galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wstępna ocena
Autor Wiadomość
Galron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Dodam jeszcze, że wynik "postaci" kości akcji pozwala przesunąć armię w skład której wchodzi dowódca lub postać (towarzysz/nazgul).
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Avael napisał/a:

Dodatkowym plusem jest to , że mam grę kompletną, w której każdy element ma zastosowanie. W przypadku WPlcg (w sumie taka jest specyfika tego typu gier) kolekcjonujesz karty, które z czasem i tak wrzucisz w album , bo będziesz mieć silniejsze odpowiedniki. Czyli wsadzasz kasę w album. Tutaj nie ma tego problemu, używasz wszystko co jest.
Dlatego LCG już sobie dawno odpuściłem. A planszówka musi być kompletna i to nie jest żadna łaska! :)
 
     
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Cóż to była za rozgrywka....

Grałem Wolnymi Ludami. Suron łoił mnie swoimi wojskami niemiłosiernie. Najpierw padł Rohan (najazd Sarumana), potem kolejne miasta i wioski Gondoru. Obstało jeno Minias Tirith z silną załogą i Aragornem na pokładzie. Po dłużej chwili Elfy dołączyły do wojny i to właśnie one doprowadziły do zwycięstwa. Na planszy było aż czerwono od tego Sauroniego mrowia, jednak podstępne zajęcie Orthanku i Dol Guldur doprowadziło do zyskania 4 pkt. i zwycięstwa w grze :) W następnej turze zyskałem jeszcze Angmar, na co Sauron wyrzekł: K.....a!
Jaki z tego morał? Czasem trzeba poświęcić połowę królestwa albo i więcej i w decydującym momencie uderzyć. Sytuacja może się wydawać beznadziejna (jak w książce), ale cierpliwość może zostać nagrodzona.
Rozgrywka trwała 4 godziny. Próbował ktoś grać w 4 osoby, albo 3 ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14