galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mateusz
Pon 18 Lut, 2013
The Massing at Osgiliath :r
Autor Wiadomość
Avael

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Kufel, luzik :) Pora późna a ja nie wiem jak się nazywam :)

Twoje zdrowie i wszystkich ratujących Śródziemie :mrgreen:

kufel 

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Cheers! ...powiedział Kufel pociągając solidny łyk z kufla.

Gildiril

Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

Pytanie do osób które drukowały ten scenariusz, czy macie jakiś gotowy szablon wydruku czy trzeba samemu złożyć z tych skanów
Kod:
http://boardgamegeek.com/thread/684994/massing-at-osgiliath-spoilers

Zamierzam sobie dzisiaj zrobić tą misję.

Snowb

Wysłany: Sro 23 Lis, 2011   

Otrzymał ktoś juz polską wersję? Polowa listopada juz dawno za nami a narazie cisza :) )

Karharoth 

Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Otrzymałem dziś e-mail od rebela:

Cytat:
Bardzo nam przykro, ale jak poinformował nas w dniu dzisiejszym
wydawca dostawa produktów z linii Druk na Życzenie opóźnia się i można
jej oczekiwać w okolicach połowy grudnia.

Pozostaje czekać.

guciomir

Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

No niestety, ale ważne żeby były jeszcze w tym roku. Połowa grudnia brzmi ok

dadoprso 

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Witam
mrok nad osgiliath jest od piątku u mnie w domku!!!:)

kufel 

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

U mnie też i się nie chwalę :P

Taperonix 

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Witam jaka jakość kart? Ktoś może podzielić się taką informacją? Bo dużo osób narzeka na jakość kart w innych grach.

Kulgan 

Taperonix napisał/a:
Witam jaka jakość kart? Ktoś może podzielić się taką informacją? Bo dużo osób narzeka na jakość kart w innych grach.

Normalna, nie odbiega w niczym od reszty.

Marcussz

Ja bym jednak powiedział że minimalną różnicę widać. Może bardziej jak się porówna z "normalnie" wydanymi kartami się to uwidacznia. Mi szczególnie w oczy się rzucił rewers kart, w porównaniu z innymi widać że tonacja jest bardziej czerwona, szczególnie na złotych motywach. Ale biorąc pod uwagę że w tej przygodzie nie korzystasz z innych kart jest to nie do wyłapania. Natomiast co do głównej strony, to moim zdaniem napisy są lekko "rozmyte". Ale to tylko moja opinia. Ogólnie ważne że wreszcie jest.

brzozek 

Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Kulgan napisał/a:
Taperonix napisał/a:

Normalna, nie odbiega w niczym od reszty.

i jak dla mnie to normalna, moooże "drobiny" typu nieco grubsza czcionka ...

guciomir

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Jakość jest bardzo dobra. Ludzie aspirujący do pracy w drukarni albo kariery profesjonalnego fotografa pewnie zauważą jakieś różnice, ale dla zwykłych użytkowników jest bomba.

A co do samej przygody: fajna, zrównoważona, trudna ale do pokonania. Po 10 grach mam wynik 5-5, a gram moim ulubionym deckiem Eowina - Theodred - Legolas. Trzyma napięcie od początku do końca. Czasami bywa nawet tak, że początek przygody jest łatwiejszy od końcówki. Żeby osiągnąć sukces z pewnością trzeba mieć plan jak poradzić sobie z Wilkami w pierwszej bądź drugiej turze.

Najbardziej znienawidzone karty: Kapitan Woźników, jego zdolność wykończyła mi już 2 gry, z czego jedna była właściwie pewnym zwycięstwem , jedynie ten drań mógł mi je odebrać. Mrok nad Osgiliath - draństwo odebrało mi inne zwycięstwo, wyskakując w ostatniej turze, gdy miałem 47 zagrożenia i żadnej karty z talii przeciwności na stole. No i Odcięci, już trzy razy wyskoczyło mi w pierwszej turze, masakra.

Strażnicy oferują bardzo fajną mechanikę. Fajnie gdyby więcej przygód korzystało z takich dobrodziejstw.

Nazgul jest jak najbardziej do zabicia, ale trzeba pamiętać że nie jest to konieczne, żeby wygrać. Czasami można go po prostu przytrzymać bestię u siebie i w następnej turze zaquestować porządnie wszystkim co się ma.

Kulgan 

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012   

Dla mnie również świetna przygoda.

Graliśmy ją 2 razy i obie gry zakończyły się zwycięstwem. Uratował nas ... spokój, bo tę grę trzeba grać spokojnie.

Ja grałem Krasnoludami (Gloin, Thalin i Dain) a kolega Eowiną, Beravorą i Denethorem. Na początku wziąłem na siebie 3 Zwiadowców (2 sami przyszli :razz: ) , Wilczki ubiłem Gandalfem, a potem uważalismy na zagrożenie w strefie przeciwności wystawiając karty na stół. Jak poczuliśmy się pewnie, poszlismy piorunem do przodu. Witch-king oba razy zginął po spotkaniu z nie-znającymi-litości Krasnoludami :grin:

Warto było kupić tę przygodę - jest dynamiczna i wymagająca oraz, co napisał przedmówca, nieprzewidywalna :twisted:

Wacho 

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Witam,
właśnie nabyłem MNO - muszę przyznać, że po narzekaniach niektórych z forumowiczów miałem mieszane uczucia … zastanawiałem się czy pomimo pre-ordera warto „topić kasę”... Jednak po rozpakowaniu i przejrzeniu przygody - okazało się, że wszystko OK - jakość, druk, klimat - jedynie "ale" jakie mogą mieć malkontenci to to, że karty są ciutkę cieńsze i mają lekko ostre brzegi... ALE UWAGA po włożeniu w koszulki nie różnią się od tych fabrycznych - ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!

Odpowiedz do tematu