galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Czatownik
Autor Wiadomość
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

l33tm4st3r: Nie czytalem i pewnie nie wszyscy tu czytali. A ty bierzesz jakis szmal za bycie upierdliwym? Chyba nie ma tu postu, ktorego bys nie skomentowal w ten sposob..
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

stforek napisał/a:
l33tm4st3r: Nie czytalem i pewnie nie wszyscy tu czytali. A ty bierzesz jakis szmal za bycie upierdliwym? Chyba nie ma tu postu, ktorego bys nie skomentowal w ten sposob..


na tej samej zasadzie mógłbym się spytać Ciebie i paru innych użytkowników czy "bierzecie szmal" za pisanie oczywistości i/lub debilizmów

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3207 - artykuł w którym zaprezentowano nowego Aragorna i opisano 2-bohaterową talię opartą na secrecy z tym właśnie herosem - pewnie przypadkiem napisałeś to co było w artykule kilka dni wcześniej
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Koledzy, dyskutujcie na temat i na odpowiednim poziomie :P
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Kufel: Ja chetnie, tylko strach sie tu odezwac..
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

No to zaczniemy Mod'ować ;)
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Kufel: Ty to powiedziales ;-)

Wracajac do Aragorna, talia podana w tym artykule ma klimat, ciekawe jak z grywalnoscia.
Wydaje sie, ze 2 minstreli i jedna piesn to moze byc za malo zeby uruchomic Ducha. Chociaz z drugiej strony jest dociag w postaci Gleowina i Gildora.

No i talie na 2 miskach raczej nie beda uniwersalne, trolle z carrock zrobia z takiego decka tatara :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez stforek Pią 20 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

[quote="stforek"

No i talie na 2 miskach raczej nie beda uniwersalne, trolle z carrock zrobia z takiego decka tatara :mrgreen: [/quote]


Akurat z Trollami to ten deck powinien sobie poradzić bez większych przeszkód : )


Z innej beczki - tłumaczenie pl tego dodatku to "Czatownik". Coś kiepsko. Tak samo jak Mrok nad Osgiliath, dziwne te tłumaczenia. A "Brama Czerwonego Rogu" nie powinna nazywac się po prostu Bramą Rohanu? Bodajże tak było to tłumaczone. Echhh, dobrze że sprzedałem polską wersję i kupiłem angielską :wink:
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Karharoth: no ja sie mocno zastanowie kupujac jakas inna serie. Tlumaczenie nie jest najgorsze, ale te opoznienia..

Odnosnie Trolli: hmm, bez problemu powiadasz..Moze wyciagajac po jednym trollu z SP i przy optymalnym rozdaniu: Arek, Theo, Haldir, Glorion i Grimbeorn. Ale raczej i tak w ktoryms momencie krzykniesz: Gandalf! ;-)

No a Dol Gundur to juz totalna miazga..

Odnosnie uruchamiania Ducha w tym decku: zapomnialem, ze Kamien daje Aragornowi wlasnie Ducha. A wiec zasoby powinny dobrze hulac..
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Karharoth napisał/a:
Z innej beczki - tłumaczenie pl tego dodatku to "Czatownik". Coś kiepsko. Tak samo jak Mrok nad Osgiliath, dziwne te tłumaczenia. A "Brama Czerwonego Rogu" nie powinna nazywac się po prostu Bramą Rohanu? Bodajże tak było to tłumaczone. Echhh, dobrze że sprzedałem polską wersję i kupiłem angielską :wink:

Coś widzę, że Encyklopedia Śródziemia jest Ci zupełnie obca. Tam Watcher jest tłumaczony jako Czatownik, a Redhorn Gate to Brama Czerwonego Rogu (ta nazwa jest również użyta we WP I, s. 391nn). Natomiast Brama Rohanu leżała niedaleko Isangardu i była zupełnie innym miejscem niż Brama Czerwonego Rogu (WP I, s.391).

Co do Massing of Osgiliath to nazwa moim zdaniem jest ok. A Ty co byś zaproponował?
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Kulgan napisał/a:
Karharoth napisał/a:
Z innej beczki - tłumaczenie pl tego dodatku to "Czatownik". Coś kiepsko. Tak samo jak Mrok nad Osgiliath, dziwne te tłumaczenia. A "Brama Czerwonego Rogu" nie powinna nazywac się po prostu Bramą Rohanu? Bodajże tak było to tłumaczone. Echhh, dobrze że sprzedałem polską wersję i kupiłem angielską :wink:

Coś widzę, że Encyklopedia Śródziemia jest Ci zupełnie obca. Tam Watcher jest tłumaczony jako Czatownik, a Redhorn Gate to Brama Czerwonego Rogu (ta nazwa jest również użyta we WP I, s. 391nn). Natomiast Brama Rohanu leżała niedaleko Isangardu i była zupełnie innym miejscem niż Brama Czerwonego Rogu (WP I, s.391).

Co do Massing of Osgiliath to nazwa moim zdaniem jest ok. A Ty co byś zaproponował?



Z tą Bramą to racja, teraz doczytałem. Czatownik mimo wszystko brzmi naprawde dziwnie... a massing... może napływ na(d) Osgilliath?
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Karharoth napisał/a:

Z tą Bramą to racja, teraz doczytałem. Czatownik mimo wszystko brzmi naprawde dziwnie... a massing... może napływ na(d) Osgilliath?


Hmm, to moze: Msza Swieta za Osgiliath? :razz:
 
     
theNat
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Oj sie czepiacie. A "Czatownik" może i brzmi dziwnie, ale tak się już utarł dzięki pani Skibniewskiej że dobrze że galakta nie siliła się na oryginalność ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

theNat napisał/a:
Oj sie czepiacie. A "Czatownik" może i brzmi dziwnie, ale tak się już utarł dzięki pani Skibniewskiej że dobrze że galakta nie siliła się na oryginalność ;)

Dzięki - zmusiłeś mnie do sprawdzenia, czy Czatownik faktycznie został użyty przez Skibniewską i znalazłem odpowiedni fragment :grin: Byłem przekonany, że ta nazwa występuje tylko w Encyklopedii Śródziemia - errare humanum est :mrgreen:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Pani Skibniewska w ogóle wykazała się ułańską fantazją podczas tłumaczenia :D
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Fakt, Maria jest mocno psychodeliczna.

Karcianka sklonila mnie do przeczytania ksiazki (pierwszy raz od podstawowki) i musze powiedziec, ze Tom Bombadil to niezly psychol ;-)

Ring, ding, dillo del!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 14