galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Czatownik
Autor Wiadomość
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Mar, 2012   

OK ZAŁATWIĘ :D
 
     
100ch
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Kolejny artykuł na stronie FFG

LINK

I nowa karta- kolejne "ciotoskie designe kard" Magali Villeneuve (sorki nie moglem się powstrzymać ;) )

BTW- czekamy na Glorfindela, słowo się rzekło trzeba załatwić :)

 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

właśnie miałem wstawiać, ale widzę że byłeś pierwszy :)
bardzo fajna karta, w każdej talii przydadzą się dodatkowe zasoby :)
widzę że obecnie tuż po sferze przywództwa (bezkonkurencyjny namiestnik oraz umiejętności bohaterów) kolejna sfera wychodzi na prostą w przyroście zasobów - mówię o sferze ducha, ponieważ mają Ziggiego górnika a dzięki wielu kartom i efektom obniżającym poziom zagrożenia będzie im łatwo tę neutralną kartę zagrywać za minimalną cenę 1 zasobu :D

zapomniałeś jednak o innej nowej karcie - prosto z talii zagrożenia: MACKA :D

efekt tej karty zdecydowanie boli :P
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Ta nowa karta jest świetniutka - aż mam ochotę budować talię solo na dwóch bohaterach :) . Przy nowych obniżaniach zagrożenia to i też nie będzie trudno sklecić czegoś z niskim startowym i szybkim obniżeniem. Miodnie :)
 
     
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Już wysłałem prośbę o Glorfindelka :mrgreen:

Mam pytanie czy jest dostępny w sprzedaży coś a'la zestaw uzupełniający? Np. Żetony itd.
Ostatnio zmieniony przez Czw 05 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

Al Maretta napisał/a:
Mam pytanie czy jest dostępny w sprzedaży coś a'la zestaw uzupełniający? Np. Żetony itd.


Al Maretta, ja rozumiem że jako nasze forumowe dziecko "specjalne" możesz robić wiele rzeczy, ale staraj się nie pisać podwójnych postów, tylko edytować poprzednie, taki dobry zwyczaj forumowy

takiego zestawu nie ma
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Ten dodatek wygląda naprawdę ciekawie :) .

Bohater, który może uratować ładnie grę, dość wszechstronny - nie wiem czy lepszy od starego Aragorna, ale ten mieczyk :) Fajna rzecz jak się gra z Aragornem :)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Jak mieczyk wyjdzie, do łask wróci mój deck z Aragornem, a Krasnoludki pójdą w odstawkę :mrgreen:
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Ktoś niedawno pisał na forum, że nie chciałby żeby pojawiały się nowe wersje tych samych bohaterów :P

fajny ten nowy Aragorn - naprawdę przydatna umiejętność :D
co ciekawe z wisiorkiem i mieczykiem można z niego zrobić 3-sferowca :D
a z pieśnią to nawet 4 :P
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Osobiście uważam że ponowne pokazanie tego samego bohatera w innym świetle to jakiś żart. Jest jeszcze mnóstwo bohaterów, których mogliby dodac zamiast kolejnego aragorna. Zauważcie że nie będzie można miec dwóch aragornów. Inna kwestia, że ten aragon ma OP zdolnośc, przez co będzie pewnie w każdej talii, która będzie łączyc wiedzę z jakąś inną.
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
Zauważcie że nie będzie można miec dwóch aragornów.


Gdyby nie Ty, to na pewno nie zwrócilibyśmy na to uwagi, wow :O
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
Osobiście uważam że ponowne pokazanie tego samego bohatera w innym świetle to jakiś żart.
Też uważam że to kiepski pomysł. Chociaż ja nie będę krytykował bo już jestem praktycznie na emeryturze WP ;)
 
     
ojbodzio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Mnie się nowy Aragorn się bardzo podoba (szczególnie grafika, o niebo lepsza od z podstawki).
Chociaż uważam że powtarzanie bohaterów to średni pomysł, to jak widzę nową umiejętność Aragorna, to zaczynam się do tego pomysłu przekonywać :mrgreen:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Dlaczego uważacie, że rozwój (przemiana czy jak by tego nie nazwać) bohaterów to coś złego? Przecież żadna postać nie była taka sama od początku do końca, wystarczy prześledzić Trylogię jak zmieniała się postawa poszczególnych osób: Aragorn, Gandalf, Boromir, Merry...
 
     
Niniut
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Teraz tylko czekać na Eowyne - slayera nazguli z pod bandery taktyki :D to będzie coś.

Fajnie,że się zmienia w tej grze tak wiele...ludzie to wszystkiego się przyczepią...jak nie do poziomu trudności, to do grafik, jak nie grafik to kosztowności...

ech..dobrze,ze kupiłem tę gre w dniu premiery i nie naczytałem się tak durnych komentarzy i zuych opini :)

Cheers all!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15