galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mansions of Madness: Season of the Witch
Autor Wiadomość
Michał
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   Mansions of Madness: Season of the Witch

Kiedy można spodziewać się wydania dodatku w wersji polskiej? :

http://store.fantasyfligh....cfm?SKU=oMAD02
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

To jest dodatek PoD, więc przypuszczam iż nieprędko. Niemniej, najpierw niech zostanie wydana Posiadłość Szaleństwa (20 lipca tegoż roku), a dopiero będzie można się zastanawiać nad dodatkami do niej ;) .
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Temat dodatków Print On Demand śledzimy bardzo pilnie. Problem polega na tym, że FFG chce przygotować swoim zagranicznym partnerom jakieś specjalne narzędzie ułatwiające przygotowanie zlokalizowanych wersji dodatków.

Wspomniany dodatek postaramy się wydać w najszybszym możliwym terminie :)
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Michal napisał/a:
Wspomniany dodatek postaramy się wydać w najszybszym możliwym terminie :)

Super :D Myślę że fani gry, jak i ja będą bardzo zadowoleni :D Posiadłość kupuję oczywiście od razu w dniu premiery :D
 
     
Michał
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Super ! To czekam z niecierpliwością !
 
     
Gość

Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Oj tam pitu pitu a bedzie tak jak zawsze czyli jak FFG juz skonczyla z dodatkami do HwA to dopiero sie pojawia w polsce. A szkoda wielka.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

Szkoda będzie, jeśli stanie się tak jak piszesz, ale to wcale nie jest pewne. Trochę optymizmu nie zaszkodzi ;)
 
     
rhcorvin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

I jak słychać jakieś wieści w sprawie PoD jeśli idzie o dodatki do posiadłości. Już w sklepach jest po angielsku ale wolałbym mieć po polsku skoro całą grę mam po PL:).
rhcorvin
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Na razie nie będzie polskich dodatków do Posiadłości. Szanse na tak lub nie są na razie takie same. Jak się coś zmieni to będzie info w planach wydawniczych.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Ten dodatek będzie tak szybko jak to będzie możliwe. Jak tylko FFG dogra wszystkie szczegóły dotyczące druków w innych wersjach językowych. To nie jest tylko nasz problem tylko wszystkich innych krajów, które wydały zlokalizowane wersje.
Na 99% będzie to w tym roku.
Jak zostaną dograne wszystkie szczegóły dotyczące produkcji itp bo to nie jest zwykły druk i wbrew pozorom jest z tym trochę zamieszania to kolejne powinny wychodzić znacznie szybciej.
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Grał juź ktoś z Was? Jak pierwrze wrażenia?
Ja jestem po pierwszej rozgrywce, która odbyła się wczoraj wieczorem. Graliśmy w wariant 1A i mimo mocnej ekipy 4 badaczy gra zakończyła się moim, tj. Strażnika, zwycięstwem.
Żeby nie spoilerować, powiem jedynie, że Badacze bezwiednie sami wkopali się w pułapkę, z której później niemogli nijak się wydobyć. Po ujawnieniu Celu walczyli dzielnie o "remis", ale ostatnie wydarzenie postawiło kropkę nad i oraz ostatecznie pogrzebało ich zapędy.
Scenariusz może trochę za wcześnie oceniać, po jednej rozgrywce w jeden wariant, ale bardzo się wszystkim podobał. Może również dlatego, że w końcu nowy i nikt, również Strażnik, nie spodziewa się jakie karty i jakie wydarzenia czekają, przez co dostarczył naprawdę durzo emocji. Dobre, jak dla mnie, zbalansowanie bieganie/walka, sporo zagadek ciekawe podzielenie planszy na dwa odrębne obszary oraz dobre karty akcji dla Strażnika.
Odnośnie wydania- wszystko na znanym z podstawki, wysokim poziomie, może tylko niektóre karty są, na moje oko, ciut jaśniejsze. Tu mała dygresja. Choć znałem zawartość pudełka, to jednak ilość kart, które zobaczyłem po zakupie w blisterku, w stosunku do ceny... Wyglądały smętnie. Dodatkowo zesłościłem się, gdy zobaczyłem, że część przedmiotów i przeszkadzajek bezczelnie się powtarza z podstawką. Znalazłem jednak plus- przedmioty, przeszkadzajki po prostu BIERZEMY z dodatku, bo jest ich tyle co trzeba, a nie zmudnie WYBIERAMY z dużej talii co skraca znacznie czas i upierdliwość setupu. Wszelkie wątpliwości odnośnie opłacalności zakupu ustąpiły po rozgrywce. Choćby miała to być ta jedyna udana.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Mała uwaga odnośnie powtórzonych kart - jest to zabieg celowy, wynikający z tego, że dodatku dostępne w ramach Druku na Życzenie są produkowane zupełnie inną techniką w kompletnie innej drukarni. W związku z tym różnice w odcieniach kart mogą być widoczne gołym okiem. Dlatego, gdyby na planszy byłyby rozłożone karty z gry podstawowej i scenariusza, łatwo można byłoby wyłapać te z dodatku, co nie do końca jest zgodne z ideą gry i rozwiązywaniem tajemnic jakie stawia przed graczami.
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Ja to rozumiem jeśli chodzi o te dodatki i powtarzające się karty :)
Super mieć już dodatkowe scenariusze, dzisiaj odebrałem :D
Trzeba przyznać, że kart w pudełku jest mało. Jeszcze mnie jest nowych karty, niektóre się powtarzają. Niemniej jednak dla fana posiadłości szaleństwa to żaden problem :D
Wiem, że chcecie duży dodatek forbidden alchemy.
Ja mam natomiast pytanie o trzeci mały DnŻ o nazwie 'Til Death Do Us Part. Będzie on kiedyś po polskiemu? :D Czy macie może jakieś tajne informacje o większej ilości dodatków do tej gry? Chce złapać je wszystkie!
Pzdr
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Tak, planujemy wydać po polsku dodatek "Dopóki śmierć nas nie rozłączy"
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sie, 2012   

Chciałbym porozmawiać na temat dodatku o którym mowa w temacie. Uważam, że dodatek jest bardzo niedopracowany. Strażnik nie może wybrać wybierając cel 1B. Było by spoko gdyby do dyskusji dołączyła osoba zawierająca angielski dodatek, chciałbym zobaczyć angielski karty aby móc wywnioskować gdzie leży problem.
Jest ktoś taki na tym forum mający podobną sytuacje?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13