galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: D.W.
Sob 22 Wrz, 2012
Rozpiski
Autor Wiadomość
nelsonmisiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

Zależy jak na to patrzeć, bo na casualowej lidze wszelkie karty niepublikowane są dozwolone bo można drukować rozpiski :)

W zestawie veteranów będzie jeden bomber i jeden defender :)
 
     
blink
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016   

Wiem co bedzie w zestawie ;) fajnie ze dali po dwie karty obu tytulow w zestawie weteranow
 
     
Opos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Kwi, 2016   

Witam wszystkich :) Jestem nowy zarówno na forum, jak i w grze ;) Niestety nie znalazłem odpowiedniego tematu powitalnego, więc zaczynam tutaj :razz: W grę wszedłem dość dziwnie, bo jako rezerwowy gracz na jutrzejszy turniej w Tarnowie. Dostałem do łapy rozpiskę i modele z rozkazem: "Graj!" :mrgreen: Tak więc będę grał jutro Imperium. Ale, po grach testowych, oraz "macaniu" różnych modeli, zdecydowałem się na wejście w system, oraz na granie Rebelią :twisted: Tak więc od razu podsunę moją pierwszą rozpiskę z prośbą o pomoc w "wygładzeniu" jej. Założenie jest proste Poe+Luke, i co wejdzie, preferowane X-Wing/T-70 (zadecydował wygląd modeli :mrgreen: ):

++ Rebel (Standard) (100pts) ++

+ X-Wing (34pts) +

Luke Skywalker (34pts)

Integrated Astromech, Proton Torpedoes, R2 Astromech, Veteran Instincts

+ T-70 X-Wing (66pts) +

Red Squadron Veteran (27pts)

Integrated Astromech, R2 Astromech

Poe Dameron (39pts)
Integrated Astromech, Proton Torpedoes, R2 Astromech, Veteran Instincts, Weapons Guidance

Będzie co z tego? Nie ukrywam, że interesuje mnie głównie granie turniejowe ;)
 
     
Pawciu90PL
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Opos napisał/a:
Witam wszystkich :) Jestem nowy zarówno na forum, jak i w grze ;) Niestety nie znalazłem odpowiedniego tematu powitalnego, więc zaczynam tutaj :razz: W grę wszedłem dość dziwnie, bo jako rezerwowy gracz na jutrzejszy turniej w Tarnowie. Dostałem do łapy rozpiskę i modele z rozkazem: "Graj!" :mrgreen: Tak więc będę grał jutro Imperium. Ale, po grach testowych, oraz "macaniu" różnych modeli, zdecydowałem się na wejście w system, oraz na granie Rebelią :twisted: Tak więc od razu podsunę moją pierwszą rozpiskę z prośbą o pomoc w "wygładzeniu" jej. Założenie jest proste Poe+Luke, i co wejdzie, preferowane X-Wing/T-70 (zadecydował wygląd modeli :mrgreen: ):

++ Rebel (Standard) (100pts) ++

+ X-Wing (34pts) +

Luke Skywalker (34pts)

Integrated Astromech, Proton Torpedoes, R2 Astromech, Veteran Instincts

+ T-70 X-Wing (66pts) +

Red Squadron Veteran (27pts)

Integrated Astromech, R2 Astromech

Poe Dameron (39pts)
Integrated Astromech, Proton Torpedoes, R2 Astromech, Veteran Instincts, Weapons Guidance

Będzie co z tego? Nie ukrywam, że interesuje mnie głównie granie turniejowe ;)


Rozpiska ok ;) wszystko zależy od latania i kości i tak, wspaniałego grania,polecam duże 3asteroidy i nową talię obrażeń+ wsadź do któregoś r2-d2 ;) trzymaj się jakby aggro, blisko siebie statki i akcje np: skupienie/namierzanie i wciskaj atakami w wybrany cel by pozbyć się szybciej zagrożenia oraz lataj w takiej formacji poza asteroidami, jak się statki najgorszym przypadku to pomiędzy i staraj się mieć statek zawsze w możliwości atakowania. Miłej gry.
 
     
Opos
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Nooo i trochę się zmieniło :) Cały turniej przelatałem po Ciemnej Stronie (wynik przemilczę, dopiero się uczę :mrgreen: ). W ramach turnieju, z losówki wpadła w me łapy karta Boby Feta ze Scumów. Co więcej, za zaszczytne miejsce otrzymałem kolejną, dwustronną kartę. Han Solo/Boba Fett (Emp). I na tej drugiej stronie postanowiłem się skupić :razz:


Co więcej, najprawdopodobniej w ciągu tygodnia będę miał do tej karty dołączony odlew plastikowy zwany "Slave 1" :mrgreen: Tak więc zmiana koncepcji, strony, oraz rozpiski ;) :

+++ Boba Empire (99pts) +++

+ TIE/fo Fighter (45pts) +

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (15pts)

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (15pts)

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (15pts)


+ Firespray-31 (54pts) +

PS 8 - •Boba Fett (54pts)

Assault Missiles, Deadeye, Extra Munitions, Heavy Laser Cannon, •Slave 1

Wiem, że dużo dobrego na Bobie, ale chcę co nieco przetestować i zobaczyć, z czym będzie mi się lepiej latało ;)
 
     
Michu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Osobiście twierdzę, że umiejętność imperialnego Boby jest jedną ze średnich.
jako modyfikację dodaj czipy namierzające (jeżeli nie dajesz mu ulepszenia silnika).
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Michu napisał/a:
Osobiście twierdzę, że umiejętność imperialnego Boby jest jedną ze średnich.

