galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[K] Znaczniki do Władca Pierścieni LCG
Autor Wiadomość
Wajar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Paź, 2012   [K] Znaczniki do Władca Pierścieni LCG

Jak w temacie. Wszystko co pozwoli mi pograć we czterech. :) Myślę, że z powodzeniem się dogadamy. Zbędne karty z dodatków też chętnie przygarnę.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012   

Dobrym rozwiązaniem na powiększenie zapasów znaczników postępu, zasobów i obrażeń są małe szklane kamyczki ze szkła od Jabloneksu albo płaskie koraliki z warsztatów biżuterii robionej ręcznie. Stosunkowo tanie rozwiązanie, tylko trzeba się trochę naszukać. Warto, gdyż oryginalne kartonowe żetony szybko się zdzierają.

Specjalnie nie widzę sensu w kupowaniu drugiego ZP dla samych znaczników. Poziom zagrożenia można po prostu zapisywać na kartce, ale wykombinować inny sposób - bardziej efektowny i klimatyczny.

A propos żetonów, pamiętam jak przy niedawnej partyjce strefami Wiedzy i Przywództwa, po którejś tam rundzie zabrakło żetonów zasobów...
 
     
Meridion
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

Natomiast jako dodatkowe liczniki zagrożenia, proponuję dwie kości k10 :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Lis, 2012   

Meridion napisał/a:
Natomiast jako dodatkowe liczniki zagrożenia, proponuję dwie kości k10 :)

Tylko dwie k10? Widziałem niedawno sprytną kulę k100 - to raczej bardziej uniwersale rozwiązanie. Ewentualnie Jedna kość k10 a druga k10 ale dziesiętna. Wówczas osiągniemy liczbę maksymalną na kostkach 99 :) Dobrze kombinuję?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Lekt napisał/a:
Meridion napisał/a:
Natomiast jako dodatkowe liczniki zagrożenia, proponuję dwie kości k10 :)

Tylko dwie k10? Widziałem niedawno sprytną kulę k100 - to raczej bardziej uniwersale rozwiązanie. Ewentualnie Jedna kość k10 a druga k10 ale dziesiętna. Wówczas osiągniemy liczbę maksymalną na kostkach 99 :) Dobrze kombinuję?

Równie dobrze wystarczą 2 kości k10 - też możesz ustawić max 99 :razz:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Nikt nie chce sprzedać tych znaczników? Też bym chętnie kupił wraz z kompletem żetonów z jednego CS. Ewentualnie jakieś karty, ale wątpię, żeby ktoś sprzedawał finty, Gandalfy, czy nieoczekiwane odwagi :P Zależy mi głównie na żetonach, bo w sumie nie są jakieś wybitnie ważne, wystarczą jakieś koraliki, czy coś, ale chciałbym mieć jednak 2 komplet.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

JollyRoger1916 napisał/a:
Nikt nie chce sprzedać tych znaczników? Też bym chętnie kupił wraz z kompletem żetonów z jednego CS. Ewentualnie jakieś karty, ale wątpię, żeby ktoś sprzedawał finty, Gandalfy, czy nieoczekiwane odwagi :P Zależy mi głównie na żetonach, bo w sumie nie są jakieś wybitnie ważne, wystarczą jakieś koraliki, czy coś, ale chciałbym mieć jednak 2 komplet.

Zrób sobie żetoniki o wartościach 5 i 10 (albo także 2, jak będzie potrzebne) i naklej na obecne - dobrze spełniają swoje zadanie :grin:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Niegłupie :) Dzięki za pomysł.
 
     
sebjas85
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Witam Władcy!!
Ja chętnie sprzedam władce w całości. Jest kompletna ale była używana. Jak ktoś jest chętny by kupić to zapraszam.
 
     
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

JollyRoger1916 napisał/a:
Nikt nie chce sprzedać tych znaczników? Też bym chętnie kupił wraz z kompletem żetonów z jednego CS. Ewentualnie jakieś karty, ale wątpię, żeby ktoś sprzedawał finty, Gandalfy, czy nieoczekiwane odwagi :P Zależy mi głównie na żetonach, bo w sumie nie są jakieś wybitnie ważne, wystarczą jakieś koraliki, czy coś, ale chciałbym mieć jednak 2 komplet.

Kiedyś na tym forum przeczytałem, że gra jest ograniczona do tylu znaczników, ile jest w podstawce i jak się skończą np. żetony zasobów to nie pobierasz następnych. Czyli tak nie jest, czy dodatkowy komplet jest potrzebny do gry w trójkę-czwórkę? W dwójkę nam chyba nigdy nie zabrakło znaczników, ale może nowe przygody wymagają więcej (nie jestem jeszcze na bieżąco)?
Na BGG ktoś wrzucił żetony z wartościami 5 i 10 do wydruku.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

@TomB
A jeśli skończą się znaczniki obrażeń to wszystkie postacie i potwory nie otrzymują dalszych obrażeń? ;)

Zdarzyło nam się kilka razy, że zabrakło żetonów zasobów w grze 2-os. No i braliśmy żetony postępu.
 
     
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Prawda, rany bym zadawał, gdybym był w takiej sytuacji.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

TomB napisał/a:
Na BGG ktoś wrzucił żetony z wartościami 5 i 10 do wydruku.

Gram takimi żetonami i przydają się, szczególnie na Questy wymagające wielu żetonów postepu :grin:
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Na questy kładziemy żeton rany który u nas ma wartość 5 punktów postępu :D
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Gru, 2013   

Mam zbędny zestaw, jak ktoś chętny proszę pisać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13