galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Poznań] Poszukiwania Graczy
Autor Wiadomość
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   [Poznań] Poszukiwania Graczy

Witam wszystkich Karciankowców,

Poszukuję Graczy z Poznania. Spotkania możemy domówić w Bardzie na św. Marcinie. Jestem otwarty na propozycję. Z racji, iż dopiero rozpocząłem swą przygodę z LORT/LCG posiadam jedynie zestaw podstawowy.

Zapraszam chętnych do dyskusji.
 
     
Meridion
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

Mae govannen.

Chętnie pograłbym wspólnie (jak na razie przekonanie narzeczonej do zagrania idzie mi kiepsko, więc gram solo xD). Rozgrywek na swoim koncie mam dopiero kilka, jako iż władcę posiadam od niedawna.

Oprócz zestawu podstawowego mam jeszcze cały cykl "Cienie Mrocznej Puszczy". Prawdopodobnie gdzieś pod koniec października zakupię pozostałe dostępne w polskim tłumaczeniu dodatki (chociaż może podzielę sobie zakup na kilka, żeby bardziej sobie przyjemność dawkować ^^).

Co do miejsca do rozgrywki można spokojnie u mnie pograć (Wilda)... o ile ktoś nie ma uczulenia na koty ;) Nie mam też nic przeciwko innym miejscom.

Co do plaszówek i karcianek w ogólności, to nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, aczkolwiek nie jest źle :)

P.S. Aha, jeszcze dodam iż jeśli chodzi o dostępność dni/godzin to jestem tu bardzo elastyczny i mogę się spokojnie dostosować - aczkolwiek prowadzę mocno nocny tryb życia, więc zwykle śpię do 13.00 xD
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Gru, 2012   

Ja także przyłączyłbym się do jakiejś małej grającej społeczności.

Południowe strony Poznania odpowiadają mi jak najbardziej. Mieszkam w Puszczykowie a pracuję na Jeżycach :)

Pozdrawiam
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   Odświeżenie tematu

Szanowni Gracze,

Niedawno w pubie Wesoły Roger (Poznań, ul. Wrocławska) miała miejsce ciekawa inicjatywa - spotkanie z grami planszowymi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólnym graniem, trzeba by wybadać temat miejsca.
Zakupiłem niedawno Bitwę o Miasto na Jeziorze i marzy mnie się przegarbowanie Smaugowi skóry np we trójkę/czwórkę - każdy inną strefą. Gra solo to Mount Everest hardcoru. Czekam na odzew.
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   Re: Odświeżenie tematu

Lekt napisał/a:
Wesoły Roger


:D Będę musiał się wybrać jeśli kiedyś zawitam do Poznania ;)
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Ten wesoły roger brzmi naprawdę nieźle - może uda mi się pojawić w ten czwartek :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lut, 2013   Partyjka

Gracze z Poznania.

Proponuję wreszcie ruszyć siedzenia i zebrać 3-4 osoby na partyjkę. Albo i więcej. Czy ktoś już obadał warunki w Wesołym Rogerze? Wybieram się tam jak kruk do Walhalli, a mam niecny plan rozegrania Bitwy o Miasto na Jeziorze.

Mailowo ustalibyśmy decki oraz podział stref. Każdy weźmie swoje tokeny oraz panel zagrożenia - ja zapewniam Bitwę i dodatkowe gemy pożarów na kartę Miasta. Czas - najlepiej weekend, godziny przedpołudniowe - zważywszy na wieczorny natłok. Zawsze można by też spróbować dogadać się z barmanem w Amore Del Tropico (Ratajczaka w bramie) - tam mają różne gry do wypożyczenia, a nam potrzebna jest jedynie miejsce i odrobina spokoju.

