galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mansion of Madness: 'Til Death Do Us Part
Autor Wiadomość
Ghraven
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   Mansion of Madness: 'Til Death Do Us Part

Kolejny POD od FFG:
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=2740


 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2011   

Dobry tytuł :D kiedy ja w to zagram... ;)
 
     
koozyn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2011   

ffg znalazło złote jajo.
szkoda tylko, pl wersje nie wychodzą równo z wersjami angielskimi :(
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2011   

Moim zdaniem to żadna szkoda, ja mogę poczekać na polskie wersje :)
Ważne, że w ogóle są :D
Posiadłość dostaliśmy później i dodatki dostajemy później, czekamy tyle co amerykańce więc jest ok ;)
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Odkopuje temat!
Czy ktoś w to grał i jeśli tak to czy ma jakieś uwagi, wskazówki?
 
     
alex_anderson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

A Ty już grałeś? Jeśli tak to podziel się jak DNŻ wypada na tle Polowania i Srebrnej Tabliczki?
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Nie grałem właśnie ale mam dylemat czy zagrać jutro w ten dodatek czy w Alchemie. Przeglądałem dokładnie wszystkie karty i może być śmiesznie i chyba wezmę ten dodatek, bo chce mieć coś do powiedzenia więcej na temat polskich DnŻ.
Obecnie wiem tylko, że Czarownice się podobały a Tabliczka już nigdy raczej nie trafi na stół :)
Do tych osób co mają ten dodatek i grały.. nie rozumiem po co w trakcie gry dochodzi kafel z Patio i co on wnosi do rozgrywki.
Bo faktycznie, w żadnym scenariuszu nie było sytuacji w której by się dokładało kafel z terenem a w tej tak jest. Jak zagram to zdam relacje.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

W ten weekend miałem okazję rozegrać wszystkie cele tego scenariusza. Jest dość, fajny, o wiele fajniejszy niż wiedźmy, jednak też o wiele gorszy od scenariuszy z alchemii - tak moim zdaniem oczywiście.
Odnosze wrażenie jak by twórcy postawili tutaj jakis krok w kierunku zbalansowania rozgrywki poprzez dobranie celów. Cel 1B przykładowo - to co zrobić ma strażnik w porównaniu z tym co zrobić maja badacze jest nieporównywalnie trudniejsze.

Odnosze tylko wrażenie że plansza jest jakaś mała (pomimo tego że wykorzystuje ona wszystkie kafelki podstawki). Ale wynika to chyba z tego że wskazówki sie nie raz tak ułożą że wsyzstko może być w jednym miejscu.


Jeżeli chodzi o dokładanie kafelka z Patio to myślę że bardziej to taki bajer miał być. Jednak strażnik może niecnie wykorzystać to na swoją korzyść. Na tym kafelku dokładacz znacznik zwłok dlatego można łatwo dać kęsa dla "męża", dla potrzeb celu 1A. Wszak trzy możliwości dołożenia dają jakies pole do popisu. Kafelek ten może też ratować badaczy przy celu 1C, lecz tutaj też strażnik może położyc go tak aby był jak najmniej dostępny.
 
     
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Gru, 2012   

Póki co jest to faktycznie najlepsza dodatkowa przygoda. Kafelek dużo nie wnosi - o ile pamiętam daje dodatkową możliwość ucieczki dla Badaczy. Plansza jest mała, ale to dobrze. Z doświadczenia wiem, że nic tak nie irytuje graczy, jak tury w których tylko biegają. No i warto jeszcze dodać Srebrną Tabliczkę, której plansza była wielka, a w której zewnętrzne kafelki właściwie mogły by nie istnieć.

zvish: Wszystkie trzy cele w jeden weekend? Jesteś hardkorem. :D Mi by było szkoda od razu rozgrywać wszystkie możliwości.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Gru, 2012   

Kafelek daje też elegancką mozliwość dla Strażnika przy celu w którym Shoggot ma zeżreć odpowiednią ilość trupów. Wszak na kafelku dokłada sie też znacznik zwłok i w zależności od tego gdzie akurat sobie Shoggot łazi można mu go podrzucić jak najbliżej z pośród trzech możliwości.

@rzabcio
Nie tylko wsyzstki trzy cele w jeden weeken. W niedziele dostałem Alchemie i Dopóki smierć nas nie rozłączy. Zacząłem grać od poniedziałku i tak w następną niedziele miałem już przerobioe wszystkie cele z Alchemi i Śmierci :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13