galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obszar gry
Autor Wiadomość
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

Odkopuję temat ponieważ nie chciałem zakładać nowego. Poszukuję maty do grania, na chwile obecną wybieram pomiędzy oryginalną z FFG albo czymś ze sklepu playmaty.pl zależy mi na tym by po rozwinięciu mata układała się idealnie na stole i zachowane były wszelkie oficjalne rozmiary FFG. Jeżeli ktoś z was ma doświadczenia z jedną i drugą proszę o info, cena ma znaczenie drugorzędne wole coś dobrego nawet jak miałbym zapłacić więcej, a może polecicie innych producentów.
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Maj, 2016   

Oficjalna FFG daje radę i jest bardzo dobra - tak słyszałem. Ja mam winylową i strzępi się, zagina, rysuje. Lepsza ta z pianki jakiejś tam, bo jeszcze statki się nie ślizgają.
 
     
costi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Ja mam black flata z playmaty.pl i jestem zadowolony. Szybko się rozprostowuje po wyjęciu z tuby: od razu po rozłożeniu trochę się brzeg podwija, ale po paru minutach już jest ok (rogi są płasko po ok. 10 minutach). Statki nie ślizgają się gorzej niż na innych.
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

dzięki za informacje chyba jednak kupie FFG, gumowa kosztuje 179 a w podobnej cenie mam z FFG z gwiazda śmierci ;)
 
     
Michu
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Maj, 2016   

No i masz pewność że wymiarowa
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

wymiar już nieistotny, przeczytałem w instrukcji że zalecają 90x90, a w oryginale 3'x3' więc skoro w instrukcjach jest różnica to mogę to olać ;)
 
     
Western
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Zdecydowanie oryginał. Black Flaty się jednak rysują...
 
     
Siema
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sty, 2017   

Mam pewien problem z gumową matą od playmaty.pl...
A mianowicie matę mam już prawie rok, ale dopiero teraz z ciekawości ją zmierzyłem.
Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nie jest ona 90x90cm, a 90x89,2cm gdzie wymiar 89,2 jest wzdłuż włókien powierzchni materiałowej, tak jakby się skurczyła czy coś....

Miał ktoś może podobny problem? Co w takiej sytuacji zrobić?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13