galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Imperium Kontratakuje
Autor Wiadomość
shohei
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   Imperium Kontratakuje

Moja pierwsza proba zlozenia powaznej talii Imperium, opartej na jednostkach Rycerzy, do tego maksymalne wykorzystanie zdolnosci Kontratak. Talia wyszla troche przyduza, moze przydaloby sie ja odchudzic, oraz ewentualnie cos pozmieniac. Licze na wszelkie propozycje zmian, ewentualnie komentarze odnosnie skutecznosci takiej talii. W niedziele przetestuje ja w akcji, a chcialbym byc przynajmniej teoretycznie lepiej przygotowany ;)

Spis kart
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Nie wiem co masz na myśli przez poważna, bo ta talia jest raczej jako Fun deck do domowego grania, a inna sprawa że masz 2 karty z restrykcji czyli talia nie jest zgodna z zasadami.
 
     
shohei
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Tak, do domowego grania, na turnieje sie nie wybieram bo mam za malo doswiadczenia. Dlatego restrykcje mnie nie obowiazuja, a powazna bo nie wrzucam wszystkiego jak leci, tylko staralem sie zlozyc talie ukierunkowana. Dlatego tez licze na wszelkie uwagi, oraz bardziej wskazowki co moze sie sprawdzic a co nie ;)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

jeśli tak to na pewno we wsparciach brakuje Kuźni Derriksburga i Wioski niczyjej.

Dodatek za 3 bym wyrzucił jest strasznie drogi.

Jeśli chodzi o bohaterów, to albo Hemmler albo Wilhelm, Ci panowie średnio współgrają bo nie da się ich mieć jednocześnie w natarciu. Zamiast jednego z nich możesz dać takich panów za 4 co można też wystawić w turze przeciwnika.
 
     
shohei
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Wilhelm mial byc w natarciu, a Hemmler w krolestwie by podbudowac budzet. Jest Fortel i Interwencja Sigmara, ktore i tak pozwola Krolestwu brac udzial w walce, przynajmniej w obronie i do tego mial sluzyc kontratak. I Wioska i Kuznia byly w talii, ale w koncu wylecialy, bo talia i tak pozostala za gruba. Dlatego zostaly Innowacje, ktore pozwalaja mi w kazdej chwili podratowac gospodarke.
 
     
shohei
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

W pierwszym poscie znajduje sie aktualna lista kart, ktorymi gralem dzis dwa razy przeciwko krasnoludom znajomego. Powiem tak, bohaterem dnia byl Hemmler, ktory raz wyskoczyl w 2, a raz w 3 turze i ustawil calkowicie gre. Wyskoczyl oczywiscie do krolestwa, na pole bitwy mial byc przeznaczony Wilhelm, ale za pierwszym razem nie mial sie jak wykazac, a za drugim razem wogole nie wyszedl. Hemmler calkowicie ustawil rozgrywke. Zasoby 12 na runde, dociag po 6 kart i wpierwszej rundzie wygrana z perfektem, krasnoludy zadaly lacznie dwa obrazenia na stolice, w drugiej rozgrywce spalily mi strefe, dzieki swojej przegietej ksiedze jakiejstam. Ogolnie kontratak dal mi pelna kontrole stolu. Gdy krasnoludy atakowaly kierowalem ich do strefy napakowanej kontratakiem, a sam wskakiwalem do pustych juz stref. Poza tym przeciwnik bal sie atakowac, wiec to pozwalalo mi sie rozwijac i przejac kontrole. Hemmler napedzal ekonomie i pozwalal na szybki dociag kart, ktore od razu mogly wejsc do gry. Dla mnie bomba. Imperium 2 : Krasnoludy 0. Wiem, restrykcje, restrykcjami, ale gramy dla fun'u, a nie turniejowo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13