galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pytania do talii imperium
Autor Wiadomość
Rodhar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   pytania do talii imperium

Witam mam kilka pytań odnośnie talii dla imperium chodzi mi konkretnie o talię budowaną na verenie z długą zimą , korowodem dzierzb, tańcem ku czci loeca i ukrytym gajem wszystkie karty oczywiście razy 3.
1. Jak najlepiej złożyć atak ( z jakich jednostek ) by po dajmy na to udanym zagraniu vereny szybko spalić przeciwnika?
2. Kurt Helborg ma tekst ze kiedy bierze udział w walce koszt zagrywanych taktyk jest niższy o jeden , oznacza to że ten tekst działa tylko w trakcie rozgrywania bitwy czy również po niej?
3. Czy uważacie że ukryty gaj sprawdzi się jako kontrola pola bitwy przeciwnika? tzn. mając go w grze łatwo można dlugą zimą lub korowodem pozbawić przeciwnika wszystkich młotków na polu bitwy czy ostatecznie w misji, to się sprawdzi?
4. czy w ataku sprawdzą się lepiej piraci czy handlarze śmierci? obie jednostki są za jeden i mają jeden młotek
5. do ewentualnego ataku mam jeszcze chłopską milicję razy 2 (muszę dokupić jeszcze jedną ) i pomyślałem by połączyć te jednostki oraz te z pytania 4 z hellblasterem ,

czekam na opinie bo moja dotychczasowa talia oparta na naporze rycerzy nie sprawdza się na turniejach więc pomyślałem o takiej zamianie

PS hellblastera chciałem połączyć ewentualnie z miejskimi bramami czy jednak lepiej sprawdzą się one jako suport do misji albo królestwa?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13