galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lśniąca Wieża
Autor Wiadomość
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011   Lśniąca Wieża



Czy jak mam wstawioną w królestwo tą jednostkę:


I dwie jednostki, które same sobie zadają obrażenia dla jakiegoś tam efektu, to w jaki sposób wszystko przebiega?

Początek mojej tury. Dwie moje jednostki strzelają w siebie dla jakiegoś efektu, mają po jednym obrażeniu na sobie. Odpalam wtedy akcję z Initiate i leczę ich. Zadaję teraz z glittering tower obrażenia. I właśnie tutaj pojawia się problem. Zadaję dwa obrażenia, bo dwie jednostki się wyleczyły, czy zadaję jedno obrażenie, bo to była jedna akcja leczenia?
 
     
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011   Re: Lśniąca Wieża

GambitG napisał/a:
Zadaję dwa obrażenia, bo dwie jednostki się wyleczyły, czy zadaję jedno obrażenie, bo to była jedna akcja leczenia?

Masz przecież napisane "Za każdym razem, kiedy wyleczysz jednostkę...", nie ważne czy robisz to jedną akcją czy kilkoma akcjami, za każdą wyleczoną jednostkę zadajesz obrażenie.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011   

Q. If multiple units are healed by the same effect (e.g. Initiate of Saphery's ability), does the Tower's ability trigger once or once for each unit healed?
A. It triggers once for each unit healed. So if Greater Heal healed 3 units, you would get to do 3 instances of 1 damage assigned as you wish. Each 1 damage resolves individually, so a unit with Toughness 1 could cancel all 3 damage. (FAQ v1.1 and Lukas)
 
     
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011   

Wychodzi na to, że źle zrozumiałem pytanie :neutral:
 
     
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013   

A jeśli posiadam dwie lśniące wieże? Za dwie wyleczone jednostki zadam cztery obrażenia?
 
     
Szoker
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Wrz, 2013   

Nie można mieć 2 tych kart w grze ponieważ są unikatowe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13