galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Faza Walki
Autor Wiadomość
Mitril
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   Faza Walki

Witam,

Mam pytanie - w fazie walki strzelamy od pilota z najwyższą umiejętnością pilotażu. To jest dla mnie jasne, ale czy w takiej sytuacji jeśli mam dwóch pilotów z poziomem np. 8, to strzelam tymi dwoma pilotami (w dowolnej kolejności), czy tak jak w ruchu - strzelam jednym, później przeciwnik i dopiero z powrotem moim kolejnym pilotem?

Pozdrawiam,
Mitril
 
     
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Jeśli masz kilku pilotów z tą samą wartością pilotażu to wybierasz który strzela jako pierwszy.

Analogicznie jest z ruchem, Jeśli masz dwa (lub więcej) myśliwce z tą samą wartością pilotażu to rozpatrujesz wszystkie w dowolnej kolejności, zanim rozpatrzony będzie ruch pilota o wyższej wartości.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Ja gram tak, że gracz z pierwszeństwem przeprowadza atak wszystkimi swoimi pilotamii o tym samym skillu, a potem przeciwnik swoimi. Ale jak dla mnie róbta, co chceta. Jest zasada równoczesnego ataku pilotów o tym samym skillu, więc to, który strzeli pierwszy, ma tylko znaczenie dla porządku w grze.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012   

Nieprawda. Bo modyfikatory otrzymane w wyniku trafień krytycznych brane są pod uwagę.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012   

Dyskusja dotyczy pilotów walczących po tej samej stronie. Radzę czytać więcej niż jeden post wstecz:p
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13