galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Porządki na forum
Autor Wiadomość
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   Porządki na forum

Jak pewnie zauważyliście, doszedł nam nowy dział i, co za tym idzie, są robione porządki. Przenoszę tematy, więc jeśli po 13.00 coś jeszcze będzie do przeniesienia, dajcie znać. Albo przeniosę to od razu, albo zrobię to wieczorem, jak wrócę do domu.


Wziałem się również za usuwanie tych tematów, które albo są nieaktualne, albo też nic nie wnoszą do forum. Są to tematy w stylu: sprzedam (i już sprzedałem), kupię albo nic nie zamierzam kupić. Tylko takie będą przedmiotem usunięcia.
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Świetna robota. Zdarzało mi się przekopywać tematy, w poszukiwaniu czegoś o jednym, czy drugim dodatku. Teraz wszystko jest w odpowiednich działach, co znacznie ułatwi wyszukanie interesującego tematu. Dzięki.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Fajna sprawa z takim rozdzieleniem tematów. Teraz powinno być znacznie przejrzyściej.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Berestaszek to zaproponował, ja zapodałem Michałowi a Michał wprawił to w ruch. Później trzeba było tylko popoprzenosić odpowiednie plik i gotowe :grin: Widzę zresztą, że zaczyna to być standardem w grach LCG :mrgreen:
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Elegancko.
Tylko sie chyba cos zapodzialo tam gdzie nie trzeba.
Temat "Wyprawa do Mrocznej Puszczy", znajduje się w dziale o CMP, a dotyczy scenariusza startowego.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

zvish napisał/a:
Temat "Wyprawa do Mrocznej Puszczy", znajduje się w dziale o CMP, a dotyczy scenariusza startowego.

Już nie :mrgreen: Dziękujemy za wzorową czujność :wink:
 
     
nakano
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Mam taką propozycję, żeby podforum "zasady gry" przemianować na "władca pierścieni lcg - zasady gry". Robi to różnicę gdy korzystamy z opcji "pokaż posty od ostatniej wizyty" - teraz post napisany w temacie "problem z zasadami" w dziale "zasady gry" powoduje pojawienie się go na liście, nic jednak nie mówiąc o tym jakiej gry dotyczy. Nie jest to nic szczególnie ważnego, niemniej jeśli można uczynić wyniki bardziej klarownymi to czemu nie?
 
     
el
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Proponuję, by w dziale z dodatkami zrobić dodatkowy podział, np: Rozszerzenia (Hobbity, KD, SN), Dodatki (CMP, Dwarrowdelf, DNŻ). Teraz to troszkę się miesza. No i będzie zgodnie z tym, co na stronie Galakty.
Cytat:
Opis gry
Rozszerzenia
Zestawy Przygodowe
Druk na życzenie
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

A tak wogóle to coś nas tutaj z tym Władcą Pierścieni przestawiło w dół na ogólnym forum.
 
     
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Odnośnie tematu "zasady gry". Pomyślałem, że skoro powstały zakładki dotyczące poszczególnych cyklów to może tam umieszczać problemy związane z konkretnym dodatkiem. Jednocześnie obecny temat zamknąć i nie usuwać dla potomnych. Chodzi o to, że w chwili obecnej jest prawie 60 mało czytelnych stron. Nowi gracze często muszą przebrnąć przez nie wiadomo ile stron w poszukiwaniu konkretnego problemu. Dla mało cierpliwych może to być odpychające, a można sporo się dowiedzieć :) . Taka sugestia :)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

el napisał/a:
Proponuję, by w dziale z dodatkami zrobić dodatkowy podział, np: Rozszerzenia (Hobbity, KD, SN), Dodatki (CMP, Dwarrowdelf, DNŻ). Teraz to troszkę się miesza. No i będzie zgodnie z tym, co na stronie Galakty.

Dział Dodatki został zrobiony na wzór WH:Inwazji i na ten sam wzór zrobiono podział w Androidzie: Netrunnerze. Taka jest konwencja.

zvish napisał/a:
A tak wogóle to coś nas tutaj z tym Władcą Pierścieni przestawiło w dół na ogólnym forum.

Android: Netrunner i Star Warsy wepchnęły się przed nas :evil:

Jahmel napisał/a:
Odnośnie tematu "zasady gry". Pomyślałem, że skoro powstały zakładki dotyczące poszczególnych cyklów to może tam umieszczać problemy związane z konkretnym dodatkiem. Jednocześnie obecny temat zamknąć i nie usuwać dla potomnych. Chodzi o to, że w chwili obecnej jest prawie 60 mało czytelnych stron. Nowi gracze często muszą przebrnąć przez nie wiadomo ile stron w poszukiwaniu konkretnego problemu. Dla mało cierpliwych może to być odpychające, a można sporo się dowiedzieć . Taka sugestia

Nie da się tego zrobić. Istnieją tematy, które nie dotyczą konkretnych dodatków, tylko problemów ogólnych. Inne dotyczą konkretnych kart i gracz musiałby przeszukiwać dodatek za dodatkiem, żeby sprawdzić, czy coś w ogóle jest na dany temat. Powstałoby dużo więcej zamieszania niż korzyści. Jeśli pojawiłyby się jakieś tematy, które warto byłoby przenieść do konkretnego Dodatku, to akurat da się zrobić, ale hurtowo bym tego nie robił.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Ja proponuję jeszcze dodać temat "Targowisko", "Bazar" czy jakoś tak.
Tak, aby informacje kupię/sprzedam znajdowały się w osobnym worku, czyniąc dyskusję ogólną bardziej przejrzystą.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Przydałoby się powstrzymać atak botów w dziale WP: Władca Pierścieni LCG - Wszystkie dodatki i rozszerzenia.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

Regularnie kasuję, ale wpisują jako gość więc nie da się bana założyć (a przynajmniej ja nie mogę)
 
     
el
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013   

A nie można działu zrobić z prawem do pisania tylko dla zarejestrowanych użytkowników?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13