galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X-wing w Lublinie
Autor Wiadomość
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   X-wing w Lublinie

Zapraszam wszystkich chętnych do grania. Spotykamy się przeważnie w piątki w WOK-u, przy ulicy Dolnej Panny Marii 3. Jak na razie jest 5 osób grających czynnie. W planach turniej na Falkonie oraz mniejsze lokalne.
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

Ja bym chętnie zagrał ale mam tylko Y-winga, którego wygrałem w konkursie więc czekam na obiecany przez Wargamera pokaz bo póki co nie mam możliwości kupna podstawki.
 
     
Shonsu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

W Wargamerze też będziemy grywać. Nawet dzisiaj graliśmy ze Spiderem. W przyszłą sobotę ja niestety odpadam, bo gram premierówkę Veto, ale chłopaki się wstępnie ustawiali, więc zapraszam :wink:
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

tygrys napisał/a:
Ja bym chętnie zagrał ale mam tylko Y-winga, którego wygrałem w konkursie więc czekam na obiecany przez Wargamera pokaz bo póki co nie mam możliwości kupna podstawki.


Nie tylko Wargamer sprzedaje X-winga w Lublinie :razz: Więcej niestety nie mogę mówić bo jestem stroną :mrgreen:

Wrazie czego możemy jakoś się ustawić pisz kiedy Ci pasuje i będziemy coś kombinować. Ja mam 2 podstawki i wszystkie dodatki więc będzie z czego wybierać :grin:

Przyszła sobota może niestety odpaść

Aha myślę, żę zwerbowałem trzech kolejnych graczy :razz:
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Nie chodzi o to, że Wargamer sprzedaje, tyle że Wargamer napisał mi, że planuje zrobić pokaz:). Tak jak pisałem, na razie nie będę kupował podstawki ale chętnie bym pograł więc potrzebny mi jest ktoś z kim mógłbym pograć mając jedynie Y-winga:).

Dzięki Sugai chętnie się umówię na grę, przy okazji napisałbym tekst o pierwszych wrażeniach na Board Times.

Napisz na PW ewentualnie na maila krzysztof.pilch@boardtime.pl kiedy i gdzie by ci pasowało. U mnie w najbliższym czasie w grę wchodzi tylko sobota.
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Jutro mamy zamiar testować zasady turniejowe. Granie odbędzie sie w WOK-u przy Dolnej Panny Marii 3 o godzinie 19.00.
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012   

Ech dziś o godz. 19 będę ślęczał nad zleceniem. Ale publikowanie tu godzin i miejsc kolejnych rozgrywek to dobry pomysł :)
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Paź, 2012   

No to pograliśmy wczoraj. Zagraliśmy w sumie 4 pojedynki. We wszystkich Rebelia była górą. Jeśli chodzi o zasady turniejowe to sprawują się nader fajnie. Graliśmy jedną bitwę przez 75 min. Muszę przyznać, że czasu w zupełności wystarczyło.

Gracze zadowoleni bardzo. Kolejne spotkanie prawdopodobnie w piątek. Czas i miejsce jak wyżej. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Ilu ludzi brało udział? Rozumiem, że nadal aktualne jest to, że mogę przyjść z samym Y-wingiem? Robiliście jedną rozgrywkę kilkuosobową czy kilka dwuosobowych?
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Graliśmy kilka potyczek dwuosobowych. Jak chcesz to wpadnij do WOK-u we wtorek. w okolicach 18.30-18.45. będziemy prawdopodobnie grali. Jak chcesz to możesz przyjść bez y-winga :wink: . Mamy sporo figurek więc coś będziemy w stanie złożyć. Wybierz sobie tylko stronę. Jakby jeszcze coś zmieniło z graniem to dam znać na priva.
 
     
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012   

Podpisuję się pod tym co napisał Sugai.

Grywamy z reguły we wtorki i w piątki w WOK. Wczoraj ponownie dwie ekipy brały udział w zmaganiach - tym razem po 2 sukcesy Rebelii i 2 sukcesy Imperium.

Czekam na kolejne
:)
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

Na Falkonie nasze wydawnictwo organizuje turniej na 100 punktów, także zapraszamy weteranów X-Winga!

Więcej informacji TUTAJ
 
     
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

Czy na Falkonie odbył się jakiś turniej?? Bo taka cisza w temacie, nikt się nie chwali, smutno tak jakoś :razz:
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

Odbyły się dwa. Ja brałem udział w tym dla początkujących czyli "gołe" statki z zestawu podstawowego bez rozszerzeń. Przegrałem 3 razy więc się nie chwalę :) . Uczestników było sześciu.
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

W turnieju dla zaawansowanych brało udział 5 graczy. Rundy po 60 minut, stąd sporo remisów...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14