galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Preview event pierwszego AP
Autor Wiadomość
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

Pewnie pierwszy dodatek może pojawić się pod koniec czerwca w sprzedaży. W najbliższy weekend planowane są pokazy, więc podejrzewam że jeszcze musimy poczekać :neutral:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

a u mnie jest! :mrgreen:
Są jakieś ploty po ile kart będzie w środku? 1? 3?
 
     
Redgarex
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

Ploty? Wiadomo już od dawna że będzie 9 różnych kart po 3 sztuki każda i jeden heros, reszta to karty związane z questem.
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1983
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

ok dzięki, z drugiej strony po 2 karty na Sferę... boost niesamowity! :mrgreen:
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

2 karty na sferę i dodatkowy Gandalf zapewne, oczywiście także w trzech kopiach :D

A tak poważnie to czekają nas spooore wydatki. Mimo to lepsze to niż CCG, gdzie niektórych kart nie sposób zdobyć.
 
     
Redgarex
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

crabtree napisał/a:

A tak poważnie to czekają nas spooore wydatki. Mimo to lepsze to niż CCG, gdzie niektórych kart nie sposób zdobyć.


Wydatki nie są tak duże jeśli nie musisz płacić za przesyłkę, poza tym to gra kooperacyjna więc można zbierać ze znajomym i dzielić się kosztami na pół.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Niestety ja gram solo więc wszelkie koszty ponoszę sam. Nie jest to jakiś problem, ale fakt faktem że wydatki będą :P Gry planszowe\karciane to hobby, więc zawsze będzie pochłaniać jakieś fundusze. Ciekawe ile przygód przewiduje wydawca?
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Jakiś fajfus otworzył przedpremierowo AP z Polowania na Golluma :/

http://www.fantasyflightg...=4&efidt=503829

Ale nie zdradza dokładnych szczegółów :)
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

Jeszcze nigdy nie czekałem w takim napięciu na żaden dodatek jak ten do WP:LCG! Skandal! :D
Po za tym chcę nabyć koszulki na karty w jednym zamówieniu, bo w tej chwili mam wystarczającą liczbę tylko na jedną sferę.
Szkoda że nie ma jakiejś konkretnej daty wydania wersji PL.
 
     
Bungi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

Kto już grał? Dawać przecieki!!! :)
 
     
Redgarex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Głośniej w tym temacie było przed preview event'em niż po :P Nikt na tym nie był i nie ma nic do powiedzenia?
 
     
Niniut
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Gdyby nie anglojęzyczne strony to nic bym nie wiedział o tym dodatku;)
Może na polskich preview'ach mordowali graczy,co by wycieków nie było:D
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Hej ludziska, dajcie chociaż pisemny spoiler, co, ile czego, po co, jak to się je :D , itd :)

Na moje to powinno być coś jak robią czarodzieje z wybrzeża, spoilerują karty przed wydaniem dodatku do M:tG :) , nie jedną czy dwie karty jak w FFG, oni tydzień przed wydaniem dodatku mają już pełen spoiler :)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Spoiler i fotka na szybko ;)

Przywództwo:
Znak Dunedainów (1) - dodatek, bohater otrzymuje +1atak, Akcja: zapłać 1 z puli bohatera aby przekazać innemu bohaterowi
Opowieści przy Ognisku (1) - Akcja: każdy gracz ciagnie 1 kartę

Taktyka:
Skrzydlaty Stróż (2) - sprzymierzeniec, orzeł, 0,0,4,1. Wymuszony: po rozpatrzeniu ataku, w którym SS bronił zapłać 1 albo odrzuć SS.
Orły Nadlatują (0) - Akcja: przeszukaj 5 wierzchnich kart i weź dowolną ilość kart z cechą "orzeł" na rękę, resztę wtasuj

Duch:
Zaklinacz Koni z Zachodniej Bruzdy (2) - sprzymierzeniec, Rohan 1,0,1,1. Akcja: Orzeuć ZKZZB aby przygotować bohatera
Werbunek Rohhirimów (1) - Akcja: Przeszukaj 10 wierzchnich kart i weź kartę "rohan" na rękę, resztę wtasuj

Wiedza:
Ścieżka Obieżyświata (1) - Odpowiedź: kiedy zostanie odkryty obszar natychmiast odbądź tam podróż bez rozpatrywania efektu podróży. Jeśli w danym momencie jest aktywny obszar przesuń go do strefy przeciwności
Minstrel z Rivendell (3) - sprzymierzeniec 2,0,0,1. Odpowiedź: Kiedy zagrywasz mistrela przeszukaj talię i weź 1 "pieśń" na rękę

Neutralne:
Pieśń Królów (1) - dodatek pieśń. Dołącz do bohatera, otrzymuje ikonę "przywództwo"

no i Bilbo oczywiście, dziś nim grałem, całkiem fajnie się spisuje.



Sorry ale jestem zbyt "zmęczony" % żeby przepisywać teksty przeciwności, mam nadzieję, że wybaczycie chwilową niedyspozycję :D

 
     
wesolykowal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Kolejność wydawania dodatków do LOTRO LCG
1. Polowanie na Golluma
2. Starcie u stóp Samotnej Skały
3.Podróż do Rhosgobel
4. Wzgórza Emyn Muil
5. Martwe Bagna
6. Powrót do Mrocznej Puszczy

Dodatek daje radę, choć miałem nadzieję że do każdej ze sfer będzie bo jednym z bohaterów, a jest tylko Bilbo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13