galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FFG LotR Quest Log - szukam przyjaciół :)
Autor Wiadomość
Hugo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sie, 2011   FFG LotR Quest Log - szukam przyjaciół :)

Hej,
pewnie część Was korzysta z tej całkiem fajnej aplikacji. Jeśli nie to zachęcam: FFG LotR Quest Log
Mam propozycję, żeby podawać tu swoje nicki z forum FFG, łatwo będzie się wtedy odnaleźć i dodać do "przyjaciół". Zapraszam wszystkich do zabawy :)

mój nick: Hugo

pzdr
H.
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sie, 2011   

Też lubię zabaweczke. Nick:odmu
 
     
kacek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Witam,
Też chętnie się przyłączę: nick: kacek
Mam tylko pytanie, dlaczego w ogólnym zestawieniu moich questów nie widać porażek? Wprowadziłem dzisiaj porażkę, jako 3 quest w logu i w statystykach podaje tylko successfully completed quests. Zależałoby mi na tym, żeby zobaczyć stosunek porażek do zwycięstw.
Poza tym przy wprowadzaniu rozgrywek 2-osobowych mogę podać tylko talię jednego gracza, a równie ważne jest jaką talią grał towarzysz. Można to jakoś zaznaczyć? W sumie wtedy to mało mówiące są te dane, bo potem przeglądając log nie wiemy, jak wyglądała druga połowa zwycięskiej drużyny.
Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia, bo przez ten log jeszcze bardziej chce mi się grać (co już wydawało mi się mało prawdopodobne).
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Dołączę się od kolejnej partii będę wpisywał. Mój nick: FilipsO.
 
     
Niniut
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Mój : Niniut
 
     
100ch
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

mój nick: 100ch

Pozdrawiam
 
     
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

mój nick to Rafaelo
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu również korzystam z dziennika wypraw, mój nick to schen.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

kacek napisał/a:
Witam,
Też chętnie się przyłączę: nick: kacek
...
Poza tym przy wprowadzaniu rozgrywek 2-osobowych mogę podać tylko talię jednego gracza, a równie ważne jest jaką talią grał towarzysz. Można to jakoś zaznaczyć? W sumie wtedy to mało mówiące są te dane, bo potem przeglądając log nie wiemy, jak wyglądała druga połowa zwycięskiej drużyny.

Założenie loga jest takie, że druga osoba też sobie loguje, a ty masz tylko wskazać czym ty sam grałeś.

Mój nick: Radziol
I używam starej punktacji.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Mój nick: Balint

I używam starej punktacji. O nowej nawet nie czytałem :p
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Na marginesie: podajecie gry przegrane? Ja ostatnio gram solo i jak przejdę scenariusz za 10 razem, to naprawdę nie mam ochoty wpisywać dziewięciu porażek...
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Ja od kiedy zacząłem zapisywać to notuję wszystkie i przegrane i wygrane potyczki. Mam nadzieję, że kiedyś ten dziennik jeszcze zostanie odpowiednio rozwinięty i będzie można mieć wgląd w statystki dotyczące również nieudanych wypraw :P
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Dopisałem się: JollyRoger1916. Nie wiem, tylko, czy zacznę korzystać na razie nie zliczam nawet p-któw, albo udaje mi się przejść scenariusz, albo nie. Podyktowane jest to trochę tym, że staram się robić klimatyczne decki, do tej pory ani razu nie grałem Eowiną, ani mono duchem, a wiadomo, że bez tego ciężko jest śrubować wyniki.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Ja też singlowo gram bez Eowyny. I też robię fun decki (choć takie, aby mogły wygrać scenariusze). Tak więc nie ma czego się krępować :)
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Pewnie jak ogarnę trochę gre, to zacznę wpisywać wyniki, teraz jeszcze nie ma to sensu zbytnio, bo jeszcze zdarza mi/nam się zapomnieć o szczegółach, a to jakiegoś wroga zostawimy niechcący w SP, bo go pominiemy w testach, a to zapomnimy zagrożenia podnieść, jak rozgrywki będą płynne, to pewnie będę się bawił w zlicznie p-któw.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14