galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warhammer-Inwazja - propozycje dotyczące strony
Autor Wiadomość
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Paź, 2011   

prędzej do końca tygodnia niż jutro
 
     
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

Witam. Wyniki warszawy zaczęły się już pojawiać. To teraz druga sprawa: czy zostaną wprowadzone chronologicznie? Bo na razie to jest wprowadzone tak trochę na "odwal się", a już przy 4-5 turniejach to wyniki zaczynają się wypaczać :(
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

nic nie jest robione na odczepnego - po wprowadzeniu wyników włączana jest funkcja chronologicznego przeliczenia wyników.
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Dlaczego nie ma wprowadzonych wyników z turnieju w Altdorfie z 17 października ?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Turniej utracił status sankcjonowanego i został usunięty z bazy, ponieważ w regulaminowym terminie nie zostały wprowadzone żadne wyniki.
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Altdorf twierdzi że wysłał wyniki w regulaminowym czasie
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Gdyby wyniki zostały wprowadzone w regulaminowym czasie, byłyby normalnie widoczne na stronie i uwzględnione w rankingu.

Po tym jak upłynął termin zgłaszania, wyłączyłem turniej, aby był niewidoczny na stronie, ale czekałem kilka kolejnych dni/ Jednak nikt z organizatorów nie skontaktował się z nami w tej sprawie.

Od razu powiem, aby uniknąć pomówień, skończyliśmy prace nad aktualizacją systemu i nie ma już problemu z ginącymi wynikami czy innymi danymi - wszystko działa poprawnie.
 
     
makabrysio
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

nie wiem jak u innych, ale np. u mnie turniej Jesień w Altdorfie VI (10-10-2011) jest w rankingu wprowadzony tak jakbym grał dodatkową 6-tą rundę (powtórzony wynik z 5-tej z boskimche :wink: ogólnie chyba jorgnąłem się o co chodzi z tym mykiem, ale jakoś te 10 pkt. zaginęło w akcji moim zdaniem) - no i jeszcze pytanko co do archiwalnych rozgrywek z ubiegłego sezonu, bo w "lekko" okrojonej formie występują...
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

No ja nie wiem ale po ostatnich 2 zaginięciach wyników w bazie Galakty bardziej wierzę Aldtorfowi że jednak wysłał...zapewne znowu zaginęły jak zwykle...
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Makabrysio - wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę przesyłać na adres: michal@galakta.pl

Carnage - tak jak mówiłem, z naszej strony wszystko zostało już naprawione i nikt nie miał problemów ze zgłaszaniem wyników.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14