galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Massing at Osgiliath :r
Autor Wiadomość
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Nie mówię, fajnie było by uzupełnić kolekcje Władcy Pierścieni LCG, o taką perełkę;-)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Trzymam kciuki za Galaktę! :D Od biedy trzeba będzie poszukać angielskiej wersji na Ebayu :(
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

ŁoŁ jak będzie taka cena to ja raczej podziękuję :/

http://www.ebay.com/itm/w...m=260837056562+
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

kowal85 napisał/a:
ŁoŁ jak będzie taka cena to ja raczej podziękuję :/

http://www.ebay.com/itm/w...m=260837056562+


Spokojnie ;)
Wydaje mi się, że to oferta w stylu "Naciągamy na chwilowy RAR". Gdy dodatek pojawi się w normalnej dystrybucji cena zapewne nie przekroczy ceny mini dodatków do Anioła Śmierci.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Nooo scenariusz zaje... świetny!
Pierwsza próba z marszu, standardowe decki. Do 4 etapu dobiegliśmy prawie bezboleśnie, zły draw u kumpla.
Ja mam 26 on 38, faza cienia: Massing... MASSING i Vanguard :/ 9 zagrożenia w plecy, przegrywamy wyprawę o kilka punktów... koniec, jutro się poprawimy :D

edit:
Wieczorem 2 gry solo. Pierwsza gra, nie zagrałem ani 1 Pozdrowienia/Gandalfa...Komentarz zbędny.
Druga już lepiej, dzięki Faramirowi jakoś przetrwałem fazę wyprawy z Witch-Kingiem (kładąc 2 żetony na wyprawie). Potem biorę go na klatę, ryzyko.. i podnoszę zagrożenie do 47 żeby został u mnie.
Gram Zwiadowcę, Łucznika i wszystko co mam do wyprawy, wchodzi Wainrider Captain :/ 2 scoutów do strefy przeciwności (Snaga Scouts i Wolves of Mordor), tap Faramira i... sukces! Kładę 14 żetonów postępu :D
Wynik końcowy 52 punkty :)
Draw taki sobie podobnie jak w 1 grze, choć teraz zagrożenie obniżyłem AŻ 1 raz Gandalfem (a w decku 3x Atak, 3x Gandalf, 3x Pozdrowienie, 3x Grobowiec...) no i oczywiście Gorn bez Kamienia :/ (3 w talii)
Grałem talią Przywództwo/Duch (Aragorn, Theodred, Dunhern).
Nie mam w decku Syna Arnoru a na ostatni etap byłby zbawieniem! Ściągam Wiedźma do siebie i można zaliczać wyprawę!

edit2:
Dziś spróbuję coś w ten deseń:

Taktyka/Przywództwo

Hero (3)
Theodred (Core) x1
Gimli (Core) x1
Legolas (Core) x1

Ally (23)
Beorn (Core) x3
Gondorian Spearman (Core) x3
Horseback Archer (Core) x3
Veteran Axehand (Core) x3
Winged Guardian (THfG) x3
Gandalf (Core) x3
Snowbourn Scout (Core) x3
Faramir (Core) x2

Attachment (16)
Blade of Gondolin (Core) x3
Born Aloft (CatC) x3
Citadel Plate (Core) x2
Dwarven Axe (Core) x2
Horn of Gondor (Core) x3
Steward of Gondor (Core) x3

Event (11)
Feint (Core) x3
Swift Strike (Core) x3
Sneak Attack (Core) x3
Stand Together (Core) x2

Trochę się obawiam Fazy Wyprawy (niska Siła woli) oraz zagrożenia ale mam nadzieję, że Gandalf z Atakiem/Born Aloft (nie pamiętam teraz polskiej nazwy) da radę ;)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2011   

Dzisiejsza gra w 2 osoby, ja: Aragorn, Theodred, Frodo, kumpel: Eowina, Dunhern, Eleanora. Wynik 68 punktów.
Znów potwierdza się, że to naprawdę ciężki scenariusz. Na początku gry Siła zagrożenia to już 8 (bez odkrywania kart) i w perspektywie 4 wrogów w zwarciu. Przy 27 PZ w grze dwuosobowej wskakują 2 Wilki, które praktycznie ściągają 2 bohaterów. Uratował mnie Aragorn (na początku gry dostał 4 obrażenia) i Frodo (podniosłem zagrożenie o 2)
 
     
asertus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Wrz, 2011   

Zestaw już można zamówić w PoD

http://store.fantasyfligh....cfm?SKU=oMEC15

Cena taka jak zestaw przygodowy.
Ciekawe czy to wyjdzie w Polsce ?
Jest szansa ?
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Wrz, 2011   

Oczywiście że jest, o ile mnie pamięć nie myli czy to D.W. albo Michał potwierdzili wydruk tego dodatku :-)
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

W ciągu kilku dni uruchomimy też możliwość zakupu tego dodatku. Byłby on u graczy tak jak inne dodatki Druku na Życzenie w listopadzie.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

SUPER !!! WIADOMOŚĆ - WCHODZĘ NA 100% !!! - a tak wogóle wieki szacun dla Galakty za udostępnienie opcji "druku na życzenie" !!!
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Bardzo oczekiwany przeze mnie news :)
 
     
asertus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

D.W. napisał/a:
W ciągu kilku dni uruchomimy też możliwość zakupu tego dodatku. Byłby on u graczy tak jak inne dodatki Druku na Życzenie w listopadzie.

No tak mnie ucieszyliście, że żałuje że zlikować nie mogę:P
 
     
ragi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

To ja mam pytanie do Galakty czy do 10-ego bedzie mozna zrobic wspolne zamowienie w ramach Druku na Życzenie z dodatkami do Posiadłości Szaleństwa? Bo zwlekam w zasadzie tylko z tego powodu by dwa razy za przesyłke nie płacić, co byłoby bez sensu zważywszy, ze dodatki i tak pojawia sie pewnie razem dopiero za 1,5 miesiaca i wszystko przyjdzie w jednej paczce.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

Od poniedziałku będą zapisy:

 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

super wiadomość! :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13