A jest jakaś gorsza u pilota z takim ps? :)
 
     
Opos
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Maj, 2016   

Hmm, czipy całkiem ciekawe :smile: Z drugiej strony, przy ulepszeniu silnika dostaje się dopalacz, co za tym idzie, można dokupić autothrustery... Dużo do testowania :)
Jednak nie, oba to modyfikacje :P

Hmm, a coś takiego?:

+++ Boba Empire (100pts) +++

+ TIE/fo Fighter (53pts) +

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (18pts)

Stealth Device

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (18pts)
Stealth Device

PS 1 - Epsilon Squadron Pilot (17pts)
Weapons Guidance

+ Firespray-31 (47pts) +

PS 8 - •Boba Fett (47pts)

Assault Missiles, Deadeye, Extra Munitions, Guidance Chips, •Slave 1
 
     
Michu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016   

Nie jest to jakaś topowa rozpiska, ale przepróbuj - sam będziesz wiedział co ci nie gra, i co ci się nie podoba
 
     
nelsonmisiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

Osobiście w casualowych rozgrywkach latam troche slavem ale jakos Kath Scarlet tutaj bardziej mi podchodzi niż Boba. Chociaż pan Fett w wersji scumowej to prawdziwa bestia :)
 
     
Tairaw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2016   

Autothrusterów nie wsadzisz, bo nie masz slotu modyfikacji, jeśli Engine upgrade na niego wsadzisz. A zamiast tych TIE F/O wsadź 3 Tie Balck sqadron z Crack Shotami. Do tego na Bobie olej Deadeye, bo i tak masz ps 8, więc ruszasz się zazwyczaj po reszcie. Lepiej wsadzić Veteran Instinct, mieć PS 10, i już na 100% ruszać się po reszcie, dzięki czemu i tak możesz sobie założyć target locka na kogo chcesz. Z drugiej strony pomyśl, bo może zamiast rakiet bardziej opłaca się wstawić np. connor neta. Ostatnio bomby są w mecie.
 
     
Midnajt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Imperium

- TIE DEFENDER Rexler Brath 46pkt
+ Ion Pulse Missles
+ Ion cannon
+ Predator
+ tytuł TIE/D


-DECIMATOR Captain Oicunn 54pkt
+ Predator
+ Darth Vader
+ Moff Jerjerrod
+ Engine Upgrade

Suma 100pkt

Co sądzicie, jakieś przemyślenia? Czego powinienem unikać taką rozpiską, a z czym sobie na luzie radzić. Co by Was w niej najbardziej bolało i gdybyście mieli z nią przyjemność to od czego zaczęlibyście ją rozmontowywać :)
 
     
Pawciu90PL
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Midnajt napisał/a:
Imperium

- TIE DEFENDER Rexler Brath 46pkt
+ Ion Pulse Missles (wywal)
+ Ion cannon
+ Predator
+ tytuł TIE/D


-DECIMATOR Captain Oicunn 54pkt
+ Predator
+ Darth Vader
+ Moff Jerjerrod
+ Engine Upgrade

Suma 100pkt

Co sądzicie, jakieś przemyślenia? Czego powinienem unikać taką rozpiską, a z czym sobie na luzie radzić. Co by Was w niej najbardziej bolało i gdybyście mieli z nią przyjemność to od czego zaczęlibyście ją rozmontowywać :)


Latam osobiście na2defenderach i jak już tytułu masz zamiar używać, to polecam lekką zmianę rakiet z rexlera, na chociaż ulepszenie kadłuba(urządzenie maskujące sądziłem swojego czasu,że będzie lepsze,ale zielone kostki potrafią zawodzić),albo silniki ;)
 
     
nekkoru
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

Panowie i Panie, czy taka rozpiska ma sens zaistnienia? Jakieś sugestie bądź rady?

IMPERIUM

TIE PHANTOM - Echo (30)
-Instynkt Weterana (1)
-Zaawansowane Urządzenie Maskujące (3)
-Sensor Jammer (4)
-Agent wywiadu (1)
39

LAMBDA SHUTTLE - Jendon (26)
-ST321 (3)
-Ulepszenie Silnika (4)
-System Kontroli Ognia (2)
-Rebeliancki Jeniec (3)
-Inżynier Uzbrojenia (3)
41

TIE FO - Epsilon Leader
-Szybki Refleks

Na ewentualne zmiany posiadam jeszcze:
2x Tie/Fo
karty:
-vader
-autoblaster
-utrzymać cel
-celność
-ciężkie działo laserowe
-zaawansowane sensory
-nawigator
-instruktor pilotażu
-lasery antypościgowe,
-taktyk
-specjalista zwiadu,
-cząsteczki stygium

Wszelkie sugestie mile widziane. Pozdrawiam :)
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

tak na szybko Lambda ci się nie spłaci moim zdaniem lepiej do niej wsadzić najtańszego pilota + Vadera i ewentualnie Anti-Pursuit Lasers czasem sie kogoś na to złapie ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 14