galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe scenariusze i nie tylko
Autor Wiadomość
Darth Misiekh
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   Dodatkowe scenariusze i nie tylko

Wszystkim którym znudziły się już scenariusze dołączone do gry polecam zajrzenie na BGG. Można tam znaleść już kilkanaście fanowskich scenariuszy. Ponad to znajdują sie tam też puste blankiety kart - dla tych którzy chcieliby spróbować własnych sił w ich tworzeniu.

Link do blankietów:

http://boardgamegeek.com/...-investigator-c

http://boardgamegeek.com/...-objective-even

http://boardgamegeek.com/...it-keeper-cards

http://boardgamegeek.com/...it-maps-version
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

No i ekstra :D
Pomyślałem dzisiaj o tym żeby poszukać podobnych informacji i widzę że temat już jest :)
W odpowiednim czasie gdy mi się będzie nudzić zaprojektuje własny scenariusz. Myślę że autorskie(te lepsze) w wersji eng. mogły by być przeniesione na język polski żeby przyciągnąć zainteresowanie. Może nawet sam to zrobię gdy będę mieć czas ;)
 
     
Daymos
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Jestem w trakcie pisania polskiego edytora scenariuszy do gry Posiadłość Szaleństwa. Wzorowałem się na angielskim edytorze, do którego link wcześniej podał Darth Misiekh.
Tak na prawdę to zostało do zrobienia jeszcze tylko parę szczegółów. Myślę że na weekend będzie wszystko gotowe, wtedy podam link do ściągnięcia tego edytora.
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Witam,

Jeżeli możecie to bardzo proszę podanie linka na BGG, gdzie mogę znaleźć dodatkowe scenariusze. Nie mogę się tam znaleźć ;)
 
     
gwizdzius
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Link do scenariuszy PS
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Dzięki wielkie, zaczynam bawić się w tłumaczenie - a trochę zabawy jest ;)
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Oj przyda się ktoś taki bardzo bardzo :D Co lepsze scenariusze to bym sobie machnął w jakimś ładnym druku :)
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Gru, 2011   

Tłumaczenie Scenariusza: 'The Kellar Seance v1.0'.
Oryginał autorstwa użytkownika 'matildadad', pobrany ze strony: wwwboardgamegeekcom

Dajcie znać co poprawić itp, ewentualnie, które scenariusze tłumaczyć jako kolejne.

Update linków z dnia 10.01.2012
The Kellar Seans - badacz, straznik v2
Karty v6
Ostatnio zmieniony przez luke_01 Wto 10 Sty, 2012, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

pytanko jaki byłby dobry papier do wydruku ???
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Drukowałem wczoraj scenariusze i karty na grubszym papierze z połyskiem, 2PLN jedna strona. Natomiast zastanawiam się czy jest sens, karty owszem, ale instrukcja dla strażnika i badaczy może być na zwykłym papierze z połyskiem - łatwiej będzie spiąć różne scenariusze za pomocą listwy wsuwanej. W zależności od ustawień drukarki, wydruk będzie ciemniejszy lub jaśniejszy - lepiej przetestować u swojego drukarza :)
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

z instrukcja to luzik , ale jaka gramatura do kart ?? a i mógłbyś w pdf'ach dodać tyły kart bo nie wszystkie są i hmm jakoś upchnąć bardziej na stronach , wyjdzie mniej kartek , zrobiłbym to , ale nie potrafię działać na pdf'ach, z góry dzięki :)
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Jeżeli chodzi o gramaturę, to najlepiej sprawdzić, jakie mają dostępne w drukarni, można pomacać :) kartkę, sprawdzisz co najbardziej Ci odpowiada. Co do kart, to popracuję jeszcze nad tym.

Update kart zrobiony, wersja 5 :) .
Ostatnio zmieniony przez luke_01 Nie 18 Gru, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

ok dzięki , hmm do horroru polecają 220-250 wiec może tu także taka będzie dobra, chodzi o to żeby były w miarę takie samie jak oryginalne :) . Po nowym roku jak tylko znajomy upora sie drukowaniem kalendarzy podeślę mu pliki , zobaczymy jak wyjdą :) .
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Gru, 2011   

luke_01, naprawdę dobra robota z tym przetłumaczonym scenariuszem. Mam nadzieję, że dalsze tłumaczenia z BGG są już w drodze, bo wyglądają super i szkoda byłoby zmarnować taki potencjał... :) a jeżeli chodzi o jakie scenariusze masz tłumaczyć to już bez różnicy, weź te które Ci odpowiadają, ważne aby się pojawiały... ;)
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

Spoko, będę walczył dalej, w drodze House High In The Mist.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14