galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa
Autor Wiadomość
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   Warszawa

Jak w temacie gracze z Warszawy łączmy się! Co powiecie na coś w rodzaju turnieju? normalne rozgrywki solo/duo w konkretny scenariusz. Pokażmy, że da radę wykrzesać coś więcej z tej gry karcianej niż granie na spokojnie w domu... Ktoś byłby chętny? Termin do ustalenia, miejsce w razie czego mam ;)
 
     
ArniK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012   Re: Warszawa

Berestaszek napisał/a:
Jak w temacie gracze z Warszawy łączmy się! Co powiecie na coś w rodzaju turnieju? normalne rozgrywki solo/duo w konkretny scenariusz. Pokażmy, że da radę wykrzesać coś więcej z tej gry karcianej niż granie na spokojnie w domu... Ktoś byłby chętny? Termin do ustalenia, miejsce w razie czego mam ;)


Gdybyś chciał pograć z sojusznikami, to zapraszamy w piątki do Agresora na Politechnice na 5 piętro i od 19:30 zazwyczaj "kilujemy" jakiś brzydkich stworów.
 
     
Elfghost
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

ja bym chętnie znalazł graczy i pograł...samemu już nudno :(
 
     
ArniK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

Elfghost napisał/a:
ja bym chętnie znalazł graczy i pograł...samemu już nudno :(


Ja tam nie widzę przeciwwskazań- zapraszamy do Agresora.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

Jak będę mieć kiedyś wolny wieczór w piątek to bardzo chętnie się stawię :) to nie jest w tym głównym budynku tylko tym trochę bardziej po lewo?
 
     
ArniK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

Tutaj są wszystkie szczegóły- po wejściu w bramę kierujemy się na wprost do wejścia i windą na 5 piętro. http://www.gry-planszowe.....php?f=4&t=4753
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

oficjalne zasady turniejowe sie pojawily to moze jakis turniej? ktos bylby chetny?
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Ponawiam zapytanie moge podjac sie organizacji takowego. Tylko uprzednio chcialbym dowiedziec sie czy znalazlyby sie osoby chetne (zarowno Ci niedoswiadczeni jak i weterani)
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Lis, 2013   

Wygląda na to że w całej Warszawie są 3 osoby które grają w tą grę....No, teraz już 4.

Ja bym chętnie spotkał się z kimś kto zna grę - aby mi rozjaśnił co i jak. Przeczytałem instrukcję, zagrałem wersję solo raz ale chyba trzymam kuszę nie z tej strony co trzeba bo niewiele z tego wyszło.

Co do turnieju to chyba musi być większa grupa trochę... A czy Galakta partycypuje jakoś w kosztach organizacji turnieju, chociażby przez sponsoring nagród, czy też jest to w całości po stronie graczy?
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Lis, 2013   

Hey kolego, to nie w tę grę miałeś się angażować :) Chyba, że masz na tyle czasu wolnego, żeby bawić się w jedno i drugie :P
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:
Hey kolego, to nie w tę grę miałeś się angażować :) Chyba, że masz na tyle czasu wolnego, żeby bawić się w jedno i drugie :P


Hmm, nie bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego. Czy ja jakiś cyrograf podpisałem że w coś się będę angażować a coś nie? Większość ludzi (w tym zapewne większość graczy w różne gry) angażuje się w różne rzeczy. W walkę z głodem w Etiopii, w ochronę ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, w promocję zdrowego trybu życia wśród młodych bezrobotnych czy w cokolwiek innego co uzna za stosowne. Dzięki za dbałość o mój wolny czas; jak większości - brakuje mi go ale jakoś sobie radzę.

Widzę pewne możliwości połączenia organizacji turniejów w różne (choć tematycznie powiązane) gry. Postaram się napisać o nich na innym forum jeżeli oczywiście mnie tam nie zbanujesz za zaangażowanie się tutaj polegające na napisaniu 1 posta.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lis, 2013   

Jak masz ochote to mozemy sie kiedys spotkac i pograc razem na nowo odzyl we mnie wladca i ze tak to ujme musze je przejsc wszystkie :3
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lis, 2013   

Zboku napisał/a:
...(w tym zapewne większość graczy w różne gry) angażuje się w różne rzeczy. W walkę z głodem w Etiopii, w ochronę ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, w promocję zdrowego trybu życia wśród młodych bezrobotnych czy w cokolwiek innego co uzna za stosowne. Dzięki za dbałość o mój wolny czas; jak większości - brakuje mi go ale jakoś sobie radzę.

Widzę pewne możliwości połączenia organizacji turniejów w różne (choć tematycznie powiązane) gry. Postaram się napisać o nich na innym forum jeżeli oczywiście mnie tam nie zbanujesz za zaangażowanie się tutaj polegające na napisaniu 1 posta.


Ponieważ angażujesz się w tak szlachetne rzeczy jak ochrona ptaków w rozlewiskach dolnej Warty, to wybaczam i na zaś deklaruję, że nie będę używał swojej władzy admina to banowania :) A tak to oczywiście żartowałem ;) Zresztą chyba rozmawialiśmy o LOTRze kiedyś. Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą. Były kiedyś plany wprowadzenia tej drugiej karcianki do naszego środowiska ale nie było zainteresowania tematem.

@
Berestaszek

Nie wiem to było skierowane do mnie czy do Zboka ale ja być może kiedyś :) W tej chwili wciąż jestem bardziej kolekcjonerem niż graczem a zainwestowałem w LOTR'a głównie z powodu trybu solo ;) Ale nie mówię nie, tylko muszę zacząć w to więcej grać.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lis, 2013   

Wiem z wlasnego doswiadczenia ze gra chociaz z druga osoba jest lepsza od zwyklego ukladania pasjansa chociaz i to mi sie zdarzalo robic bardzo czesto :p
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:
Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą.

Dużo lepiej to działa w drugą stronę :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14