobec USiA budzi jednak nie chęć i obawę, czy cokolwiek jeszcze się ukarze. To również zrozumiałe.
Na miejscu wydawcy, nie przekreślałbym jednak Runebounda, gdyż wbrew pozorom sporo osób gra i dodatki jakoś się sprzedają.
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Kaktus napisał/a:
Mimo wszystko spodziewałbym się jeszcze przynajmniej Frozen Waste lub Class Decków. Bez tego, polska edycja na prawdę umrze.


Ja się coraz bardziej skłaniam do zakupu angielskich class-ów. Wielka filozofia to nie jest, chociaż będą doskwierać słowa kluczowe w rodzaju aktywuj, czy spotkanie, których angielskie wersje trzeba będzie sobie przyswoić i się nie mylić. Z tego co czytałem i z oglądania kart wynika, że daje świetne możliwości PvP, zwłaszcza w połączeniu z Koroną Starszych Królów.

Inna sprawa, że zakup ich wszystkich po jednej sztuce to wydatek ponad 100 złotych. Nie mam pojęcia jak FFG udaje się zarabiać przy takich cenach, ale polska edycja nie byłaby wiele tańsza. Za te pieniądze można mieć nową gierkę i to całkiem porządną.
 
 
Kaktus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2010   

SeeM napisał/a:
]Za te pieniądze można mieć nową gierkę i to całkiem porządną.


Runebound jest porządną gierką :lol: Co do cen, to już dawno przestałem się zamartwiać. Są jakie są, tego nie zmienisz, a częstotliwość ukazywania się nowych dodatków jest tak mierna, że spokojnie udaje mi się z mojej cieniutkiej pensji odłożyć na dodatki do Runebounda i Talismana.
Problemu przynajmniej ja nie mam.

8)
 
 
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Są już zasady http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1435
 
 
Kaktus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lip, 2010   

Miałem napisać wcześniej ale umknęło. Dodatek jest już w sprzedaży, można go również zakupić na Allegro. Cena to 117 zł za wersję oczywiście ANG, nie wydaje się być zbyt wygórowana, zważywszy na zawartość Big Boxów.
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Lip, 2010   

SeeM napisał/a:
Inna sprawa, że zakup ich wszystkich po jednej sztuce to wydatek ponad 100 złotych.


125 dokładnie. Jeśli pod koniec roku nie będzie dodatków do RB, to też kupię angielskie klasy. Zrobić sobie tłumaczenie jest łatwo i dodatkowa kartka dla nie-angielskich graczy to żaden kłopot.
 
 
facio-1
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Pajhi napisał:
Tei-chan napisał:
Do Runebound właśnie zapowiedzieli nowy dodatek, a my daleko w lesie jesteśmy, pod linkiem szczegóły nowego dodatku:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1281

Może by tak w tym roku dogonić Runebound'em serię za oceanem aby być tylko w plecy o Mists of Zanaga?
To mój apel do D.W. i całej Galakty.


Dokładam się do Twojego APELU,ale myślę że walimy głową w mur :!:


potwierdzam
 
 
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Wrz, 2010   Re: Mists Of Zanaga!

Pajhi napisał/a:
Tei-chan napisał/a:
Do Runebound właśnie zapowiedzieli nowy dodatek, a my daleko w lesie jesteśmy, pod linkiem szczegóły nowego dodatku:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1281

Może by tak w tym roku dogonić Runebound'em serię za oceanem aby być tylko w plecy o Mists of Zanaga?
To mój apel do D.W. i całej Galakty.


Dokładam się do Twojego APELU,ale myślę że walimy głową w mur :!:


Ja bym też z wami chętnie powalił głową w mur :evil: ale nie mam jeszcze wszystkich polskich dodatków, więc nie mam prawa domagac sie nastepnych.

inna sprawa, że ja kupiłem podstawkę dopiero w tym roku (marzec) a na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko piasków (prawdopodobnie październik).

z drugiej strony widać jednak, że zarówno podstawka jak i dodatki są wciąż w sprzedaży (raczej nie jestem jedyny). czyli jakaś tam szansa jest na następne spolszczenia.

do tego dochodzi kolega Kaktus, który na wielu forach robi grze dobry pi-ar :)

pozostaje w takim razie mieć nadzieję i czekać.
no i GRAĆ oczywiście

pozdrawiam
 
 
kam
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

w końcu zdecydowałem, że nie będę, za przeproszeniem, do usranej śmierci czekał na zlitowanie i kupiłem oryginalne Mists of Zanaga (w końcu coś nowego na święta i sylwestra musi być). na razie przeczytałem tylko instrukcję i mam jedną wątpliwość.
jest taka zasada:
instrukcja, str. 9 napisał/a:
Only ritual tokens with a matching
symbol can be placed on the [ritual] card.

ale jest też napisane tak, o sytuacji gdy nie możemy dopasować żetonu do żadnej karty rytuału:
instrukcja, str. 9 napisał/a:
If the ritual track is full
with six cards and there are still no ritual cards with a matching
symbol, the token must be placed on the leftmost ritual card.

czyli o ile dobrze rozumiem, w powyższej wyjątkowej sytuacji żeton rytuału ląduje po prostu na niepasującym polu (i może tym samym dokończyć rytuał), tak? czy ktoś już gra i się orientuje?
z góry dzięki!
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Gru, 2011   

Oszust-Mikołaj przyjdzie dopiero za 3 dni a Ty już podglądnąłeś co w prezencie:)

Ja grałem dosłownie raz-i dokłądnie tak jak mówisz graliśmy-że jeśli nie ma co sie lubi to sie uzupełnia tym co sie ma:)



kam napisał/a:
w końcu zdecydowałem, że nie będę, za przeproszeniem, do usranej śmierci czekał na zlitowanie i kupiłem oryginalne Mists of Zanaga (w końcu coś nowego na święta i sylwestra musi być). na razie przeczytałem tylko instrukcję i mam jedną wątpliwość.
jest taka zasada:
instrukcja, str. 9 napisał/a:
Only ritual tokens with a matching
symbol can be placed on the [ritual] card.

ale jest też napisane tak, o sytuacji gdy nie możemy dopasować żetonu do żadnej karty rytuału:
instrukcja, str. 9 napisał/a:
If the ritual track is full
with six cards and there are still no ritual cards with a matching
symbol, the token must be placed on the leftmost ritual card.

czyli o ile dobrze rozumiem, w powyższej wyjątkowej sytuacji żeton rytuału ląduje po prostu na niepasującym polu (i może tym samym dokończyć rytuał), tak? czy ktoś już gra i się orientuje?
z góry dzięki!
 
     
kam
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

pięć gier za mną. mam mieszane odczucia. :???:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13