galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Podróż do Rhosgobel
Autor Wiadomość
dadoprso
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   [ZP] Podróż do Rhosgobel

zapowiedź na FFG kolejnego adventure paka :mrgreen: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=2151
Ostatnio zmieniony przez Nie 20 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Trochę informacji z nowej misji :)




Czyli mamy bardzo fajny dodatek. Bardzo potężna umiejętność nowego orła, przy jeszcze akceptowalnych statystykach i do tego ciekawa odliczanie czasu z możliwością dodania sobie paru tur talia inną niż talia ducha :) .
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Pytanie jest takie: kiedy będzie dostępna ta przygoda?? :P
 
     
tasiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

crabtree napisał/a:
Pytanie jest takie: kiedy będzie dostępna ta przygoda?? :P


Zgodnie z newsem na główej stronie - jeszcze w tym miesiącu :)
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

tasiek napisał/a:
crabtree napisał/a:
Pytanie jest takie: kiedy będzie dostępna ta przygoda?? :P


Zgodnie z newsem na główej stronie - jeszcze w tym miesiącu :)

Ale pytanie dotyczyło wersji PL, a ta jak wiadomo zawsze jest lekko spóźniona ;)
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Ale news ze strony głównej odnosi się do naszej wersji PL (która ma premierę równocześnie z wersją ANG, NIEM, FR czy innymi...)
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Aaa... widzę że pojawił się news na stronie Galakty. W takim razie czekam bardzo niecierpliwie! ;)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

No to Wiedza bankowo musi się znaleźć w decku :D
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   


Bardzo solidna bohater :) , znany już sprzymierzeniec do wszystkiego. I czasem przydatna taktyka :) .
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

odmu napisał/a:
I czasem przydatna taktyka :) .

Czasem przydatna ? Bohater z namiestnikiem jako producent zasobów plus ta karta to spory kop dla mieszanych talii opartach między innymi na przywództwie. Dziś Aragorn miał u mnie cały stos żetonów (co najmniej 14), a karty akurat zupełnie nie szły. W tej sytuacji to wydarzenie jest idealnym rozwiązaniem. Na pewno wyląduje w moich taliach.
(chyba, że to co napisałem podciąga się pod te "czasem"w takim razie zwracam honor ;) )

PS. Mam na uwadze przede wszystkim użyteczność w grze solo, ciekaw jestem jednak czy będzie możliwość przekazania zasobów między graczami.
Ostatnio zmieniony przez pan_satyros Pon 22 Sie, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Solidny ale ja ciągle czekam na bohaterów z mniejszym poziomem zagrożenia :)

true! ja nieraz splashuję taktykę jedynie po Namiestnika/Atak z zaskoczenia :)
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Może faktycznie trochę nie doceniam :) . Ale akurat siadłem dzisiaj do partii w trzy osoby, gdzie nie mieliśmy tylko talii ducha. Osoba grająca przywództwem miała akurat tak średnio-mało zasobów, a ja grając wiedzę nawet niespecjalnie dodawałem mu kart, bo akurat nic nie podchodziło od dociągu. (A i tak nas lokacje zjadły, a myśleliśmy, że to z trollami będzie trudniej - scenariusz z Carrock)
Ogólnie wydaje się solidne, tylko szkoda mi by było trochę tej karty na jednorazowy efekt w tym stylu :) .
 
     
orions
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

pan_satyros napisał/a:
PS. Mam na uwadze przede wszystkim użyteczność w grze solo, ciekaw jestem jednak czy będzie możliwość przekazania zasobów między graczami.


"Any other hero's" jak dla mnie oznacza jakiegokolwiek bohatera któregokolwiek gracza. Dla talii Aragornowatych ta karta to totalny must have według mnie (oczywiście tylko na większą ilość graczy albo talię mieszaną solo).
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Nowe karty na pewno znajdą się w mojej talii. W poprzednim dodatku niewiele kart dołożyłem, teraz już wiem, że Haldir dołączy do wyprawy. Bardzo uniwersalna postać o wysokiej SW. Mimo że koszt wyłożenia wyniesie 4 to i tak w porównaniu z np. Beoringiem Pszczelarzem wypada o niebo lepiej!
Przekazanie zasobów to też super karta.
Natomiast nowy bohater dość kosztowny i chyba u nas się nie sprawdzi póki co ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

3 bardzo sensowne karty. W końcu Bohater nie-hobbitowy i świetny do gry wieloosobowej, gdzie postacie schodzą często jako "mięsko" :grin: Na pewno lepszy od Gloina.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 15