galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Galaktyczne spotkanie z grami we wrześniu w Krakowie
Autor Wiadomość
Michal
Galakta

Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   Galaktyczne spotkanie z grami we wrześniu w Krakowie

Jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, pracowaliśmy ostatnio nad niespodzianką dla graczy i nadszedł ten dzień, aby o niej oficjalnie poinformować.

Otóż we wrześniu, w Krakowie planujemy zorganizować Galaktikon – Spotkanie z grami Galakty. W ramach tej imprezy odbędą się m.in.-
- Mistrzostwa Polski w Osadników z Catanu
- Otwarte Mistrzostwa Polski w Warhammera: Inwazję
- Finał rozgrywek rankingowych w Warhammera Inwazję w sezonie 2011

Ponadto do dyspozycji graczy zostanie oddany gamesroom z grami Galakty. W trakcie imprezy przeprowadzone zostaną także m.in. pokazy naszych najnowszych gier.
Obecnie kończymy ustalać szczegóły dotyczące miejsca oraz terminu. W przyszłym tygodniu podamy więcej informacji na ten temat.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z imprezą – piszcie!

Tristan

Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Tylko niech Nemo nie piszę regulaminu, ani nie prowadzi imprezy :D

Arbaal 

O super, że organizujecie taką zabawę :D
Będą jakieś fajne gadżety które będzie można zdobyć tylko na tej imprezie? :)
Jedyne co mnie martwi to, to że już mam zarezerwowane dwa weekendy we wrześniu a mianowicie 17-18 i 24-25 a z doświadczenia wiem, że pewnie w tym czasie chcecie coś takiego zorganizować. (kupię gears of war)

jerry_6 

Na MP-ki w Pszczynie powstał pomysł stworzenia koszulek z artami z inwazji niestety rozbiło się to o prawa autorskie... może tym razem Galakta jako oficjalny wydawca polskiej wersji zrobi takie koszulki.

Battonsson

A może by tak jeszcze dorzucić do tego mistrzostwa Polski w "Talisman: Magia i Miecz" ? :)

Sardo 

Battonsson napisał/a:
A może by tak jeszcze dorzucić do tego mistrzostwa Polski w "Talisman: Magia i Miecz" ? :)

Popieram! Super pomysł :)

hackeradyn

Cytat:
A może by tak jeszcze dorzucić do tego mistrzostwa Polski w "Talisman: Magia i Miecz" ?

1. Popieram w 100%.
2. Mam nadzieję, że termina poszczególnych MP nie będą na siebie zachodzić.
3. Liczę, że będzie coś takiego jak puchary z wygrawerowaną nazwą gry i rodzajem turnieju (koszt jednego pucharu waha się od 57 zł -80 zł - wystarczą dwa dla mistrza i wicemistrza). Zdjęcie Mistrza Kraju z pucharem zadziała rewelacyjne na wyobraźnię waszych potencjalnych (młodych) klientów.

Damian

dzięki za świetną wiadomość :mrgreen: !
cieszę się, że w tym roku znów będziemy mogli się dobrze bawić przy okazji mistrzostw w osadników z catanu :cool:

mam też takie małe pytanie-sugestię dla organizatorów... nie wiem na ile byłoby takie coś wykonalne ale zapytac zawsze można ;]
otóż, czy galakta zorganizowałaby w związku z wrześniowym wydarzeniem nocleg dla większej ilości osób?
zapewne na ten event zjedzie sporo osób i to nie tylko z okolic krakowa (jak chociażby ja i parę innych osób), nocleg jest wskazany bo nikt z daleka raczej nie przyjedzie w tym samym dniu co będzie odbywał się galaktikon
taki zorganizowany nocleg (najlepiej po niewygórowanej cenie i w niedalekiej odległosci od miesjca eventu) z pewnością byłby mile widziany

no to czekam na wypowiedzi w tej sprawie, tak organizatorów jak i uczestników; co sądzicie o takim pomyśle? pisałby się ktoś na to :?:

Michal
Galakta

Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Jakiś dodatkowy turniej możemy zrobić jak tylko będą chętni :)

Nad gadżetami pomyślimy, ale nie chcę nic obiecywać, dopóki nie będzie to pewne (przy czym koszulki raczej odpadają).

Wstępnie planujemy termin 24-25.09

Terminy poszczególnych MP NA PEWNO będą na siebie zachodzić. Jakby wszystko miało być osobno to musielibyśmy zrobić Galaktyczne wakacje i wynająć ośrodek na kilka dni, jak nie tydzień ;)

Nocleg - obiecuję przejść po kilku hostelach w okolicy miejsca, gdzie będzie spotkanie i spróbować wynegocjować jakieś zniżki.

Carnage
OT- Inwazja

Michal napisał/a:
Nocleg - obiecuję przejść po kilku hostelach w okolicy miejsca, gdzie będzie spotkanie i spróbować wynegocjować jakieś zniżki.

O! - to trzymam za słowo, kilka osób z Warszawy wybiera się na Turniej/Turnieje Inwazji do Krakowa także pewnie będzie nam niezbędne miejsce do spania.

Sardo 

Michal napisał/a:
Jakiś dodatkowy turniej możemy zrobić jak tylko będą chętni :)

Jeśli mowa o Talismanie to chętni na pewno będą. Więc trzymam kciuki za to by taki turniej został zorganizowany ;)

Fortep 
OT- Inwazja

ja różnież skorzystam z noclegu jak będzie możliwość

Michal
Galakta

Wysłany: Sro 20 Lip, 2011   

Termin już mogę podać - Galaktikon jest planowany w dniach 24-25.09.2011

Kolejne informacje wkrótce :D

TheFrontliner 

Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

A czy planowane są może turnieje w inne planszówki, jak na przykład Runebound? Z pewnością znalazła by sę mała ekipa z Kielc zaiteresowana takową inicjatywą :mrgreen:

Czy dało by się stworzyć listę gier, w które Galakta może zorgaizować jakieś eventy w czasie Galaktikonu? W ten sposób można ocenić zaiteresowania i wybrać te najbardzie popularne.

Carnage
OT- Inwazja

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Acha - jeśli chodzi o proponowany nocleg to poprosiłbym o sprawdzenie możliwości noclegu zarówno z piątku na sobotę, jak i z soboty na niedzielę.
Większa część graczy Warszawskich będzie chciała wybrać się w piątek i na miejscu zanocować (tak aby być wypoczętym przed sobotnim długim turniejem). No i ci nieliczni, którzy będą grali również niedzielny turniej będą musieli nocować także z soboty na niedzielę.

Odpowiedz do tematu