galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
reference card
Autor Wiadomość
kabat07
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   reference card

Witam

już niebawem dotrze do mnie Warhammer inwazja, jest to moja pierwsza gra tego typu, a w sumie z planszówkami też dużego doświadczenia nie mam. WH jestem zajarany na maksa i tak powoli przeglądam fora związane z tą grą, żeby już jako taką wiedzę posiadać. Natknąłem się na fakt że pewna część graczy zraziła się do gry z powodu nieścisłości związanymi z błędnie interpretowanymi kartami oraz instrukcją. Tu moje pytanie, czy ktoś może robił sobie taką mini ściągaweczkę na własny użytek? a jeżeli nie to co na niej powinno się znaleźć żeby podczas gry się nie frustrować. Chciałbym do gry namówić moich znajomych, ale też nie chce ich do niej zrażać takimi problemami technicznymi i myślę że znowu tutaj taki reference card sprawdzi się w sam raz.
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Zasady gry w podstawowej wersji są banalne.
Ciężko powiedzieć co można w takiej ściągawce umieścić bo samych niezrozumiałych pojęć w grze nie ma, może poza spaczeniem ?:]
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

zerknij na FAQ 1.9. Tam na dole są najczęśćiej zadawane pytania. Zawsze jak jakieś będziesz miał możesz zadać je na forum;)
 
     
kabat07
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

wiem że zasady jako stricte zasady są proste, ale gorzej już jest z interakcją ikart między sobą i ich prawidłową interpretację. przeglądałem FAQi i jeżeli są poprawki do opisów niektórych kart to w sumie pasuje je gdzieś mieć pzy sobie na początku.
 
     
Maciekkk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Cze, 2013   

wbrew pozorom nie ma tego dużo (tych poprawek)
ja np. jak mam jakiś nowy zestaw to uruchamiam FAQ i sprawdzam czy są tam opisane moje karty. Np. ostatnio douczyłem się, że Gwardia Elektorska jak wchodzi to dostaje symbol siły na jedną turę. Dopóki używasz jakichś kart to pamiętasz o zmienionych opisach ;)
 
     
blazius
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   

Problemów z interpretacjami jest mnóstwo. Nie ogarniesz tego na reference card.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13