galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X-wing w Lublinie
Autor Wiadomość
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

No tak. Było nas pięciu.

Dwa imperialne składy i trzy rebelianckie. Rozegraliśmy turniej w formacie każdy z każdym więc wszyscy zagraliśmy po 4 gry punktowane zgodnie z zasadami turniejowymi.

Mój bilans (2 zwycięstwa, 2 remisy) dał ostatecznie pierwsze miejsce więc faktycznie można powiedzieć, że było dosyć remisowo :mrgreen:

Wnioski, jakie płyną z tego turnieju są takie, że 60 minut to jednak ciut za mało przy dogfightcie. Szczególnie było to widoczne w naszej pierwszej partii z Nadiru, który też prowadził Imperium. Na planszy było 11 modeli, a pierwsze zestrzelenie nastąpiło gdzieś w okolicach 40-45 minuty partii...

Atmosfera była świetna. Bez napinki i wykłócania się o każdy milimetr. Największa wartość dodana turnieju to dla mnie właśnie okazja do poznania innych graczy i wymiana doświadczeń. Oczywiście dwa wygrane modele z Wave 2 też będą całkiem sympatycznym wspomnieniem
;)
 
     
Privmat
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Gru, 2012   

Hej! :smile:

Widziałem na Falkonie jak graliście, ale jakoś specjalnie się nie przyjrzałem(niestety), a powiem, że system mnie zaintrygował. Zacząłem się zastanawiać jak wygląda sprawa X-winga w Lublinie? Jest z kim pograć? Często się spotykacie? :smile:

Może byłby ktoś chętny zaprezentować mi ten system? Wiecie jakaś mała bitwa pokazowa?
 
     
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Wiem o co najmniej sześciu graczach w Lublinie - grywamy czasami w piątki w MDK przy Dolnej Panny Marii. Do tego dochodzą wszyscy pozostali, którzy do klubu nie uczęszczają (gracze ukryci :) )
 
     
Privmat
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Gru, 2012   

Całkiem sporo was jest. To jest Cytadela Syriusza, jeśli dobrze pamiętam? A o której się spotykacie? Dało by radę najbliższy piątek jakąś mała bitwę pokazową zagrać? :smile:
 
     
cpt_molo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

Witam!
Obserwowałem ten turniej i brałem udział w grach pokazowych :) noo i tak mi się spodobała sama rozgrywka jak i panująca atmosfera, że aż zacząłem grać :cool:
 
     
Privmat
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

O Molo, za to ty mi tak zarekomendowałeś system, że też zamierzam pograć trochę :smile:
 
     
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2012   

cpt_molo napisał/a:
Witam!
Obserwowałem ten turniej i brałem udział w grach pokazowych :) noo i tak mi się spodobała sama rozgrywka jak i panująca atmosfera, że aż zacząłem grać :cool:


To zapraszamy do Cytadeli!
Im nas więcej tym lepiej.

Umawiamy się z reguły w tym wątku:
http://www.gry-planszowe.....php?f=4&t=6627

bo nie zawsze jest ktoś z XW, a taszczyć dwa pudła "na wypadek gdyby..." absolutnie nie ma sensu.
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Czy Lublin jeszcze grywa w X-winga? I jeżeli tak to kiedy i gdzie można Was nawiedzić by pograć.
 
     
Shonsu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   

Grywa :wink: W ostatnich tygodniach znowu coś się zaczęło dziać w tym temacie. Na ten moment najłatwiej spotkać graczy na spotkaniach planszówkowych, które odbywają się Domu Kultury Narnia przy ulicy Lwowskiej 12, w każdy piątek od 17:00 do 22:00. Zapraszamy :)
 
     
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lut, 2015   

Te piątki to nadal aktualne?
 
     
marcellllus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2015   

Witam zakupiłem trochę statków żeby grać z dziewczyną w domku jak na razie, ciekawi mnie czy gra ktoś jeszcze w Lublinie żeby można było trochę się podszkolić :] ?
 
     
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lip, 2015   

Nas jest 4 ale gramy po domach, w Narni też podobno się gra. Ale jak widać dwa posty wcześniej jakoś chyba rzadko.
 
     
marcellllus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lip, 2015   

Lublin nie jest taki mały i tylko 4 osoby no ale może coś się powoli ruszy :) , w tym roku nowa część SW więc może trochę ludzi rozrusza ;]
 
     
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Na pewno gra więcej ludzi, ale ja z nimi nie miałem okazji. W Narni była ekipa ale jak to tam teraz jest to nie wiem. W sierpniu będę czasowy bo teraz nocna zmiana a potem jadę się wczasować. To będzie się można zgadać i zagrać.
 
     
berdys
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Mar, 2016   

Cześć,
jestem nowy. Kupiłem sobie podstawę i planuję w przyszłym miesiącu dokupić coś jeszcze itd.. Chętnie wpadałbym od czasu do czasu na spotkania. Gdzie i kiedy następne?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13