galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Przedsprzedaż - Warhammer:Inwazja
Autor Wiadomość
Chaber
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Cze, 2010   Przedsprzedaż - Warhammer:Inwazja

Witam,
jedno małe szybkie pytanko, z uwagi na to że lada chwila pojawi się core set w sprzedaży czy Galakta przewiduje przedsprzedaż lub/i jakąś promocję w związku z wydaniem W:I?

Pozdrawiam
Piotr
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 19 Cze, 2010   

Na pewno będzie przedsprzedaż i mamy nadzieję, że w promocji cena będzie atrakcyjna. Co prawda obecne zawirowania walutowe po raz kolejny namieszały trochę w planach.

Myślę, że przedsprzedaż ruszy z końcem tego miesiąca. W dziale „Gry” w „Zapowiedziach” są terminy wydań poszczególnych części do Inwazji.
Zestawy Bitewne z Cyklu Wrogów będą się ukazywały zgodnie z terminarzem angielskim tak jak i najnowszy dodatek Marsz Potępionych.

Jakby zaległe Zestawy Bitewne z Cyklu Spaczenia pojawią się w tym roku.. W tym roku pojawi się także dodatek Szturm na Ulthuan. Nie chcę podawać na razie podawać dokładnego miesiąca. Tutaj zależy dużo od planowanych dodruków w innych krajach. Jeśli warto poczekać 1-2 miesiące aby uzyskać dużo niższą cenę to musimy tak zrobić. Ale cały czas jest aktualne wyrównanie dodatków z wersja angielską bo jak widzicie skoro wydajemy części późniejsze to jest to niejako i tak wymuszone aby to wyrównać.
 
 
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Uruchomcie już tą przedsprzedaż póki mam wypłatę na świeżo, bo za chwile zacznie gotóweczki brakować, zacznę liczyć grosz do grosza na przetrwanie miesiąca i już nie będzie tak wesoło :D
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

No właśnie, właśnie :D
 
 
jerry_6
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

czy cena przedsprzedaży na stronie jest już ostateczna ?? Wiadomo już kiedy opcja kupna w przedsprzedaży będzie aktywna??
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Uruchomimy w najbliższych dniach. Kontener będzie u nas pod koniec lipca. Wtedy tez możemy sprzedawać dodatek z Cyklu Wrogów.

Jak nie będziecie marudzić, że musicie czekać prawie miesiąc po wpłacie to ok.

Co do cen. Te które widnieją to są sugerowane ceny detaliczne. W przedsprzedaży będzie taniej. Tak jak i z doświadczenia te ceny po sklepach będą ostatecznie trochę niższe.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

I bedą od razu 2 dodatki z Cyklu Wrogów dlatego te pare dni Was nie zbawi :)
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

No to wrzucajcie do przedsprzedaży, na co czekać te parę dni??
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

To w takim razie już jest.
 
 
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

No i super, zamówione :D póki co tylko podstawka, na dodatki przyjdzie czas
D.W. napisał/a:

Jak nie będziecie marudzić, że musicie czekać prawie miesiąc po wpłacie to ok.

Obiecuję, że nie będę marudził, tylko pokornie czekał :)
 
 
michub
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Grać na początku samą podstawką czy już od razu kupować dostępne dodatki? Boję się że z dodatkami niektóre frakcje mogą być silniejsze i zabierze to przyjemność z gry. pozdrawiam ;)
 
 
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

ogólnie to dodatki z drugiej serii będą bardziej nastawione na poszczegolne frakcje - pierwszy dodatek wzmocni głównie chaos i imperium, drugi krasnale i orki, natomiast trzeci to pomoc glownie dla elfow. jednak i jakies karty dla innych frakcji będą.
 
 
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010   

Nie wiem jak wy, ale ja tam wolę od razu dodatki taniej w przedsprzedaży dostać :P

W którymś wątku był link do strony z kartami, gdzie dało się obejrzeć jakie karty są w każdym zestawie. Mam pytanie, czy gdzieś można sprawdzić ile sztuk danej karty jest w pudełku?
 
 
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

w aktualnych dodatkach wszystkiego bedzie po 3 sztuki - nie ma wiec problemu.
co do podstawki i pierwszych dodatków - można korzystać z deckboxa, ale trzeba miec konto - na nim istnieje opcja budowy swojej kolekcji i dodawania calych setow kart - wtedy mamy ilosc. inna opcja chyba szybsza to zajrzenie na forum www.whinvasion.pl a dokladniej tutaj:
http://whinvasion.pl/viewforum.php?f=16 - dodatki - i wchodzimy w poszczegolne zakladki a tam beda tematy spoiler.
http://boardgamegeek.com/...poiler_List.xls - a tu podstawka w formie arkusza excel.
istniala jeszcze jedna stona, ktora bylaby najszybsza metoda, ale niestety ponoc ostatnio ulegla wirusom :/
 
 
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

Hmmm, nie wiem czy śmiać się czy płakać :shock: . Tyle czekania na polskie wydanie po to tylko, aby dowiedzieć się, że jego normalna cena - 119zł - będzie taka sama lub wyższa od wersji anglojęzycznej (w przedsprzedaży nie kupię, chcę najpierw przekonać się o jakości tłumaczenia i wykonania).

Rozmawialiście z FFG na ten temat, argumentowaliście tym że polskiej wersji nikt na zachodzie nie kupi? Bo to, że drukowane jest w tym samym miejscu, to nie jest żaden argument na taką cenę polskiej wersji. Jaką motywację do kupna będą mieli teraz gracze posiadający wersje anglojęzyczne? Mogła być to dodatkowo cena, a teraz pozostaną jedynie turnieje organiznowane prze Galaktę.

Tak jak miałem sobie wymienić podstawkę tak teraz dam sobie z tym spokój :evil: Jeśli tylko polska wersja dodatków będzie odstawać w czymkolwiek od anglojęzycznej to dam sobie również z nią spokój, nabędę te drugie :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 15