galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Łódź
Autor Wiadomość
angian
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

widze, ze dzisiaj sie inwazjowcy wykruszaja..
no ale nic to ;) ja będę od ok 14 do 18 co najmniej.
do zobaczenia
 
     
Bullwhite
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

Spodziewałem się większego zainteresowania. Ja jednak przyjadę na pewno. Zmobilizujcie się :-)
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Dodałem turnieje 3 i 8 lipca. Chętnych proszę do odzywania się w temacie i dopisywanie do listy ;)
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Kto będzie w sobotę? Ja się pojawię ok 13.15 i chętnie bym mocno potestował nową koncepcję talii :)
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Mnie nie będzie jutro w ogóle, ale jeśli bardzo chcesz przetestować talię to możemy się spotkać dzisiaj jakoś później ;) Teraz idę na zakupy, ale w porze poobiedniej jak najbardziej.
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Ok. Może być dzisiaj na Radogoszczu. Akurat skończę czytać książkę. Daj znać na komórkę jak już skończysz się lansować po galeriach :razz:
 
     
angian
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

no mnie tez niestety nie bedzie jutro, bo wyjechalem :P
ale po powrocie jak najbardziej moge sie spotkac na testy ;)
 
     
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Ja myślę, że będę... o ile ktoś się jutro pojawia w końcu? Mogę wpaść ok. 13:30 i czasu będę miał raczej dużo. Postaram się zabrać 1-2 osoby ze sobą.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Weź ze sobą Pawła koniecznie. Koniec z wymówkami, turnieje same frekwencji nie zrobią :razz:
 
     
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   

Sądząc po braku odzewu tutaj... wnioskuję, że może być bieda z inwazją dzisiaj. W takim razie widzimy się chyba za tydzień na rozgrywkach ligowych :)
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   

Anatem będzie.
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011   

Byłem od 13.15. Pojawił się jeszcze tylko Karol.
W przyszłą sobotę raczej się nie pojawię, ale w niedzielę na 90%.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lip, 2011   Pomysł na nieustający łódzki turniej King of the hill

Pomysł na nieustający łódzki turniej King of the hill.

W internecie Galakta udostępniła alternatywne formaty turniejowe. Kiedy czytałem sobie o King of the hill to przy drobnych zmianach można by zrobić poboczny konkurs na najlepszego gracza w Łodzi, ale bez organizowania eventu w stylu turnieju.

Gracze mający odbyć mecz w jednej rundzie, umawiają się indywidualnie ze sobą na spotkanie, a następnie przekazują obaj wynik organizatorowi turnieju. Kiedy wszystkie mecze się odbędą kończy się runda i gracze są parowani na nowo wedle zasad King of the hill.

Tutaj jednak pojawiają się różnice. W moim pomyśle gramy nie tyle przeciwko deckowi, ile przeciwko graczowi. W każdej rundzie gracze mogą zmienić deck, którym grają na inny, który jest według nich bardziej efektywny.

Celem takiej zabawy jest nic innego jak wyłonienie niekwestionowanego mistrza miasta na Wzniesieniach Łódzkich i zintegrowanie nas jako ekipy. :P

Wady, które mi przychodzą do głowy:
- długotrwały proces takiego turnieju
- problem z dwiema grupami po 8 osób.

Jednak czy naprawdę to musi być turniej, zamiast nieustającej walki o zaszczyt bycia królem? Tak naprawdę to może być jak dla mnie nawet 120 rund, jeśli będziemy się dobrze bawić przy całości.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Ustalamy termin turnieju Abordaż 1.04: http://www.smerf.fero.pl/f/viewtopic.php?t=1647 Zapraszam do dyskusji i głosowania
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

W sobotę 3 września normalnie odbędzie się spotkanie SMF. Wszystkich chętnych do inwazjowania zapraszam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14