Rzucam "pomysła" i czekam na odzew!
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

W Wesołym Rogerze byłem już dwa razy i dawno się tak dobrze nie bawiłem :) . Miałem nawet ostatnio swojego WP ze sobą ale trzeba było obadać RtG a potem NHex :) . Liczyłe na partię WP - w końcu całą zagrać z kimś żywym - może tym razem się uda :)
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Panowie (i Panie) zbliża się Pyrkon (22-24.III). Znajdzie się ktoś chętny do wspólnego zmierzenia się z przygodami w Śródziemiu? Bo nie wiem, czy mam brać ze sobą karty ;)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lis, 2013   Grudniową porą w Poznaniu grały nerdy w LOTR LCG :-)

Panie i Panowie,
Kto się pisze i gdzie na pogranie w grudniu niech da znać na priva.
Możemy ubić smoczysko w Bitwie o Miasto na Jeziorze - zapewniam deck albo Bandytów z Cheatwood (mam talię na 2 albo i 3 Graczy, bo chodzi o ilość "Skarbów Z Bree").
Również chętnie zagram w Czarnych Jeźdźców.
>Sky wspominał o Wesołym Rogerze, ale to musi być możliwie spokojnie miejsce.
Jak się ktokolwiek zgłosi to napiszę do Wilczka ("nowy-przeniesiony" na Wildzie) to byśmy się u Nich ulokowali. Wcześniej postaram się załatwić sprawę mailowo odnośnie miejsca i czasu.
Czekam na odzew! :-)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   Styczeń 2014

Odświeżam zapytanie - ktoś chętny pograć w Wilczku na Wildzie (POZNAŃ)?
W godzinach otwarcia sklepu - sobota między 10 a 16, reszta do uzgodnienia.
Oferuję przygodę Bandyci z Cheatwood na dwóch graczy, mam też porachunki ze Smaugiem do wyrównania.
W razie zainteresowania tematem pisać na pirva.
Lekt
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Sty, 2014   

We wilczku jestem co drugi tydzień (mniej więcej). Najczęściej grywam tam teraz w MW.
Jeżeli chodzi o WP, to z przyjemnością zagrałbym w to z kimś. Mam jeszcze jedną zainteresowaną osobę 'w razie W'.
Natomiast częściej można mnie spotkać w 9 wrotach (wieczorem we Wtorki i Czwartki) oraz w Starej Baśni w sobotę, a nawet 7th Street w czwartki. Czytaj - bardzo często odwiedzam spotkania organizowane przez Fundację Zagrajmy.

Generalnie grywam teraz najczęsciej w PACG oraz trochę w MW, a do tego we wszysko co mnie na tych spotkaniach zaciekawi :)

Sebastian
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Lut, 2014   

Sky napisał/a:
We wilczku jestem co drugi tydzień (mniej więcej). Najczęściej grywam tam teraz w MW.
>Sky uduś mnie, ale teraz wszystkie siły poszły na Pyrkon! Pograć sam na razie nie mam kiedy...
 
     
Lemur
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Lut, 2015   

Przeklejam to co wrzuciłem na grupę FB:

"Witam wszystkich. Po pierwsze bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć jakąś grupę do tej gry Emotikon tongue Po drugie, pytanie czy są tutaj jakieś osoby z Poznania? Już tłumaczę o co chodzi:
Niedawno odkryłem ponownie jak genialną grą jest WP: LCG. Pogrywamy sobie z dziewczyną od jakiegoś czasu i zakupiliśmy już kilka dodatków. Ponieważ jestem pracownikiem w poznańskim sklepie Cube, i znaleźliśmy na zapleczu starego Tournament kita z zarąbistą matą i 3x nightmare deck postanowiliśmy zorganizować turniej. Niestety stawiliśmy się tylko my Emotikon tongue Wiem już po przejrzeniu internetów, że turniejowe granie raczej ludzi w tym środowisku nie jara, ale fajnie byłoby zorganizować się jakoś do wspólnego grania. Z całą pewnością każdy dysponuje jakąś inną pulą dodatków, na pewno są jakieś scenariusze, których ktoś nie preszedł, albo chciałby zagrać na większą ilość osób. Widziałem, że organizowane są eventy tematyczne (m. in. na Pyrkonie). Generalnie jesteśmy otwarci na propozycje, po prostu staramy się zebrać jak największą ilość różnych środowisk w jednym miejscu, tak żeby w jak największą ilość gier potencjalny nowy gracz mógł zagrać. Zatem na zakończenie- Poznań? Emotikon tongue"
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016   

Odświeżam temat:
Jako, że za kilka dni na dłuższy okres przeniosę się do Poznania, jestem ciekawy czy są tu gracze chętni na wspólne granie. Posiadam trochę dodatków, nie robi mi różnicy, czy będę grał z kimś kto ma samą podstawkę, czy z kimś kto ma wszystkie dodatki. Jestem bardzo chętny albo na jakiekolwiek granie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14