galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedź - Call of the Wild
Autor Wiadomość
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Jednak myślę że nie prędno się doczekamy jeżeli wydadzą. Bo dopiero co wydali dużą Alchemie, kolejny druk na życzenie (Dom Strachów) i myślę że się muszą tereaz w tej materii zloadować :D
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

zvish napisał/a:
Jednak myślę że nie prędno się doczekamy jeżeli wydadzą. Bo dopiero co wydali dużą Alchemie, kolejny druk na życzenie (Dom Strachów) i myślę że się muszą tereaz w tej materii zloadować :D


heh może i tak być obyś się jednak mylił .
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

heh i tak lipa chyba z tym dodatkiem wg nowej polityki Galakty to się nie dowiemy czy jest w ogóle w planach
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

No, albo nam zrobią niespodziewajkę w pewnym momencie, albo nie ;/
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lut, 2013   

IMHO byłoby to irracjonalnym posunięciem, gdyby nie wydali dużego dodatku skoro wydają bzdety typu POD. Może czekają co będzie tak jak czekali z Alchemią i w sumie wyszło to nam na dobre, bo dostaliśmy od razu poprawioną wersję.
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013   

Elmek napisał/a:
IMHO byłoby to irracjonalnym posunięciem, gdyby nie wydali dużego dodatku skoro wydają bzdety typu POD. Może czekają co będzie tak jak czekali z Alchemią i w sumie wyszło to nam na dobre, bo dostaliśmy od razu poprawioną wersję.



Oby tak właśnie było :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

No podobno w najbliższym czasie ma sie okazać co będzie z CotW.
Co do różnicy między DNŻ a duzym dodatkiem to niewiem, ale wydaje mi się że DNŻ idą chyba w mniejszych nakladach więc wydawca mniej ryzykuje wydając je. A kto wie może taki duzy dodatek to musi być w dużym nakładzie, dlatego sie tak zbierają.
No zobaczymy co to będzie.
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Ileż oni się jeszcze będą wozić z tą informacją? Widzę, że niby do końca tego tygodnia ma się wyjaśnić, ale jakoś w to nie wierzę...
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

A widzieliscie cene dodatku? Wersja angielska jest w sklepie dostepna, kosztuje blisko 200 zl, co jest raczej sporo wieksza cena, niz cena Alchemii (oczywiscie proporcjonalnie do tresci). Nie dziwi mnie, ze sie zastanawiaja, bo nie kazdego stac na dodatek w cenie podstawki ( w moim przypadku to nawet drozej, ja kupilem MoM za ~180zl).

A co do DnZ, to jest oczywiste, ze mniej ryzykuja - a nawet, ze nie ryzykuja nic, bo zamawiaja dokaldnie taki naklad, jaka jest ilosc zamowien. Nazwa Druk na Zadanie przeciez na to wskazuje.
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Druk na żądanie też musieli zamówić w większej ilości i to zapewne przed zebraniem zamówień. Chyba nie sądzisz, że zlecają po parę sztuk? Po prostu kwestia dodruku jest prostsza niż klasyczne wznawianie.

Kupiłeś podstawkę za 180zł to musiała być to niezła okazja. Realnie na Allegro można było nówkę kupić o ok. 30zł taniej niż w cenniku Galakty (teraz nawet nie ma jej ani tu, ani tu więc może nakład się wyczerpał, a to by świadczyło o popularności tej gry - kolejny głos za wydaniem CotW). Alchemię idzie dostać o 15-20zł taniej. Podejrzewam, że na nowy dodatek będzie "rabat" jakoś pomiędzy, więc za ok. 170zł będzie go można wyszarpać. Pod warunkiem, że polska wersja będzie w cenie angielskiej, no i że w ogóle ją wydadzą ;-)

PS.
Tak teraz patrzę, że podstawki to już chyba nie sposób kupić. Na Rebelu, czy Bardzie też niedostępna, więc coś chyba jest na rzeczy z tym nakładem. Może załatwią nam CotW przy okazji wznowienia? :-)
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Jeśli będzie dodruk podstawki to raczej razem z nowym dodatkiem.
Jak się zdecydują na dodatek to samego nie wydadzą tylko muszą również podstawkę dla lepszej sprzedaży.
Jak do piątku nie dadzą info to trzeba będzie znowu szturmować temat planów wydawniczych.

Oddajmy cześć Cthulhu aby dodatek pojawił się w polskiej wersji językowej :D
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013   

Arbaal napisał/a:

Jak do piątku nie dadzą info to trzeba będzie znowu szturmować temat planów wydawniczych.

Oddajmy cześć Cthulhu aby dodatek pojawił się w polskiej wersji językowej :D



I za to Abraal masz u mnie dużego plusa , dodatek może i drogi ale zawartość spora i w ogóle rewelacyjnie się prezentuję , ja już odkladam kase i mam nadzieję że się pojawi :)
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013   

Trzeba przyznać, że przy tym rozszerzeniu zaszaleli. O ile Zakazana Alchemia to przede wszystkim potężne doładowanie do "budulca", którego nigdy za wiele (nowe kafle, bohaterowie, potwory, karty Walki), to w CotW nie dość, że jest kolejny zastrzyk w postaci tych budulcowych elementów, to jeszcze są zupełnie nowe pomysły na sposób prowadzenia rozgrywki, które sporo zmieniają. Moja ekipa Posiadłościowa już się ślini na samą myśl, że mogliby dyktować warunki Strażnikowi Tajemnic :D
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

PANIE I PANOWIE!!! DOCZEKALIŚMY SIĘ!!!
http://galakta.pl/wsluchaj-sie-w-zew-dziczy/
Se se se se se se se :D
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013   

Męczylim męczylim i wymęczylim :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13