galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reedycja
Autor Wiadomość
MiX
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sie, 2012   Reedycja

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem zarówno forum jak i samej Inwazji, więc proszę o wyrozumiałość jeśli ten temat znalazł się w złym dziale lub był on poruszany wielokrotnie tu i/lub w środowisku.
Otóż jako nowy fan tej zacnej gry po zakupieniu podstawki postanowiłem kupić wszystkie 3 rozszerzenia - gram towarzysko w gronie rodziny i znajomych, więc zdecydowałem, że na razie nie będę dokupywał żadnych cyklów. Problem w tym, że o ile zakup Szturmu i Legend nie nastręczał problemów to o tyle już Marsz Potępionych to koszmar. Powód - nakład wyczerpany.
Przeszukałem lwią część sklepów internetowych jak i normalnych w Krakowie (gdzie dokonałem zakupu pozostałych rozszerzeń), ale wydaje się, że nie pozostała już żadna kopia w naszym wspaniałym (bez ironii :>) kraju w naszym rodzimym języku. Gdy próbowałem zasięgnąć informacji w 2 sklepach w Krakowie dostałem sprzeczne informacje - w jednym powiedziano mi, że nakład się skończył i reedycji polskiej nie uświadczę, w drugim natomiast sprzedawca usłyszawszy te zdanie, powiedział że
Cytat:
To jest zbyt dobra maszynka do robienia pieniędzy
i ponowne wydanie prędzej czy później (On konkretnie zasugerował prędzej) będzie.
To jak to z tym rozszerzeniem będzie? Nie wiem czy faktycznie na tej grze wydawca aż tyle zarabia, ale zgodnie z dewizą
Cytat:
Szukaj u źródła
pomyślałem, że spróbuję na tym forum. Osobiście jestem trochę zirytowany i zdenerwowany, bo nawet na portalach aukcyjnych nie mam szansy na jego kupno.
Proszę o szybką odpowiedź, a jeśli ten temat to spam proszę o pomoc, gdzie szukać takich informacji.
Z góry dziękuję!
MiX
 
     
morphine
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Mi się udało ostatni kupić w internetowym sklepie Galakty :) . Ale widziałem tez tutaj
http://mgla.pl/index.php?...=486&&id_p=5220
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Rozszerzenie "Marsz potępionych" ma obecnie wyczerpany nakład.

Jeśli chodzi o ewentualny dodruk, mogę powiedzieć, że na pewno nie będzie go w tym roku.
 
     
Wothan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

A kiedy? Bo zapotrzebowanie jest duże.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Wothan napisał/a:
A kiedy? Bo zapotrzebowanie jest duże.


Jeśli potrzebujesz na już, popatrz za używanymi.
 
     
Wothan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

DaRKeR napisał/a:
Wothan napisał/a:
A kiedy? Bo zapotrzebowanie jest duże.


Jeśli potrzebujesz na już, popatrz za używanymi.


A skąd takie wziąć???
 
     
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

A ja nie lubię używanych kart. Lubię jak po otwarciu pachną farbą drukarską... Nigdy nie kupię używanych. :mrgreen:
 
     
Wothan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Ja tam kupuję używki jak są w bardzo dobrym stanie (czyli były grane w koszulkach, albo były mało używane). Ale "Marszu..." nikt nie sprzedaje, a pojedyńcze karty mnie nie interesują.
 
     
Promulgacja
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Ja też bym kupił jakby był dodruk.
Zamierzam wejść w tą karciankę ale tak żeby od razu kupić podstawkę + wszystkie większe dodatki i kilka małych. Brak Marszu Potępionych wstrzymuje moją decyzję kupna...

Pozdrawiam.
 
     
NVidiaNi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

Sam zacząłem niedawno grać w Inwazję i bardzo chętnie bym kupił oryginalne duże dodatki. Czy coś wiadomo na temat dodruku w 2013??
 
     
Promulgacja
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Sty, 2013   

Legendy też już są niedostępne. U wydawcy pusto, w sklepach internetowych pusto , a nawet na allegro pusto. Chyba ta karcianka umiera śmiercią naturalną... Szkoda bo po świetnym WP LCG chciałem spróbować karcianki konfrontacyjnej.
Wydawco! Na co czekacie? Widać po brakach w sklepach, że jest duże zainteresowanie tymi dodatkami.
 
     
blazius
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Sty, 2013   

Wczesnym latem będzie czwarty de luxe. Nie sądzę żeby wydawca zdecydował się przedtem na dodruk starych rozszerzeń.
 
     
Elrond
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Mam nadzieję, że jednak w tym roku pojawi się dodruk Marszu, bo sam na niego poluję i nic. Dużo osób jest zainteresowanych dodrukiem tego dodatku.
 
     
blazius
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Nie bierzecie pod uwagę że sprzedaż WHI w Polsce zaczęła spadać. Będzie trudniej o dodruki. Nowe LCG wypierają.
 
     
syd3r
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Trudno aby sprzedaż rosła, skoro gry nie ma w sklepach. Zainteresowałem się Inwazją pod koniec grudnia i od tego czasu obserwuję regularnie wszystkie "kanały dystrybucji" (portale aukcyjne, sklepy i fora gier). O ile kupno podstawki z drugiej ręki nie jest większym problemem (chociaż bywają tygodnie bez żadnych ofert) to zdobycie dodatków deluxe to nie lada wyczyn. Kiedy "Marsz potępionych" pojawił się naraz w dwóch egzemlarzach na Allegro to ceny wyniosły 150 i 200 złotych. Również ciekawsze battlepacki bywają niedostepne (Upadek Karak Grimaz).

Standardowo dosyć wysoki próg wejścia w karciankach, w Inwazji został podniesiony jeszcze bardziej (brak podstawki w sklepach, elfy w osobnym dodatku, niedostępne poszczególne dodatki + pojedyncze egzemplarze kart w pierwszych dodatkach). Wymaga sporego samozaparcia aby nie porzucić kolekcjonowana tej gry, gdy po zakupie podstawki orientujesz się jak wygląda sytuacja.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13