galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Class Decki w kwietniu czy coś innego?
Autor Wiadomość
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011   

Fakt faktem jednak, że CDecki przewidywane były już kilka miechów wstecz, a teraz mają większy obsuw niż Stadion Narodowy :razz:
I nie chodzi o stękanie czy brak optymizmu; raczej o profesjonalne podejście i zakładanie realistycznych terminów, a nie obiecywanie gruszek na wierzbie. W ten sposób wraz z czekaniem narasta tylko frustracja i rosną oczekiwania, które potem łatwo zawieść, jeśli coś będzie nie tak.
To trochę tak, jak umówić się z dziewczyną na rendez-vous na 18, a potem zadzwonić o 19:30 i powiedzieć, że za pół godziny będziesz... :wink:
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Święte słowa. Mam nadzieje, że cywilizacja zrekompensuje mi następne pół roku oczekiwań.
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011   

Arbaal napisał/a:
Spoko :D 5 lipca dowiemy się że przesunęły się na sierpień. 5 sierpnia dowiemy się że przesunęły się na wrzesień. 5 września dowiemy się że przesunęły się na październik. 5 października dowiemy się że przesunęły się na listopad. 5 listopada dowiemy się że przesunęły się na grudzień. 5 grudnia dowiemy się że przesunęły się na styczeń. 5 stycznia dowiemy się że przesunęły się na luty. 5 lutego dowiemy się że przesunęły się na marzec. 5 marca dowiemy się że przesunęły się na kwiecień. 5 kwietnia dowiemy się że przesunęły się na maj. 5 maja dowiemy się że przesunęły się na czerwiec....
Tak powstaje pętla :D


O w mordę Arbaal wymyśliłeś Perpetum Mobile xD, spokojnie dodatki do Runebounda wychodzą w miarę planowo :) , myślę że tu nie będzie inakszy :D
 
     
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

no to wyszły te dodatki karciane?? bo w sklepach internetowych nie widzialam.... wiadomo kiedy maja sie pojawić?
 
     
dorota
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

ach, znalazlam odpowiedz, ma byc siepien/wrzesien :)
 
     
Gustav Anioł
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

z tego, co wiedzą wszyscy fani runebounda w Polsce, to na te dodatki czekamy od... nie wiadomo kiedy i z miesiąca na miesiąc ich pojawienie się jest przesuwane, no ale cóż! pozostaje nam na nie nie czekać, to może się wreszcie pojawią (oby przed Gwiazdką) :lol:
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

dorota napisał/a:
ach, znalazlam odpowiedz, ma byc siepien/wrzesien :)

A to stare info :D
Teraz mamy wrzesień więc najnowsze info brzmi wrzesień/październik :) ale nie przywiązywał bym do tego wagi. W październiku będzie nowe info i będzie ono brzmiało październik/listopad :) I tak przez cały rok. Bądźmy pesymistami i zapomnijmy, że cokolwiek do Runebounda wyjdzie jeszcze po polsku. Może Galakta nas pozytywnie rozczaruje ;)
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

He. Jest to jakieś rozwiązanie. Z tym, że ja dalsze swoje granie w Runebound uzależinam od sprawdzenia tych dodatków. Jak nie wyjdą po polsku, to sprzedaję grę.
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Hej. Czy ktoś namierzył w sieci filmik pokazujący rozgrywkę z udziałem class deck' ów?
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

[quote]Bukson[/Bukson]

Chłopie :) , co Ci zależy poczekać jeszcze miesiąc czy dwa ?, wiadomo, że to nie jest zależne od Galakty, tylko od drukarni i takie tam :-) , w sumie to trochę się dziwie :D , czemu tu w Polsce, Galakta nie poszuka drukarni :P
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

To dzisiaj premiera:)
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

czy korona i berło w 3pakach pl wyjdą teraz? czy dodruk nie jest planowany?
 
     
mykel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

czy są jakieś nowe formacje na temat premiery class deckow i dodruku podst bo 23.02 już minął a ich jakoś nie widać??
 
     
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Z tego co widzę, to na allegro można kupić class decki już od paru dni.
 
     
kam
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

nie wiem jak z podstawką, ale dzisiaj koło południa dostałem zamówione przed premierą class decki.
btw, moje były zamknięte w opakowaniu z Jaskini Trolla, zamiast kartonu, i przez moment myślałem, żeby gonić kuriera :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14