galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Pon 11 Paź, 2010
Zmiany na forum - wasze sugestie
Autor Wiadomość
miguel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Strona fajna, bardzo przejrzysta i ładna graficznie.

Zastanawiam się natomiast czy bardziej szczegółowe informacje (np. wyniki poszczególnych gier) nie powinny być dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Stronka wygląda całkiem przyjemnie. Przydałyby się tylko informacje co do sposobu punktowania - rozumiem że wygrana 2-0 to 14-15 punktów do przodu, a 2-1 to 9-10 punktów do przodu - ale od czego zależy ta różnica jednego punktu?
Fajnie byłoby także wprowadzić różny sposób punktowania w zależności od rangi turnieju (tak przynajmniej jest WoW Tch i chyba Magicu) - tak aby zwykłe turnieje były normalnie punktowane ale np. Mistrzostwa Polski lub jakieś większe Regionalne turnieje były znacznie wyżej punktowane.
I na koniec jedna sprawa która nie spodobała mi się - można wyczytać na tej stronce że, tu cytuję: "Równocześnie będzie powstawał ranking graczy do którego będą się liczyły wszystkie gry w poszczególnych turniejach zarówno tych małych i większych a także gracze będą mogli rozgrywać pomiędzy sobą umówione mecze, które będą także liczyły się do rankingu. Wyniki takich meczy gracze będą zgłaszali sami za pomocą skryptu."

Według mnie to bardzo zły pomysł - doprowadzi to do sytuacji gdzie niektórzy gracze będą sztucznie podbijali swój ranking poprzez umawianie gier ze słabymi przeciwnikami ( z którymi ich wygrana jest oczywista) - generalnie doprowadzi to do wielu przekłamań rankingu.
Według mnie punkty rankingowe powinny przysługiwać jedynie za udział w turniejach (wygrana/przegrana).
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Carnage odpisałem tutaj na Twoje uwagi. I piszmy już w temacie do którego dałem link.

http://www.forum.galakta....48cd61882#33572
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15