galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa
Autor Wiadomość
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Gru, 2013   

Kulgan napisał/a:
Muad'Dib napisał/a:
Co do połączenia społeczności MECCG i LOTR LCG to raczej tego nie widzę. Wsród graczy Middle Earth nie ma kolekcjonerów LOTR LCG, jestem chyba jedyną taką osobą.

Dużo lepiej to działa w drugą stronę :mrgreen:


Zauważyłem :) Choć zdałem sobie sprawę, że się pomyliłem. Balint czasem jeszcze pogrywa ze mną w MECCG. Ciebie kojarzę (tzn nick) z forum, kufel również kiedyś się udzielał trochę, Wallenstein pogrywał kilka lat temu ale jesteście przedstawicielami właśnie tej grupy, o której sam napisałeś :)
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Gru, 2013   

To jak Panowie z tym graniem? A tak szczerze - czy nie dałoby rady zagrać w jakąś np. sobotę. Trochę wyjdę na narzekacza, ale wieczór w centrum a później powrót do domu nie zachęca mnie :( ma ktoś jakiś pomysł na neutralne miejsce (czyt. nie bar, bo kart szkoda) przed zachodem? :D
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Gru, 2013   

Z tego co pamiętam jest w soboty miejsce na politechnice. Klub agresor jeśli się nie mylę. Od rana do wieczora. Ale nie wiem czy nadal działa bo byłem tam ostatnio dawno temu. Może ktoś potwierdzić info?
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Hej, ktoś jutro chętny na Lotra w paradoxie? jest dostępny od południa :) (offtopowo mogę też zagrać w Star Wars LCG :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

Cread napisał/a:
(offtopowo mogę też zagrać w Star Wars LCG :)
Tee koleżko z Warszawki chyba lekko forum Ci się pomyliło :P
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Gru, 2013   

oj, nie spamuj :p chcę tylko poszerzać działalność na maxa.

Poznawiam apel o granie :)

jutro Paradox (chyba, że ktoś ma inną miejscówę)
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Cread napisał/a:
oj, nie spamuj :p chcę tylko poszerzać działalność na maxa.

Poznawiam apel o granie :)

jutro Paradox (chyba, że ktoś ma inną miejscówę)

Hej, o której tam się wybierasz?
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Hej, dziś byłem od 13, bardzo fajnie się grało w Sw LCG :D ale w Lotra z miłą chęcią też bym pyknął :)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

W jakich terminach idzie tam pograć w lotra? Są jakieś określone dni czy jak kto się zbierze? Gdzie to jest i co tam dojezdza? bardzo chętnie bym pograł ale niestety praca zmianowa tak średnio mi pozwala na z góry określenie się w które dni mam wolne. Tym niemniej od nowego roku bardzo chętnie pogralbym w lotra kto wie może jeszcze zrobimy kiedyś turniej... :p
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013   

Ogólnie wygląda to tak - ja mogę (oczywiście po wczesniejszym potwierdzeniu), być w paradoxie w poniedziałki, wtorki mniej więcej ok. 12. Czasami w grę wchodzą soboty. Ponieważ jest to wczesna pora, to nie ma ludzi i nie trzeba rezerwować stolików.
Link do miejsca: http://www.paradox-cafe.pl/
(mam nadzieję, ze nie robię czegoś złego podając go).
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013   

Ok to napisze pw jak będę mieć juz grafik na styczeń to umówimy sie na konkretny termin :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013   

Cread napisał/a:
/www[...] (mam nadzieję, ze nie robię czegoś złego podając go).

Geh geh ktoś tu się prosi o bana :P
Rozpalcie stos - nakazał Namiestnik, po czym skoczył na główkę z dziedzińca Białego Miasta :D
 
     
Nilis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Gru, 2013   

Berestaszek napisał/a:
Z tego co pamiętam jest w soboty miejsce na politechnice. Klub agresor jeśli się nie mylę. Od rana do wieczora. Ale nie wiem czy nadal działa bo byłem tam ostatnio dawno temu. Może ktoś potwierdzić info?


Witam

zgadza się, w soboty na politechnice jest możliwość gry w karcianki/planszówki w salach agresora. Gramy tam w Warhammera Inwazje, nie w każdą sobotę ale częściej niż rzadziej. tutaj jest nasz wątek gdzie piszemy kiedy będziemy grać http://www.whinvasion.pl/...t=36&start=1490
jeżeli bylibyście chętni przyjść pograć w terminy kiedy bierzemy klucz od sali zapraszam!

Właśnie co dostałem od Mikołajki Władce LCG i musze się przyznać że po przeczytaniu instrukcji, zobaczeniu kart gra robi wrażenie i chyba zaczne się wciągać więc jak troche pogram to z chęcią umówie się z kimś na partyjke.

Od razu zadam pytanie do zawansowanych graczy. Czy jako pierwszy dodatek warto kupić większe rozszerzenie czy mały battlepack? w Inwazji na początku najlepiej kupić duże rozszerzenie, które bardzo urozmaica gre, w Lotr jest podobnie?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Gru, 2013   

Nilis napisał/a:
Od razu zadam pytanie do zawansowanych graczy. Czy jako pierwszy dodatek warto kupić większe rozszerzenie czy mały battlepack? w Inwazji na początku najlepiej kupić duże rozszerzenie, które bardzo urozmaica gre, w Lotr jest podobnie?

W Lotrze na dodatki patrzy się dwutorowo: na karty gracza i na przygodę, którą będziemy przechodzić i zdania wśród graczy są podzielone - patrz poniższą dyskusję :mrgreen:

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=4737
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

Czy w Warszawie w temacie Władcy coś się dzieje?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14